Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mundial - Brazylia 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Coś z sąsiedniego podwórka:

"Dwa tygodnie przed mundialem Brazylijczycy wciąż protestują

Nie widać końca protestów w Brazylii. Przeciwnicy mundialu, który zaczyna się dokładnie za dwa tygodnie, zarzucają rządzącym, że wydają ogromne pieniądze na organizację imprezy, podczas gdy nie ma środków na służbę zdrowia czy edukację. Założony przed laty budżet przekroczono już przynajmniej dwukrotnie, według bardziej pesymistycznych szacunków nawet czterokrotnie. Do tego dochodzą zarzuty o korupcję i niegospodarność urzędników."

Całość artykułu tutaj: http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/dwa-tygodnie-przed-mundialem-brazylijczycy-wciaz-protestuja,2020984,4199

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład Brazylii pokazuje , że na takich imprezach jak futbolowe MŚ czy IO najlepiej wychodzi FIFA czy też MKOL . Na brazylijskim mundialu FIFA z pewnością sporo zarobi i "pójdzie dalej" , natomiast sam kraj pozostanie ze swoimi problemami , których żadna megalomańska impreza sportowa nie rozwiąże . Podobno wiara góry przenosi , ale wiara w to , że jak ktoś , a zwłaszcza polityk , obieca ,że gruszki na wierzbie wyrosną , jest zwykłą naiwnością .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.biztok.pl/biznes/fifa-koncerny-pilkarze-a-moze-prostytutki-kto-zarobi-najwiecej-na-mundialu-w-brazylii_s16569?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2

Co prawda impreza inna, mają rozmach sk...... Zwróćcie uwagę na kwotę 102 mln na wynagrodzenia dla 450 osób personelu, ponad 220 tys na głowę! Niezła gaża.

Co do kosztów inwestycji, sprawdza się zasada ogromnego wzrostu w stosunku do planów. Ta 4 ligowa druzyna będzie miała fajny stadion. A moze tam przyjedzie Shakira ( moja kocica ma tak na imię :biggrin:), może zrobić im tam skoki narciarskie?

Na ten zakładany wzrost PKB o 0,5% to zarobią chyba brazylijskie legalne prostytutki? U nas fundusze unijne,(wszystkie, nie tylko te na stadiony), miały przełożyc się na wzrost PKB rzędu 1,7%- spece szacują go na 0,5% PKB.

Brazylijczycy zarabiają średnio 250 euro. Trzeba przyznać, mają rozmach!!!

Edytowane przez Bumer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

http://www.biztok.pl/biznes/fifa-koncerny-pilkarze-a-moze-prostytutki-kto-zarobi-najwiecej-na-mundialu-w-brazylii_s16569?utm_source=o2_SG&utm_medium=Hotspot&utm_campaign=o2

Co prawda impreza inna, mają rozmach sk...... Zwróćcie uwagę na kwotę 102 mln na wynagrodzenia dla 450 osób personelu, ponad 220 tys na głowę! Niezła gaża.

Co do kosztów inwestycji, sprawdza się zasada ogromnego wzrostu w stosunku do planów. Ta 4 ligowa druzyna będzie miała fajny stadion. A moze tam przyjedzie Shakira ( moja kocica ma tak na imię :biggrin:), może zrobić im tam skoki narciarskie?

Na ten zakładany wzrost PKB o 0,5% to zarobią chyba brazylijskie legalne prostytutki? U nas fundusze unijne,(wszystkie, nie tylko te na stadiony), miały przełożyc się na wzrost PKB rzędu 1,7%- spece szacują go na 0,5% PKB.

Brazylijczycy zarabiają średnio 250 euro. Trzeba przyznać, mają rozmach!!!

Jest tu paru kolegów, którzy by się nadawali do komisji śledczych idealnie. Tylko po co topić w nie kasę???

A może by tak popatrzeć na MŚ jak na fajna imprezę, święto piłki co??

Proponuje dla tych, którzy nie będą ciągle szukać czarownic i szatana zabawę w wytypowanie czwórki:

Mój typ to:

Brazylia - bo jej kibicuje zawsze

Hiszpania - bo zmieniła obraz światowej piłki na nowy w którym fizolstwo zastąpiono techniką

Niemcy - bo znaleźli się w tym nowym obrazie

Urugwaj - bo zawsze im dobrze życzę

Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

3;1 - wynik dla mnie nieuczciwy - nie chodzi o nieszczęsnego japończyka. Po prostu gra Brazylii była słaba a Chorwaci dawali radę. Przy innym ułożeniu się meczu, lepszym bramkarzu itd... mogli wygrać - szkoda. Kibicuję zawsze Brazylii ale bądźmy uczciwi!

Jednak powróćmy do normalności:

Czy ktoś Mógłby mi wyliczyć ile ludzkich istnień kosztował ten mecz? O ile głów wzrosły koszty w stosunku do zaplanowanych i jaki to jest procent PKB Brazylii. Proszę również o szacunek o ile żółta kartka Neimara obniżyła średnią płacę przeciętnego brazylijczyka.

No i oczywiście proszę o info jak to wpływa na stosunek prawdziwych polaków do innych mniejszości - zwłaszcza żydów - oraz czy może to mieć wpływ na postrzeganie homoseksualistów w sporcie - tu proszę szczególnie kolegę Chrisa o kompetentną wypowiedź jako specjalistę.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczescie i pech byl po obu stronach. Co do sedziego to ja tam wole taki football. Bez ciaglego ciagniecia za koszulki (to nie hokej) i calego tego cyrku z symulowaniem.

A co do bramkarza, to wydaje mi sie ze nic mu nie brakowalo.

Postawilem kase na Brazylie, ale Chorwaci zasluzyli na 2:2

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś Mógłby mi wyliczyć ile ludzkich istnień kosztował ten mecz?

Można wyliczać, ale bez tego wiadomo, że przynajmniej jedna osobę- wypadek budowlany podczas wykańczania stadionu.

Oficjalnie, w wypadkach podczas przygotowań do mistrzostw zginęło ośmiu robotników. Jeśli ktoś chce, to może to podzielić przez ilość meczy i wyciągnąć średnią.

Ale to i tak nic w porównaniu do przygotowań w Katarze- tam ofiary idą w setki. Ale kto by tam się przejmował Nepalskimi robotnikami...

Pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście proszę o info jak to wpływa na stosunek prawdziwych polaków do innych mniejszości - zwłaszcza żydów - oraz czy może to mieć wpływ na postrzeganie homoseksualistów w sporcie - tu proszę szczególnie kolegę Chrisa o kompetentną wypowiedź jako specjalistę.

Nie wiem co Cie łączy z homoseksualizmem i homoseksualistami, że od czasu gdy wypowiedziałem się na ten temat, usiłujesz mnie sprowokować do awantury, złośliwie komentując (najczęściej całkowicie bez sensu) prawie każdą moja wypowiedź na forum.

Nie zniechęca Cie nawet to, że kierując się maksymą ze swojej stopki, całkowicie lekceważę te Twoje złośliwości i pozostawiam je bez odpowiedzi.

Zdaje się, że powinienem Ci współczuć że jesteś ze wszystkich stron otoczony narciarzami, którzy (przynajmniej Twoim zdaniem) nie potrafią jeździć na nartach, kierowcami którzy (również Twoim zdaniem) nie powinni mieć prawa jazdy gdyż na każdym kroku popełniają idiotyzmy, oraz tymi wstrętnymi homofobami, którzy nie zgadzają się na to, żeby ich dzieci były wychowywane w kulcie afirmacji homoseksualizmu, ale im lepiej Cie poznaję, tym trudniej jest mi zdobyć się na współczucie dla Ciebie.

Ponieważ nie mam tak dużo wolnego czasu jak Ty (wnioskuję to po ilości komentarzy, jakimi codziennie siejesz po wszystkich możliwych forach narciarskich), więc nie licz na dalszą dyskusję ze mną. Po prostu szkoda mi czasu na dyskusję z kimś, kto przede wszystkimi powinien skorzystać z porady psychologa.

Bez pozdrowień

Krzysztof

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Można wyliczać, ale bez tego wiadomo, że przynajmniej jedna osobę- wypadek budowlany podczas wykańczania stadionu.

Oficjalnie, w wypadkach podczas przygotowań do mistrzostw zginęło ośmiu robotników. Jeśli ktoś chce, to może to podzielić przez ilość meczy i wyciągnąć średnią.

Ale to i tak nic w porównaniu do przygotowań w Katarze- tam ofiary idą w setki. Ale kto by tam się przejmował Nepalskimi robotnikami...

Pozdr

Marcin

......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc

Nie wiem co Cie łączy z homoseksualizmem i homoseksualistami, że od czasu gdy wypowiedziałem się na ten temat, usiłujesz mnie sprowokować do awantury, złośliwie komentując (najczęściej całkowicie bez sensu) prawie każdą moja wypowiedź na forum.

Nie zniechęca Cie nawet to, że kierując się maksymą ze swojej stopki, całkowicie lekceważę te Twoje złośliwości i pozostawiam je bez odpowiedzi.

Zdaje się, że powinienem Ci współczuć że jesteś ze wszystkich stron otoczony narciarzami, którzy (przynajmniej Twoim zdaniem) nie potrafią jeździć na nartach, kierowcami którzy (również Twoim zdaniem) nie powinni mieć prawa jazdy gdyż na każdym kroku popełniają idiotyzmy, oraz tymi wstrętnymi homofobami, którzy nie zgadzają się na to, żeby ich dzieci były wychowywane w kulcie afirmacji homoseksualizmu, ale im lepiej Cie poznaję, tym trudniej jest mi zdobyć się na współczucie dla Ciebie.

Ponieważ nie mam tak dużo wolnego czasu jak Ty (wnioskuję to po ilości komentarzy, jakimi codziennie siejesz po wszystkich możliwych forach narciarskich), więc nie licz na dalszą dyskusję ze mną. Po prostu szkoda mi czasu na dyskusję z kimś, kto przede wszystkimi powinien skorzystać z porady psychologa.

Bez pozdrowień

Krzysztof

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

"Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem."

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Właśnie o to chodzi, że nic mnie nie łączy ale Ty tego nie zrozumiesz bo we wszystkim będziesz się dopatrywał drugiego dna jątrzył, badał itd.

Poznać można kogoś w realnym świecie a Ty na podstawie opisów, wpisów, artykułów budujesz sobie obrazy, w które wierzysz. Koniec tematu koleś.

Chciałem aby to był temat o mistrzostwach świata w piłce nożnej a nie kolejne szukanie szatana ale jak widac się nie da.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Wróżko wakacje za pasem, jeziora i rzeki czekają o Ty już o nartach... Już w środę nad Mokre zapraszam.

Pozdrowienia

Niech szlag trafi te wakacje i niech mina jak najszybciej. Mam nadzieje ze we wrzesniu bedzie juz szansa na Lodowce bo mnie skreca.

Mam juz dosc jazdy na rolkach i wmwwianiu sobie ze jest to rownie Cooool jak narty :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strefa ciszy ma oczywiście swoje zalety (zwłaszcza dla wędkarzy) ale dla uprawiających sporty - to niezbyt...:frown::

No właśnie dla uprawiających sporty ma zalety. Żeglarstwo, wioślarstwo, kajaki, pływanie (wpław )...

Chyba nie nazywasz wycia na skuterach wodnych czy motorówkach sportem.

Oczywiście wyścigi ślizgaczy najprzeróżniejszych klas są sportem, ale te zawody są na szczęście rozgrywane na akwenach położonych blisko miast i nie stanowią problemu dla miłośników żeglarstwa czy kajaków.

Tadek :smile:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie ładny offtop poleciał :) Wracając do tematu. Brazylijczycy nie popisali się, nie było tej znanej każdemu brazyliany tylko kaszana. Ostatnia bramka była dziwna. Nie wiem czemu żaden z obrońców chorwackich bardzie agresywnie nie zaczął atakować Oscara. Ja czekam na dzisiejszy mecz Hiszpanii z Holandią i na mecz Portugalii z Niemcami. Obstawiam, że mundial wygrają Niemcy, którzy muszą się odkuć po przegranym półfinale w 2010 roku w RPA.

____________________

Zainteresowany/a wejdź i przejrzyj nasze propozycje, nowoczesne białe meble do salonu a nie pożałujesz.

Edytowane przez zapalonynarciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzę czy zwariowałem!?:eek:

Temat o zgrai dużych dzieci biegających po trawniku za napompowanym balonem?

Toż to nie skandal!

I co i nikt tego nie raportował?

Przecież to jest temat do zamknięcia, a Ci co w nim uczestniczą powinni bana dostać :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Rzut karny jest wtedy gdy go podyktuje sędzia.

2) Brazylia nie potrzebuje pomocy...no może Fifa bała się zamieszek po ewentualnej wpadce gospodarzy.

3) Wiatraki totalnie mnie zaskoczyły :) Roben to taki Bode Miller - był najszybszy i mijał przeciwników jak tyczki ...Jestem ciekaw kto będzie w bramce Hiszpanii w kolejnym meczu?

4)Dzisiaj Urugwaj mnie rozczarował... fajnie zagrała Kostaryka i bedę im kibicował za walkę i chęć gry..

5) Anglia 0 - 2 Włochy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...