Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Śladami Agenta 007 - Soelden 2016


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz miejsca i warunki kapitalne, montaż, muzyka no i przede wszystkim treść filmu też super, tak że wielkie brawa za ten film :applause: :applause: :applause: Bartek właśnie doszedł, oglądał ze mną i było: wow, gdzie to? ale tam jest super, pojedziemy tam? :happy:

Dzięki Marcinie :cheerful:

Lada chwilę wrzucę drugą produkcję z tego wyjazdu.

Ta druga - bardzo dużo mojej jazdy, dynamiczna...i mam nadzieję, że ta nieopublikowana jeśli chodzi o montaż zrobi na Tobie większe wrażenie a Bartkowie spodoba się lepiej.

Klip 4 minuty..a ma ok 100 różnych ujęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru!!!Nie zawiodłeś :smile:Gratuluję pogody.Mnie i chyba nie jestem odosobniony, w tym sezonie aura nie rozpieszczała w Alpach, tym bardziej cieszą tak cudowne ujęcia.Gratulacje dla żony!Według mnie duży postęp szczególnie jeżeli chodzi o kontrolę jazdy. Bardzo pomogły Rosig aniolki ???PozdrawiamZałączam ujęcie z jedynego dnia u mnie w tym sezonie :frown::

DSC_0432.jpg

DSC_0432.jpg.ddd6c5091645b7cc0f93800412813808.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa "petarda" pogodowa, pełna słońca w super ośrodku Hochgurgl...

...no i szczyt moich możliwości narciarskich w drugiej i ostatniej produkcji narciarskiej z wyjazdu.

Uwaga!!! Ze względu na prawa autorskie do muzyki - filmik nie jest dostępny na telefonach i urządzeniach mobilnych. Działa tylko na kompach!

Miłego oglądania :happy:

[video=youtube;VhP7Hi8YpdM]

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten drugi filmik wyszedł Ci jeszcze lepiej,choć trudno krytykować pierwszy. :applause:

Nawet Dżonka zachwycona - brawo! :applause:

Dzięki Maciek! Podziękuj też Izie.

Filmik byłby dużo lepszy gdybyś był tam z nami...

...Paula nie jest w stanie jechać za mną tak, by jako tako złapać mnie w kadr, w trakcie jazdy i by było to bezpieczne...z tzw. ruchomej kamery. Takich scen brakuje niewątpliwie w filmiku - jedyne dwie, które są w nim zrobione, to tzw "z najazdu".

Gdybyś był - pewnie pokombinowalibyśmy tak jak na Tuxie.

Cóż?

Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wspólnie się pobawimy kamerką...lub dwoma kamerami.

Dwie kamery jednocześnie, to przecież więcej możliwości :happy:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik byłby dużo lepszy gdybyś był tam z nami...

Ech,czasem chce mi się wyć,jak widzę tą pogodę i te widoki... :wink: :angel:

Mam nadzieję,że następnym razem nic nie przeszkodzi i będzie mega wyjazd.

Oby,bo na razie nieciekawie mi się zapowiada najbliższy czas... :sad:

PS.Dziś oglądałem kamerki,trochę dopytywałem o oprogramowanie,komputery itp.... :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru! wiesz co... wiesz co... NO! :biggrin:

Zarombiste! :applause: :applause: :applause: szacunpanie!

PS. i przez takich jak Ty będę musiał pojechać w te "przereklamowane" Alpy! :biggrin: coś pięknego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. i przez takich jak Ty będę musiał pojechać w te "przereklamowane" Alpy! :biggrin: coś pięknego!

...obawiam się, że możesz się zarazić tak jak Chopokiem :happy:

Tylko Jasiek, kto będzie na Słowacji wartę trzymał jak zmienisz "orientację" na alpejską?

Cieszę się, że filmik podoba się :cheerful:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru - to najlepszy filmik narciarski, który widziałem na skionline (pewnie nie widziałem wszystkich - trudno:) ) Muza dobrana epicko ! Masz chłopie talent i pasję! A fragment 0:54 jak dla mnie widokowo wymiata! :applause:

Pozdrowienia!

Edytowane przez dembus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru!!! Nie zawiodłeś.

Według mnie duży postęp szczególnie jeżeli chodzi o kontrolę jazdy. Bardzo pomogły Rosig aniolki ???

Dzięki Dan! Szczerze - to bałem się, że kolejne moje produkcje będą powielaniem poprzednich i nic nowego się nie uda pokazać... chyba się trochę udało :happy:

Rossi Pauli pomagają, ale ma Dziewczyna świadomość, że jeszcze sporo przed nią pracy...

Masz podziękowania od Pauli za dobre słowo :applause:

Marboru - to najlepszy filmik narciarski, który widziałem na skionline (pewnie nie widziałem wszystkich - trudno:) ) Muza dobrana epicko ! Masz chłopie talent i pasję!

Dzięki Krzysiu!

Najlepszy? :eek: Jeśli chodzi o moje produkcje, to z tej jestem chyba najbardziej zadowolony...choć jak teraz patrzę, to niektóre rzeczy są jeszcze do poprawy... Piotr naciskał i opublikowałem bez poprawek...a teraz to już mi się nie chce w nim grzebać...

Muzykę staram się dobierać z pośród tej, którą mam w domu, i którą lubię.

Tym razem w posłużyłem się Anathemą w pierwszej produkcji i Janes Addictions w drugiej - świetne kapele.

Mariusz z przyjemnością się ogląda Twoje filmy super produkcja.

To sklejanie filmików...grzebanie, filmowanie, montowanie itd... powoli staje się to moja pasja - a i tak uważam, że dopiero się uczę.

Dzięki za pozytywne wsparcie!

Brak słów, żeby skomentować ten film. Świetna robota.

Thx Mario! :cheerful:

Od Ciebie liczyłem na jakieś wskazówki odnośnie jazdy? :wink: Jesteś świetnym Raiderem i przydałyby się jakieś wskazówki :cheerful:

Jak widzisz z reguły wiem co mówię. Warto się było niecierpliwić.

Filmik świetny, świetna muza o widokach i pogodzie nie wspomnę.

Dostałeś za tą produkcję pochwałę od mojej lepszej połowy. Oglądaliśmy to jeszcze wczoraj o 0.00

Piter - dzięks!

Kamerę kupiłem sporo później niż Ty...

...pierwsze Twoje produkcje z Zillertal natchnęły mnie do tego, by spróbować - dzięki, bo zaszczepiłeś we mnie nową pasję!

Pozdrowienia i podziękowania również dla Twojej Małżonki :cheerful:

hahaha ja o godzinie 0:00 z Paulą robię zupełnie co innego :wink:

To prawda, film cudowny, a i sam ośrodek taki "filmograficzny", że zatyka, dosłownie zatyka... I niech ktoś piśnie, że Alpy są przereklamowane ;)

Hochgurgl mnie oczarowało...

...niesamowicie oczarowało!

Rozumiecie teraz dlaczego potem tak "pojechałem" po Soelden?

Niektóre sceny kręcone na filmiku były filmowane po godzinie 14stej...a na trasie był jeszcze sztruks :eek: Coś niesamowitego. Świetne trasy - ludzi jak na lekarstwo i ten klimat...

...zresztą - starałem się Wam to przekazać w tej produkcji.

Ośrodek polecam każdemu!

Monika - jak wiesz w przyszłym roku wstępnie planuję ponowną wizytę w Dolomitach - mam nadzieję na to, że trafię podobną pogodę - a produkcja filmowa z tamtych rejonów wyjdzie jeszcze lepsza :wink: ...albo przynajmniej podobna do tej z Gurgli.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie!

marboru

Edytowane przez marboru
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru - to najlepszy filmik narciarski, który widziałem na skionline (pewnie nie widziałem wszystkich - trudno:) ) Muza dobrana epicko ! Masz chłopie talent i pasję! A fragment 0:54 jak dla mnie widokowo wymiata! :applause:

Pozdrowienia!

No ja jeszcze dodam, że ten filmik mógłby być jednym z filmików reklamowych ośrodka. Sam ośrodek pięknie pokazany, trasy, warunki, pogoda, widoki, to wszystko jest w najlepszej postaci. Do tego Wasza bardzo fajna jazda, widać że nie tylko atrakcyjnie ona wygląda, ale sprawia Wam też mnóstwo przyjemności. Co tu więcej pisać, po prostu kapitalna robota i wielkie brawa Mariusz dla Ciebie za ten i poprzedni filmik :applause:

Co do dynamicznego nagrywania w ruchu jadąc zaraz za nagrywanym, obok niego, wjeżdżając przed niego, to przy jeździe Mariusza jest to z jednej strony przyjemną robotą, bo rezultat będzie efektowny i widowiskowy, ale z drugiej strony jest to trochę niebezpieczne, bo mniej zwraca się uwagę na swoją jazdę i jej kontrolowanie, a bardziej na to, żeby dobrze sfilmować. Tak, że takie nagrywanie wiąże się jednak z ryzykiem, odwagą i trochę głupotą, no ale czego się nie robi, żeby wyszło dobrze :laughing: :stupid:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeszcze dodam, że ten filmik mógłby być jednym z filmików reklamowych ośrodka. Sam ośrodek pięknie pokazany, trasy, warunki, pogoda, widoki, to wszystko jest w najlepszej postaci.

nie wzieli by go nie ma budynku nowej gondoli oraz ich symbolu kozicy? . .... :stupid: :) film kapitalny , miejsce kapitalne ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwa "petarda" pogodowa, pełna słońca w super ośrodku Hochgurgl...

...no i szczyt moich możliwości narciarskich w drugiej i ostatniej produkcji narciarskiej z wyjazdu.

[video=youtube;VhP7Hi8YpdM]

Problem z Tobą nie tylko jest związany z narciarstwem :mad::

Najgorsze, że trafiasz też w dobre kawałki. :eek: takie jak "irresistible force"

Nie wiem co będzie dalej :stupid:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu więcej pisać, po prostu kapitalna robota i wielkie brawa Mariusz dla Ciebie za ten i poprzedni filmik :applause:

Co do dynamicznego nagrywania w ruchu jadąc zaraz za nagrywanym, obok niego, wjeżdżając przed niego, to przy jeździe Mariusza jest to z jednej strony przyjemną robotą, bo rezultat będzie efektowny i widowiskowy, ale z drugiej strony jest to trochę niebezpieczne...

Dzięki Marcinie za Twoją opinię, nie tylko tą - po każdym filmiku dyskutujemy sobie na fejsie i przekazane uwagi staram się wcielać w obrazy, które potem tworzę :happy:

Tylko co będzie dalej?

Kilka pomysłów już kiełkuje...

Odnośnie ruchu - wiem, że nagrać mnie jest niezwykle trudno, po prostu jeżdżę szybko i by ujęcie było ok przy nagrywaniu kamerą sportową, odległość musi być bliska - niestety trzeba trochę ryzykować.

Sceny z najazdu kręcone były dlatego na płaskim, by Paula mogła spokojnie jechać na wprost - prikaz miała jechać prosto i nie rozpędzać się za bardzo, uważać przede wszystkim na siebie a nie kamerę.

Na jazdę obok mnie lub za mną w normalnych okolicznościach z "moim Skarbem" nie odważyłbym się...ale za to, Ty, czy Maciek daliście już radę, więc następnym razem dobrze by było pojechać razem w Alpy :happy: i coś skręcić wspólnie, zrobić jakieś nowe ujęcia.

nie wzieli by go nie ma budynku nowej gondoli oraz ich symbolu kozicy? . .... :stupid: :) film kapitalny , miejsce kapitalne ....

Dzięki Piotr :cheerful:

Zdradzę, że przesłałem link do filmiku ośrodkowi...

Odpisali:

"Hello Mariusz. Thank you for your message and the link to your video. We'll have a look. Would it be okay for, that we also share it on our facebook fanpage?

Best wishes, Christine - Social Media Team"

Zgodziłem się, więc może go kiedyś użyją jako reklamówki... kto wie?

Problem z Tobą nie tylko jest związany z narciarstwem :mad::

Najgorsze, że trafiasz też w dobre kawałki. :eek: takie jak "irresistible force"

Nie wiem co będzie dalej :stupid:

Tak, tak Michale...

...trafiam w słoneczko jak jadę w Alpy, dobre warunki śnieżne...a nawet w pewnym momencie trafiłem na fajną Panią... muza, to całkowity przypadek :wink:

pozdrawiam serdecznie :happy:

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...