Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Euro 2016


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś ma dostęp do telewizji satelitarnej, to bez problemu i dodatkowych opłat może obejrzeć dowolny mecz na jednym z niemieckich kanałów. Darmowe transmisje są na ZDF (kanał 470 Cyfrowego Polsatu, kanał 245 NC+), SAT1 i Das Erste (kanał 471 Cyfrowego Polsatu, kanał 359 NC+). Wszystkie mecze transmitowane są także w czeskiej telewizji CT Sport HD. Można przypuszczać, że jeśli Czesi nadają w HD, to jakoś obrazu będzie o wiele wyższa niż meczów oglądanych w internecie po wykupieniu pakietu na Ipla.

Zródło natemat.pl

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopłaciłem 99zeta do nc+ za te dwa kanały Polsatu Sport. Mógłbym niby obejrzeć na BBC albo ITV, ale na domu nie mam anteny i kosztowałaby mnie więcej niż ten pakiet. Więc decyzja o dopłacie była łatwiejsza :)

A dwa lata temu, będąc na urlopie w Polsce, wylądowałem na kardiologii na niemal miesiąc, dokładnie na mistrzostwa w Brazylii. Tylko, by coś obejrzeć na szpitalnym telewizorze trzeba było 5zł wrzucić. Całe mistrzostwa to ze 150zł mnie kosztowały :)

Bo jak normalnie piłki nie oglądam to turniejową namiętnie - od mistrzostw europy w 96 to wszystkie mecze z takich imprez obejrzałem, a pamiętam przecież jak Argentyna z Maradoną zostawała Mistrzem Świata, czy Holandia Mistrzem Europy a każdy na boisku chciał być van Bastenem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mośkowe łby! Wyobrażcie sobie, że np. kupujecie auto i... po pewnym czasie dowiadujecie się, że za jazdę nim po niektórych terenach musicie dodatkowo płacic. Wykupujecie wczasy, na drugi dzień mówią wam, że jedynie w danej knajpie możecie być obsłużeni bo wszystko inne jest dla was niedostępne. Bezczelność, a co na to "nasze" państwowe instytucje chroniące konsumentów? Czyzby pomagały nadawcom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale w przypadku ZDF na platformach to trudno mówić o złodziejstwie. Klient jak ma w pakiecie ten program to ogląda. Przecież płaci i korzysta legalnie. A że pokazują na nim mecze, to co? Wolno im. Pokazują z myślą o Niemcach a nie by Polsatowi dać prztyczka w nos. Nie rozumiem też tłumaczenia, o ograniczeniach terytorialnych. Unia ma się niedługo tym zająć bo to jakaś chora sprawa. Szacuje się, że od 500 do 700 tysięcy dekoderów polskich platform jest za granicą Polski. Już widzę jak operatorzy blokują tym klientom dostęp do sygnału i mówią "nie" ich pieniążkom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, nie wymagajmy, że dostaniemy coś za darmo.

Kilkadziesiąt złotych za taki turniej, to naprawdę nie jest dużo!

Dla mnie to bardzo dużo! Pamiętam czasy,kiedy wszystkie wydarzenie sportowe były dostępne bez żadnej opłaty. Czemu teraz tak nie jest? Płacicie,bo się na to zgodziliście. To jest JEDYNY powód. Teraz to trzeba opłacić jedną z platform cyfrowych,a następnie jeszcze wykupić transmisję,choć w umowie zapewniają Wam pełen dostęp... Do tego jeszcze reklamy w pakiecie! :tongue: Oczywiście ktoś powie,że teraz to lepsza jakość itp. na to ja odpowiadam: wystarczy mi ta,która była za darmo! Niech będzie lepsza - odpłatna,ale jak ktoś chcę,a nie go zmuszają! :cool:: Jak tak dale pójdzie,to będziemy płacić osobno za każdy mecz,za posiadanie anteny,za długość kabla do dekodera i nie chcę myśleć co jeszcze... :eek: Ostatecznie mogę wywalić telewizor na śmietnik,szkoda mi mojego cennego czasu w życiu. :cool::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Państwowe instytucje niech robią swoje i trzymają się ode mnie z dala.

Teraz wystarczy poprosić aby zabrali dekoder jak komuś nie pasi i po sprawie.

Pozdrowienia

Kurna Mitek rzadko... nawet bardzo z Tobą się zgadzam ale teraz... :applause:! zawsze to powtarzałem niech oni się ode mnie od pier....ą a ja dam sobie radę!

Wystarczy przedłużyć umowę z POLS... a macie freee :applause: sory winetoou! kapitalizm! to nie socjalizm wszystko za free!!!!!!!

PS. a kogo nie stać niech zainwestuje w pewne źródło 500+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sami powiedzcie.... NASI SĄ BEST!!!!! nareszcie! :applause:

Nie to żebym narzekał (w końcu zremisowalismy z Mistrzami Świata), ale popełniliśmy kilka dużych błędów - brak celności podań (68%) i kiepskie wykończenia akcji (0! celnych strzałów). Plusem jest obrona i akcje z kontry.

PUCHAR JEST NASZ! :biggrin: :angel: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polak potrafi:

http://natemat.pl/182721,polsat-zdenerwowal-kibicow-bo-zablokowal-zagraniczne-kanaly-z-meczem-polska-niemcy-ale-oni-juz-obeszli-blokade

A jedyną zaletą zapłacenia za PS2 i PS3 jest chyba tylko to, że nie ma reklam. Wczoraj u kolegów oglądałem na brytyjskiej ITV i reklamy wcisnęli nawet po hymnach :eek:

Kurcze, co za czasy, że remis z Niemcami człowiekowi już nie wystarcza i czuje niedosyt :stupid: :crazy: :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, nie wymagajmy, że dostaniemy coś za darmo.

Kilkadziesiąt złotych za taki turniej, to naprawdę nie jest dużo!

Jeżeli podpisujesz umowę na dany pakiet i jakiś tam zagraniczny kanał, który masz w pakiecie, nadaje mecze bez dodatkowych opłat, a platforma ci go blokuje, to jest to działanie niezgodne z zawartą umową. Jak ci zablokują jakikolwiek kanał w czasie trwania umowy, który masz w pakiecie nawet jak to będzie "uroda tv" to jest to działanie niezgodne z umową. Chyba, że platforma w umowie ma taką klauzulę. To już inna sprawa. Trzeba wiedzieć co się podpisuje.

Pozdrawiam.

PS Ja żeby nie kanały muzyczne i kulinarne to dawno zrezygnowałbym z usług miejscowego operatora kablówki. Kto wie czy całkiem bym telewizora nie wyrzucił. Chociaż czasem jakiś fajny film z DVD nie byłoby na czym puścić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przedłużyć umowę z POLS... a macie freee :applause: sory winetoou! kapitalizm! to nie socjalizm wszystko za free!!!!!!!

PS. a kogo nie stać niech zainwestuje w pewne źródło 500+

Jasiek,nie o to chodzi czy mnie stać ,czy nie.Bo stać mnie,żeby mieć full pakiet z wszystkich operatorów jednocześnie.Chodzi o zasady! Jak to jest,ze o wiele bogatsi od nas Niemcy mają full transmisję za darmo??? Mówię o ZDF czy RTL? Przecież te kanały nie mają nic wspólnego z komuną. Tylko w PL musisz płacić za każdy oddech! Nie i już! Nie zapłacę! A już na pewno nie najlepszemu blokującemu naszej reprezentacji siatkarzy!!! :cool:: Tego nie zapomnę! Podaj palec,a wezmą całą rękę... :wink:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Niemcy mieli kiepski dzień. :-) Patrząc na grę, możliwości i okazje powinno być min 3:0

Nie pij gościu albo przenieś się za Nysę!!! żenada! chyba nie ten mecz oglądałeś. W pierwszych minutach Niemcy dostali 2 kartki za faule taktyczne, bo szły kontry i byli zesrani! a potem nasi zagonili ich do budy i ci twoi poczuli się jak u siebie :biggrin:

ps. MÓWISZ 3:0 a dwie okazje Milika jak to mówią 100% (jak stu to jak nie wpadła?) to taki pryszcz!!!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek,nie o to chodzi czy mnie stać ,czy nie.Bo stać mnie,żeby mieć full pakiet z wszystkich operatorów jednocześnie.Chodzi o zasady! Jak to jest,ze o wiele bogatsi od nas Niemcy mają full transmisję za darmo??? Mówię o ZDF czy RTL? Przecież te kanały nie mają nic wspólnego z komuną. Tylko w PL musisz płacić za każdy oddech! Nie i już! Nie zapłacę! A już na pewno nie najlepszemu blokującemu naszej reprezentacji siatkarzy!!! :cool:: Tego nie zapomnę! Podaj palec,a wezmą całą rękę... :wink:

Maciek a może jednak w 500+ to przez następne 3 lata pewna kasa a wiesz... :biggrin:

to taki żart... nie idź w kierunku TEGO światła! :biggrin:

PS. ja mówię jak ja zrobiłem... za darmochę mam wszystkie po Polsku a ta reszta to wiesz byłem "zmęczony" po meczu :biggrin: Pozdrawiam

PS2. a przy okazji siatkarzy tez oglądam

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...