Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Silvretta adventures


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie dyskusja bez sensu i udowadnianie ze TOP ośrodek nie wart swojej ceny , tylko po co ?

Drogi dla jednych akceptowalny dla drugich itd.

Jeden kupi na stoku obiad drugi powie drogo itd.

Ja byłem w kilku krajach i zawiedziony jestem np. Francją czy Szwajcarią ale to moje zdanie i jak ktoś chce niech tam jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dyskusja bez sensu i udowadnianie ze TOP ośrodek nie wart swojej ceny , tylko po co ?

Drogi dla jednych akceptowalny dla drugich itd.

Jeden kupi na stoku obiad drugi powie drogo itd.

Ja byłem w kilku krajach i zawiedziony jestem np. Francją czy Szwajcarią ale to moje zdanie i jak ktoś chce niech tam jedzie

Tu przyznam racje co do Francji. Jedyny pozytyw to ceny biletów lotniczych , bo na stoku ceny jak w Szwecji, czego bardzo nie lubię :biggrin:

I juz nie zaśmiecam wątku świętokrzyskiej ekipie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ischgl trzeba lepiej poznać, żeby się zakochać - po mojej pierwszej wizycie miałem nie najlepszą opinię, podobnie jak SB, a teraz nie ma dla mnie lepszego ośrodka w Austrii - zawsze są tu lepsze warunki śniegowe niż w innych okolicznych ośrodkach, ludzi w tym roku też jest zdecydowanie mniej, niż w innych latach. Dziś był zgodnie z przewidywaniami piękny dzionek - świeże ślady zakładałem jeszcze o 15.30.Marboru - jakieś spotkanko jutro? Może o 10.00 przy Paznauner Taja, czyli na dolnej stacji krzesełka E2?

[ATTACH=CONFIG]18502[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18503[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]18504[/ATTACH]

Jurek - no normalnie zajebiście ! Marboru, jak można było nie wjechać w taki świeży opad ?:angry: "Ślady ratraka" są codziennie rano, puszek - tylko czasami....:sorrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazdy i obelgi nic Wam nie dadzą bo Marboru i Johny Narciarz - dają najlepsze relacje i trzymają te forum przy życiu - JC może dać im pole do popisu w redagowaniu i pisaniu recenzji lub też poszerzyć Skionline o 2 WŁAŚCIWE osoby :), oraz głębokie wyjście poza BESKIDY, co jest widoczne od Tego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru i ekipa mają wymarzoną pogodę, a dziś jeździli sobie w Szwajcarii. Relacja na pewno będzie mega obszerna z każdego dnia, no ale dajcie mu się też napić i zregenerować we właściwy sposób :smile:

Marcin, wszystko to prawda ale ileż można pić?! :eek: To już trwa dwa dni!!! Żeby tylko nie puścili Ischgl z dymem!

Jurek! Chyba Ty jako jedyny jesteś na jako tako chodzie. :biggrin: Mów co jest grane?! :confused:: Wyjechali poza trasę czy nie? :confused:: A może zauroczyły ich te słynne panienki z Ischgl co to SB kiedyś o nich pisał. :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ischgl

Ta niewielka miejscowość od dawna ma opinię największej imprezowni w Alpach. Na przekór wszystkim okolicznym kurortom reklamującym się jako idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, Ischgl ma opinię wielkiej dyskoteki, w której miernikiem popularności jest nie długość tras narciarskich czy liczba wyciągów, a raczej ilość sprzedawanych prezerwatyw…

e9b65dd1daf93ea5aaa50f42c7e78975.jpg

O przepraszam, już nie, bo takich danych nikt już oficjalnie nie przedstawi. Pozory przyzwoitości trzeba jednak zachować…

W Ischgl można się nieźle zabawić, zjeść i wypić. Amatorzy koncertów na świeżym powietrzu też nie będą się nudzili. Nieco adrenaliny może podnieść możliwość zakupów wolnocłowych i przeszmuglowanie ich tradycyjnym przemytniczym szlakiem czy popołudnie spędzone w barach, w których dziewczyny tańczą na stołach, a przysłowiowe "co łaska" przyjmują bezpośrednio za podwiązki.

Nikomu nie przeszkadza fakt, że do dobrej zabawy potrzebny jest tu naprawdę gruby portfel. W lokalach z tańczącymi na rurach dziewczynami, ceny napojów alkoholowych zaczynają się od ok. 10 euro, a im dalej zgłębiamy menu, tym bardziej rosną. Nie bez przyczyny nieoficjalny slogan Ischgl brzmi: "W lecie doimy owce - w zimie doimy turystów".

Nikomu to chyba jednak nie przeszkadza, bo w końcu po to się tu przyjeżdża. Aha, można tu też pojeździć na nartach, jeśli starczy nam sił…:biggrin::biggrin::biggrin:

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piter100, napój za 10 euro to pryszcz w stosunku do naszej Krynicy! Tam było Cocomo, napój ponoć kosztował od 100zł, a i po stole żadna panienka nie zapier... (cytuję p. B. Tyszkiewicz z programu Taniec z gwiazdami), tylko przed gosciem! W tym roku klub ten zmienił nazwę a zamiast panienek stojących przed klubem i napędzających gości, napędzają żuliki w kapeluszach. Czyżby zmiana orientacji, na gejowską?:smile: Może ktoś sprawdzi?:tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...