Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Puchar Świata 15/16


Rekomendowane odpowiedzi

być może włączy się Matthias Mayer.

A czy pozbierał się po wypadku na Pitztalu? Nic poważnego się nie stało (mocno poobijany) - ale sam stawiał pod znakiem zapytani start w Solden.

Tak swoją drogą to sporo kontuzji, zakończeń kariery czy też przerw w startach jest w tym sezonie. Albo tylko ja odnoszę takie wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy pozbierał się po wypadku na Pitztalu? Nic poważnego się nie stało (mocno poobijany) - ale sam stawiał pod znakiem zapytani start w Solden.

Tak swoją drogą to sporo kontuzji, zakończeń kariery czy też przerw w startach jest w tym sezonie. Albo tylko ja odnoszę takie wrażenie.

Tak naprawdę ma jeszcze ponad miesiąc żeby się pozbierać, z jego punktu widzenia Solden ma marginalne znaczenie.

Kontuzji sporo, ale jeżeli chodzi o zakończenia kariery to u panów, jak na to że mamy sezon bez wielkiej imprezy to raczej jest ich niewiele, ale trzy bardzo istotne (Raich, Matt i Defago).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, w ramach informacji/dezinformacji....

Plan Eurosportu się co chwila zmienia... nie wiem co jest grane i dlaczego jakaś piłka nożna leci... ale pierwszy przejazd giganta kobiet będzie dopiero w nocy z soboty na niedzielę o 3:00.

Może coś się jeszcze zmieni... trzeba być czujnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, w ramach informacji/dezinformacji....

Plan Eurosportu się co chwila zmienia... nie wiem co jest grane i dlaczego jakaś piłka nożna leci... ale pierwszy przejazd giganta kobiet będzie dopiero w nocy z soboty na niedzielę o 3:00.

Może coś się jeszcze zmieni... trzeba być czujnym

Jakby zmienili na godziny popołudniowe to by pasowało. Bo w robocie akurat muszę być. Dwa razy do roku idę w sobotę do pracy i akurat na inaugurację.

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowałbym tak

1. Jansrud

2. Pinturault

3. Kristoffersen

4. Hirscher

5. Svindal

Kristoffersen - bez szans, dużo na szybko, graniczy z cudem.

Pinturault - no nie żeby to nie było możliwe, ale......zdecydowanie na 4 pozycji w tym typowaniu i to taka odległa 4 za jakąś 3.

Takie moje zdanie :smile:

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristoffersen - bez szans, dużo na szybko, graniczy z cudem.

Pinturault - no nie żeby to nie było możliwe, ale......zdecydowanie na 4 pozycji w tym typowaniu i to taka odległa 4 za jakąś 3.

Takie moje zdanie :smile:

Pozdrawiam,

Zdanie cenię, ale skoro Hirscher wygrywa od kilku lat, to dlaczego Kristoffersen nie mógłby? Taka młodsza, lepsza, bardziej radosna wersja :)

A swoją drogą moglibyśmy coś wytypować, bo do zawodów raptem kilkanaście godzin....

Edytowane przez ojciecpramatki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni na pewno są i już zacierają łapki:wink: ,tylko brakuje aktualnego planu zawodów. Czekam na oficjalne stanowisko JC odnośnie zabawy w typowanie. Pozdro.

Damy radę od zawodów w listopadzie. Teraz poświęciliśmy czas na automatyzację kalendarza i wyników, tak żeby nie było nieścisłości i opóźnień.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym przejeździe:

1 2 BRIGNONE Federica 1:10.11

2 5 SHIFFRIN Mikaela 1:11.06 +0.95

3 7 WEIRATHER Tina 1:11.53 +1.42

4 16 GUT Lara 1:11.62 +1.51

5 6 HECTOR Sara 1:11.64 +1.53

6 9 CURTONI Irene 1:12.03 +1.92

7 15 WORLEY Tessa 1:12.19 +2.08

8 13 MOWINCKEL Ragnhild 1:12.38 +2.27

9 4 BREM Eva-Maria 1:12.41 +2.30

10 8 PREFONTAINE Marie-Pier 1:12.74 +2.63

Ciekawie się zapowiada.

Maryna DNF

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pojeżdżone :)

Trochę emocji w końcówce było.

Dziś typowałem sobie tak:

1 Shiffrin

2 Weirather

3 Gut

Trochę to życzeniowe było (bo mniej - więcej taki układ wyraża moją sympatię w tym roku), ale prawie się sprawdziło :)

Bez wątpienia włoszka miała dzień konia. Jestem ciekaw dalszej części sezonu w jej wykonaniu, bo wiadomo, że Soelden trochę sie swoimi prawami rządzi :)

Jeszcze jedna rzecz jest ciekawa:

Brignione

Shiffrin +0,85

Weirather +1,25

Gut +1,39

Worley +1,72

Wyglądało to mniej-wiecej tak: Brignione ... 0,85...Miśka...0,4...Tina/Lara...0,4... Tessa.

Czyli można przyjąć, że walka toczyła sie o 3-cie miejsce :stupid:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dlatego wszystkie zawodniczki zjechały, a jedna "GWIAZDA" nie!!!:sorrow:

...

Chciałem za drugim razem ostro zareagować, ale cóż, jak ktoś o LV pisze gwiazda w cudzysłowie, to zasługuje raczej na współczucie niż na ostrą reprymendę...

Tadek

Edytowane przez Tadeusz T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak już całkiem poważnie, to uważam to za bardzo dobrą decyzję. Jeśli nie wszystko było na tip-top to dlaczego miała ryzykować? Ta noga jednak tam okrutnie biła, co było widać doskonale. W levi przecież startować nie będzie. Opuściła jeden start, teraz ma sporo czasu, żeby wszystko doprowadzić do porządku. A ona nic już nie musi udowadniać :)

Wysłane z mojego LT22i przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...