Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Reputacja użytkownika - jak to działa ?


Jeeb

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, JC napisał:

Uwaga!

Od dzisiaj można używać negatywnej reputacji. Jeżeli nam się coś nie spodoba możemy klikną znaczek strzałki na czerwonym tle, wyrażając swoje niezadowolenie. Waga takiego przycisku to -1 pkt.

react_down.png

Czekam na Wasze komentarze dot. ujemnej reputacji.

jakie będą konsekwencje dla użytkownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jeeb napisał:

jakie będą konsekwencje dla użytkownika ?

Proste,jeśli komuś zaserwujesz swoje niezadowolenie ,będą mu się plusiki zmiejszały

Ps.Łap jak najwięcej plusów Jeeb bo coś czuje że w Twoim wypadku plusy będą szybko topniały xD

Edytowane przez marcinn
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marcinn napisał:

Maćku ale w tym przypadku nic by się nie działo,czytaj nie było by ruchu na forum,a ujemne reputacje nic dobrego nie wniosą w moim odczuciu

Marcin, ale tylko z ciekawości zapytałem o inną ikonkę - czy też daje jakieś punkty, czy może jest 0-punktowa i tylko wyraża nasze emocje.

Co do ujemnych punktów, to takowe kiedyś były i chyba raczej nic to nie zmieni. Tak myślę. Jak ktoś będzie chciał się pokłócić, to i tak powie(napiszę) co myśli. xD

PS. Ja bym jeszcze dorzucił ikonkę "wow", jak na fejsie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Marcin, ale tylko z ciekawości zapytałem o inną ikonkę - czy też daje jakieś punkty, czy może jest 0-punktowa i tylko wyraża nasze emocje.

Co do ujemnych punktów, to takowe kiedyś były i chyba raczej nic to nie zmieni. Tak myślę. Jak ktoś będzie chciał się pokłócić, to i tak powie(napiszę) co myśli. xD

PS. Ja bym jeszcze dorzucił ikonkę "wow", jak na fejsie. :)

Za Like i Thanks jest po + 1 pkt
Za Downvote - 1 pkt
Reszta neutralna czyli 0 pkt

Wprowadzenie ujemnego przycisku jest propozycją. Wszystko zależy od Was. Proponuję zobaczyć np. na koniec marca, jaki jest tego efekt

  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JC napisał:

Za Like i Thanks jest po + 1 pkt
Za Downvote - 1 pkt
Reszta neutralna czyli 0 pkt

Wprowadzenie ujemnego przycisku jest propozycją. Wszystko zależy od Was. Proponuję zobaczyć np. na koniec marca, jaki jest tego efekt

Sorry JC za downvote,ale musiałem sprawdzić czy u Ciebie też to działa prawidłowo :D

Działa

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 9
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JC napisał:

Uwaga!

Od dzisiaj można używać negatywnej reputacji. Jeżeli nam się coś nie spodoba możemy klikną znaczek strzałki na czerwonym tle, wyrażając swoje niezadowolenie. Waga takiego przycisku to -1 pkt.

react_down.png

Czekam na Wasze komentarze dot. ujemnej reputacji.

Obawiam się, że teraz to dopiero będzie "jazda" w  niektórych tematach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marcinn napisał:

Maćku ale w tym przypadku nic by się nie działo,czytaj nie było by ruchu na forum,a ujemne reputacje nic dobrego nie wniosą w moim odczuciu

Marcin, to jest propozycja. Jeżeli uznacie, że nie ma to sensu lub stwierdzimy, że jest to nadużywane wyłączę ikonę. Mogę też w pierwszym okresie ustawić, aby była ona neutralna, tzn bez punktów ujemnych. Może to będzie lepsze rozwiązanie, bo będzie można wyrazić niezadowolenie z wpisu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre z tym ujemnym przyciskiem[emoji185], taki jeden co mnie ponoć ignorował( fachowiec od pogody ) poleciał 10 stron do tyłu i poczestował mnie 3 takimi[emoji33],  dziecinada totalna, mam inne zdanie niż ty bam minusik [emoji33]
A czego się spodziewać po takim kolesiu [emoji849]

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie, to kilka razy kiedyś, przed zmianą silnika forum użyłem negatywnej reputacji - nie jestem z tego dumny :( 

@johnny_narciarz, @SB sorry.

Przez długi czas nie było "czerwieńców" na forum i wolałbym, żeby ich jednak nie było @JC

Jeśli, coś się komuś nie podoba, to powinno się o tym zwyczajnie napisać... natomiast jeśli chcemy wyrazić swoje uznanie - lajkujemy jak dawniej.

To jest moja opinia w temacie.

Edytowane przez marboru
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marboru napisał:

Jeśli, coś się komuś nie podoba, to powinno się o tym zwyczajnie napisać... (...)

Tak się dzieje obecnie, powoduje to reakcję drugiej strony w postaci kolejnych wpisów (żali, pretensji, a czasem agresji, zresztą najczęściej nie na temat) i praktycznie każdy wątek jest zaśmiecony... chyba już wolę negatywną reputację :/

  • Like 1
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, keisyzrk napisał:

Tak się dzieje obecnie, powoduje to reakcję drugiej strony w postaci kolejnych wpisów (żali, pretensji, a czasem agresji, zresztą najczęściej nie na temat) i praktycznie każdy wątek jest zaśmiecony... chyba już wolę negatywną reputację :/

No i właśnie wtedy milczę. Niech się ten ktoś wyszczeka to może mu się lepiej zrobi? :D

Tutaj nie ma reguły, każdy jest inny i każdy z nas ma coś za "uszami". I tak to zostawmy.

A te czerwońce są niepotrzebne. Od tego jest mod i admin aby temperować zbyt zapalczywych dyskutantów.

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JC napisał:

Biorąc pod uwagę Wasze sugestie ustawiłem "Czerwońca" bez punktów ujemnych. Myślę, że możliwość wyrażenia niezadowolenia z wpisu jest zasadna. Natomiast nie będzie miała wpływu na poziom reputacji.

No i chyba dobrze bo ja nie wiem czy nawet w największym wzburzeniu skorzystałbym z tej opcji. Skoro czerwone jest bez minusów,  może być traktowany jako nie akceptowanie zamieszczonych treści.  Zamiast dyskusji i pisania swojego zdania na temat, mamy takie szybkie "nie" , bez doszukiwania się animozji, złej woli czy wrogiego nastawienia. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...