Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 15/16


Rekomendowane odpowiedzi

Svindal z Jansrudem wyjaśnili chyba kto będzie rządził w szybkościowych w tym sezonie:)

1 trening w LL:

1. Svindal

2. Jansrud

3. Guay

71. Bydliński (sklasyfikowanych 72 zawodników)

Ciekaw jestem jak przygotowania do sezonu wyglądały u pierwsze trójki (na przykład), a jak u M. Bydlińskiego. Czy były na podobnym poziomie (finanse, medycyna, trening specjalistyczny-zjazdy, itd...) Do tego porównałbym też jak poszłoby im w slalomie i gigancie? M. Bydliński nie jest zjazdowcem, a pierwsza trójka tak. Rozumiem, że w slalomie porównywałbyś czas M. Bydlińskiego z Marcelem Hirscherem. A ja bym chciał porównać tych ostatnich w zjeździe?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie amerykańskie gwiazdy? Nie mogłem oglądać wczorajszych zawodów.:angry: A w wynikach żadnych amerykanek. Nie startowały?

A dodo znowu swoje choć tym razem gwiazdy nie w cudzysłowie.

Ale proszę tu informacja co działo się z amerykankami:

Mikaela (która jechała po zwycięstwo ze sporą przewagą) wyłożyła się na płaskim na dwie bramki przed metą. O czym wspomniał w swojej zaangażowanej relacji Roch.

Pecha miała też Lindsej - w pierwszym przejeździe wypięła jej się narta.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleksander Kilde nie jest synem Kjetila Andre (chociaż teoretycznie by mógł - Kjetil 44 lata, a Aleksander 23). Nie są nawet rodziną. Aamodt to imię matki Aleksandra (podobnie jak przykładowo Axel Lund Svindal - gdzie Lund to imię matki Axela. Norwegowie tak mają, że często 2 imię to imię matki).

Pozdrawiam serdecznie.

PS gdybym obstawiał, to ja bym się wynikami treningów za bardzo nie sugerował.

Drobna korekta. Aamodt to nie imię, a nazwisko rodowe matki Aleksandra, faktycznie podobnie jak Lund u aksela.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobiła wczoraj Shiffrin to było mistrzostwo! Ja osobiście kibicowałem Petrze Vlhovej, ładnie pojechała, szczególnie ostatni płaski odcinek.

Czy ktoś widziała zjazd Maćka ? Niestety Eurosport przełączył na Slalom kobiet o 21.

Ps. Wiadomo już coś nt. stanu zdrowia Markusa ? Przewieźli go śmigłowcem do szpitala.

Czekam na dzisiejszy SG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co zrobiła wczoraj Shiffrin to było mistrzostwo! Ja osobiście kibicowałem Petrze Vlhovej, ładnie pojechała, szczególnie ostatni płaski odcinek.

Czy ktoś widziała zjazd Maćka ? Niestety Eurosport przełączył na Slalom kobiet o 21.

Ps. Wiadomo już coś nt. stanu zdrowia Markusa ? Przewieźli go śmigłowcem do szpitala.

Czekam na dzisiejszy SG.

Cały przejazd Maćka możesz zobaczyć na Facebooku. Wyglądał bardzo poprawnie i strata 4.2 nie jest gigantyczna. Jeśli chodzi o Markusa to ma złamany nadgarstek i kość lewego podudzia.

Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez marionen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już już...

Wszystko w E1

Piątek:

18:30 Beaver Creek - Zjazd mężczyzn (90min)

21:00 Lake Louise - Zjazd kobiet (60min)

Sobota:

18:30 Beaver Creek - Supergigant mężczyzn (120min)

20:30 Lake Louise - Zjazd kobiet (105min)

Niedziela:

17:30 Beaver Creek - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min)

18:45 Lake Louise - Supergigant kobiet (105min)

20:30 Beaver Creek - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (75min)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirscher jednak jest w czepku urodzony... Jak wygrywać z gościem, który nie dość że świetnie jeździ, to ma jeszcze kupę szczęścia?

Fundamentalne pytanie ;)

Ale dla mnie cichym objawieniem jest Svindal. Jutrzejszy GS może dużo pokazać. Paradoksalnie Hirscher może mieć ciężki sezon. W SL jest kilku chłopaków, którzy mogą go mocno podgryzać, w GS też już chyba łatwo nie będzie, bo Mr GS chyba powrócił ;) ;)

A oprócz niego jest paru którzy mogą mieć chrapkę na dobre lokaty. Pibturault, który jest najbardziej wszechstronnym zawodnikiem i zwykł co start inkasować dobre punkty. Oczywiście wszystkie argumenty są po stronie Hirschera, ale... U panów oże to być najciekawszy sezon od kilku lat ;)

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundamentalne pytanie ;)

Ale dla mnie cichym objawieniem jest Svindal. Jutrzejszy GS może dużo pokazać. Paradoksalnie Hirscher może mieć ciężki sezon. W SL jest kilku chłopaków, którzy mogą go mocno podgryzać, w GS też już chyba łatwo nie będzie, bo Mr GS chyba powrócił ;) ;)

A oprócz niego jest paru którzy mogą mieć chrapkę na dobre lokaty. Pibturault, który jest najbardziej wszechstronnym zawodnikiem i zwykł co start inkasować dobre punkty. Oczywiście wszystkie argumenty są po stronie Hirschera, ale... U panów oże to być najciekawszy sezon od kilku lat ;)

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Paradoksy paradoksami, a na razie to mamy parodie SG, który powinien nazywać się GS+ ; czasy przejazdu grubo poniżej 1:10.

Lecąc mały OT'em - kładłeś się czy wstawałeś jak to pisałeś ? :biggrin: czy byłeś w trakcie ? :tongue:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to rano przeczytałem było mi wstyd... Pisząc to byłem po :) i to wyszło zupełnie niespodziewanie, także dziś musiałem wrócić po auto ... Ale rytuał musiał być i nim ostatecznie zasnąłem, to na forum zagościłem :)

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiam rozpiskę na 2 weekendy, ponieważ wybywam do Schladming (tylko nie pytajcie czy tam jest śnieg...) :)

Sobota 12.12

09:15 Val d'Isere - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min)

10:30 Are - Gigant kobiet, 1. przejazd (60min)

12:15 Val d'Isere - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (75min)

13:30 Are - Gigant kobiet, 2. przejazd (60min)

Niedziela 13.12.

09:15 Val d'Isere - Slalom mężczyzn, 1. przejazd (75min)

10:30 Are - Slalom kobiet, 1. przejazd (45min)

12:30 Val d'Isere - Slalom mężczyzn, 2. przejazd (60min)

13:30 Are - Slalom kobiet, 2. przejazd (60min)

Piątek 18.12.

10:15 Val d'Isere - Zjazd kobiet do kombinacji (105min)

12:00 Val Gardena - Groeden - Supergigant mężczyzn (105min)

Sobota 19.12.

12:00 Val Gardena - Groeden - Zjazd mężczyzn (90min)

10:15 Val d'Isere - Zjazd kobiet (105min) Eurosport2

14:15 Val d'Isere - Slalom kobiet do kombinacji (30min) Eurosport2

Niedziela 20.12.

09:15 Alta Badia - Gigant mężczyzn, 1. przejazd (75min)

10:30 Courchevel - Gigant kobiet, 1. przejazd (60min)

12:45 Alta Badia - Gigant mężczyzn, 2. przejazd (45min)

13:30 Courchevel - Gigant kobiet, 2. przejazd (60min)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...