Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By Arek1982
      w terminie 25.03-29.03 wybieram się na zakończenie sezonu narciarskiego.
      Co polecacie  ?
      Ja myślałem o Solden,  Obergurgl, SFL, Sankat Anton , Obertauern.
      Coś do tej listy można jeszcze dodać ?

PS. Ischgl odpada, byłem tam na otwarciu tego rocznego sezonu. 
    • By Bigbobo
      1. Czy ktoś z Was jeździł w ostatnim czasie na zwardoń ski? Jak warunki na trasie, jak warunki na dużym rachowcu i czy w ogóle działa?
      2. Jak wygląda jazda wieczorna? Dużo ludzi? Dobre warunki?
    • By Arek1982
      Który z ośrodków narciarskich ma najlepszy system połączeń Skibus ?
    • By Orson000
      Witam , wiem że tych tematów już było mnóstwo , mnóstwo też przeczytałem i mam mętlik w głowie. Proszę o pomoc w doborze nart carvingowych , zawsze narty pożyczałem w wypożyczalniach czy to przy stoku czy u u siebie w mieście i w końcu podjąłem decyzję o zakupie swojego sprzętu,stąd prośba o pomoc .Jeśli chodzi o umiejętności wydaje mi się że można je ocenić jako średniozawansowane.
      wiek - 38lat
      waga 92-97 ( waha się często )
      wzrost - 180cm
      pomimo dużej masy jestem dosyć sprawnym facetem i dosyć mocnej budowy ( wywodzę się z judo ) , ostatnio jeździłem na rossignol pursuit 100 i jeżdziło mi się dobrze , natomisat czy nie były za krótkie??
      jeśli chodzi o budżet to 1000-2000zł
      Pozdrawiam 
    • By JC
      4 stycznia 2020 roku w Szczyrku odbyły się testy nart austriackiej firmy Fischer. To już druga impreza zorganizowana przez dystrybutora marki Fischer w Polsce we współpracy z portalem skionline.pl. W trakcie testów była możliwość bezpłatnego przetestowania najnowszej kolekcji w tym narty z serii RC ONE.
      Odwiedzający Centrum Testowe Fischer, mogli również spotkać się z Karoliną Chrapek, reprezentantką Polski w narciarstwie alpejskim, olimpijką z Sochi. Ja miałem okazję spotkać i poznać kilka osób, które oglądają moje Vlogi - bardzo dziękuję!
      Zanim jednak rozpoczęły się testy nart wybrałem się na trasy Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego, aby sprawdzić jakie warunki zastanę na trasach oraz jaki jest czas oczekiwania do kolei. Odwiedziłem także, otwartą dzień wcześniej, restaurację Kuflonka na Hali Skrzyczeńskiej, wstąpiłem do baru Polana Suche oraz napiłem się czekolady w barze Iglo.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...