Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JC

ON Stok w Wiśle

Recommended Posts

surfing    1996

Moja pierwsza wizyta, chciałem porównać z naszym nieszczęsnym Dębowcem w Bielsku-Białej.

P1040673.JPG

Projektanta Dębowca zapraszam do Wisły na Stok, może coś zrozumie, ale podejrzewam ze nie jeździ na nartach.

P1040645.JPG

Trasy zniwelowane, wykorzystano pełną szerokość stoku,można jeździć pod krzesełkami, i nawet deskarze dojadą do końca.

Na Dębowcu przerzucono tysiące kubików ziemi aby zniwelować końcowy spadek o 10m i jest tak płasko że deskarze ostatnie 100m zasuwają zufus.

Wysiada się poprawnie i bez szaleństwa jak na Dębowcu, jedni w lewo drudzy w prawo

P1040668.JPGP1040669.JPG

Parkingi przy krzesłach pełne, ale za hotelem dużo miejsca.

P1040642.JPGP1040643.JPGP1040644.JPGP1040659.JPG

Ta górka zabierze dużo niedzielnych narciarzy konkurencji w Wiśle. To taka Białka w miniaturze, sukces dla hotelu murowany.

Soszów dziś pusty.

P1040657.JPG

Kolejek dziś brak ale ludzi do 15:00 sporo.

P1040646.JPGP1040653.JPGP1040654.JPG

Menu góra.

P1040660.JPG

Menu karczma. Wszystkie dania gotowe-odgrzewane. Karczma przyjemna.

P1040666.JPG

Krzesła zasuwają z pełną szybkością z wyjątkami gdy wysiadają piesi lub małe dzieci.

Ogólnie stok rodzinny dla każdego, dobry narciarz też pojeździ. Profesjonalna inwestycja.

Tradycyjnie w Jaworniku trzeba zjeść obiad U Fojta , dziś kolejny raz od lat dobry i syty obiad.P1040677.JPG

W tle oświetlony Soszów

P1040678.JPG

P1040679.JPG

Dziękuję za uwagę.

• Like 5

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Magda
      Hej, szukam łatwych i średnio-trudnych tras dla początkujących w okolicach Beskidu Śląskiego. Ostatnio byłam na Zagroniu, ale górny odcinek trasy był nawet trochę za stromy jak na moje umiejętności.. jest w okolicy coś fajnego i długiego ? :biggrin:
    • Przez Chrumcia
      Macie moze jakies doswiadczenia? Czy warto w terminie 9-16 grudnia pojechac do Kronplatz? Wiekszosc tras powinna byc juz otwarta czy raczej nie?
      Znalazlam ciekawą ofertę....
      Zamawialiscie moze kiedys noclegi przez Nev-dama.pl?
    • Przez Chrumcia
      Witam Was
      Mam takie pytanie. Od lat na freeski jeździłam do Livigno...które ma cos w sobie, ale ile można jeździć w to samo miejsce...
      Chciałabym się Was poradzić co innego byście polecili ? Myslę o Madonnie, ale zaczęłam się zastanawiać czy nie będzie problemów ze śniegiem? Konkretnie chodzi mi o termin 9-16 grudnia. Chcialabym tez nocować własnie z madonnie, a nie w okolicznych miejscowościach, ale póki co mało jest ofert...
      Gdzie się wybieracie i co moglibyscie zarekomendować?
      Dojazd samochodem, moze macie tez jakies biuro podrozy czy strone przez ktorą warto zalatwiac? chodzi mi o apartamenty(z internetem najlepiej) z aneksem kuchennym i łazienką
    • Przez Zaba2212
      Witam wszystkich
      Jestem tu nowy wiec moje pytanie moglo sie juz gdzies powtorzyc ale niestety nie moge nigdzie znalezc odpowiedzi. Chodzi o wiazania marki fischer mam do wyboru pomiedzy RC4 Z11 PR a RS10 PR. Szukalem roznic miedzy nimi (a pewnie sa) ale nie moge nigdzie sie dopatrzec. Nawet na stronie skionline sprawdzilem i jedyna roznica jaka znalazlem to jest poziom zaawansowania nierciaza. Czy moze ktos zna sie na tym i moglby mi powiedziec czy sa jakies roznice pomiedzy tymi wiazaniami. Bardzo bylbym wdzieczny. Roznica w cenie to prawie 200 zl a jak sa takie same to moze nie ma sensu przeplacac.
      Dziekuje za pomoc.
    • Przez Zbylo
      Witam,
      Od 10 lat jeżdżę na nartach (teraz mam 43) i ciągle uważam, że jest słabo z techniką. Wymyśliłem jakiś kurs doskonalący technikę jazdy dla dorosłych, niestety szkoła co ma w nazwie szczyt z Nepalu, nie robiła naboru w tym roku. Dzwoniąc do jednej ze szkół narciarskich doradzono mi kurs kwalifikacyjny (w Polsce) . Idealny stosunek ceny do tego co się dostaje. No ale tu jest problem, czy takie kursy nie przeznaczone mimo wszystko dla ludzi młodych, czyli uczniów, studentów. Czy ktoś z Was był na takim kursie? Jakieś wrażenia, opinie?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2017 Atmedia S.C.