Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Znalazłem w piwnicy narty i kijki - czy to dobry sprzęt ?


style

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, robiłem porządki w piwnicy po poprzednim właścicielu mieszkania i znalazłem narty Rossignol, Blizzard i kijki Kerma - Jako, że sam ostatni raz jeździłem na nartach 10 lat temu to zastanawiam się co z nimi zrobić. Powiedzcie mi czy są te narty coś warte ? Czy to dobry sprzęt ? Sam na nartach nie jeżdżę, ale mógłbym je sprzedać - ile mógłbym "krzyknąć" za 2x narty i 1x kijki ?

DSC_0045.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0047.jpg

DSC_0049.jpg

DSC_0050 (2).jpg

DSC_0052.jpg

DSC_0056.jpg

DSC_0045.jpg.e1b448c259c6786df17cb14215d0f1ca.jpg

DSC_0046.jpg.734457ac81037d6cf6fbe3e9afb5252b.jpg

DSC_0047.jpg.2cb609dc3e24a3523a86e3a7bece68a8.jpg

DSC_0049.jpg.3adbf5afd54bbfe8ab9fc198d3641d1f.jpg

57da85e92a885_DSC_0050(2).jpg.65bd4c7b6e11716705c1d8c653dae54f.jpg

DSC_0052.jpg.9c8d5a6d65f3e2405cf6f2cc49ad438f.jpg

DSC_0056.jpg.ec978689a34611a29c9fcf91ca922687.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pójdzie, to zapłacisz komuś 30-40 zł za fatygę i wezmą ;)

Niestety. Skoro poprzedni właściciel je zostawił to pewnie dlatego, że do śmietnika miał za daleko.

Tak to niestety z nartami jest.

W Poznaniu w komisie, jest kącik 0zł i tam czasem ktoś odstawi stare narty.

Ale za kijki możesz zgarnąć 5-10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja dobrze rozumiem ? Miałbym jeszcze komuś płacić, żeby je ode mnie wziął ?

Poprzedni właściciel ich nie wziął bo powiedzmy, że nie miał możliwości wziąć czegokolwiek z piwnicy.

Czyli wg. Ciebie sprzęty są bezwartościowe i nie ma sensu ich wystawiać na OLX, niewiem choćby za 50 zł za parę nart ?

Prosiłbym o wypowiedź kogoś jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to spróbuj. Tutaj nikt 50 zł za taką parę nart nie da, ale jeżeli ty wewnętrznie jesteś gotowy przyjąć 50 zyla poprzez portal OLX, to jest tylko jeden sposób aby się przekonać - wystaw i poczekaj jak żywiołowo zareaguje rynek. A jak Ci się uda, to daj zna, na forum być może zachęcisz parę osób do odkurzenia piwnic i garaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, koledzy maja racje i chyba nie wzbogacisz sie na tym sprzecie.

Nie wiem do czego mialyby sie komus przydac takie narty, no moze slizg do latania ubytkow/ robienia wstawek w innych nartach :biggrin:

Ostatnio mialem taka sytuacje, ze pozbywalem sie wielu rzeczy, troche sprzetu narciarskiego, ale i elektroniki, lekko uzywanych opon samochodowych (1 sezon) i wiele wiele innych. Chcialem to sprzedac doslownie za grosze, zalezalo mi tylko na tym zeby ktos to ode mnie zabral. Zdziwilem sie bardzo poniewaz zainteresowanie bylo prawie zerowe. Takze nie dziwia mnie teksty o doplacaniu. Nie wiem z czego to wynika, czy braku zaufania ze sprzet jest rzeczywiscie w dobrym stanie, czy z tego ze mamy duzy postep technologiczny i po kilku latach wiekszosc sprzetu uznaje sie za "archaiczny" ale niestety tak jest...trzeba sie z tym pogodzic :biggrin:

finalnie rozdalem wiekszosc po znajomych i potrzebujacych, obie strony zadowolone.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedzi. Poprostu wiem, że sprzęt narciarski potrafi troszkę kosztować, a jakbym je wywalił,a potem okazało by się, że to jakieś unikaty czy super sprzęt to bym wtopił :) Temat uważam za wyczerpany, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty za 40 zł drugie narty za 40 zł a kijki za 20 zl i wtedy masz 100 zł wystaw na alleggro i czekaj . Teraz druga rada .osoba bardzo zamozna kupuje narty za 2500 zł nowe...Osoba rozsadna kupuje narty w komisie używane za cena od 500 - 1000 ... Osoba uboga nie kupuje nart z powodu finansów . Osoba z patologii za 40 zl kupuje inne napoje .

Zaznaczam ze w tym poście nie urażam żadnej z klas społecznych tylko opisuje prawa RYNKU NARCIARSKIEGO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...