Narty - skionline.pl
Jump to content
moruniek

kupię SL 165 najchętniej komórki

Recommended Posts

Poszukuję obecnie nart SL 165, najchętniej komórki, nie muszą być z najnowszej kolekcji, najchętniej nowe ewentualnie używane w bardzo dobrym stanie (niewyklepane). 

Proszę o ofertę na priv.

Pozdrawiam

K.M.

Jakbyś był zainteresowany to mogę tanio odsprzedać moje volkl sl 165cm (komórki). Nie są nowe i wizualnie też porysowane ale wyklepane nie są bo nie mogę ich dogiąć. Dla mnie są za długie i za twarde. Chętnie również zamienię na inne narty.

Dnia ‎03‎.‎12‎.‎2017 o 20:41, Spiochu napisał:

Jakbyś był zainteresowany to mogę tanio odsprzedać moje volkl sl 165cm (komórki). Nie są nowe i wizualnie też porysowane ale wyklepane nie są bo nie mogę ich dogiąć. Dla mnie są za długie i za twarde. Chętnie również zamienię na inne narty.

a jaka cena i z którego roku ?

1. Moje od nowości, jeżdżone głownie rekreacyjnie + kilka razy na tyczkach, kilkadziesiąt dni na stoku - mam jeszcze inne narty.

2. Sezon 2012 ale na śniegu pierwszy raz 2015

3. 600zł

Jeśli masz na zamianę SL, GS lub coś na puch to w sumie chętniej zamienię niż sprzedam.

Edited by Spiochu

Dnia 24.11.2017 o 11:49, moruniek napisał:

Poszukuję obecnie nart SL 165, najchętniej komórki, nie muszą być z najnowszej kolekcji, najchętniej nowe ewentualnie używane w bardzo dobrym stanie (niewyklepane). 

Proszę o ofertę na priv.

Pozdrawiam

K.M.

tu jeden z lepszych z u zywkami:

https://allegro.pl/uzytkownik/snowsport209?string=165&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-spo-1-2-1003

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By wolf ski
      Mam pytanko?
      Ciężko mi się jeździ na HEAD-ach WORLDCUP REBELS i.SLR na mokrym i zmuldzonym śniegu. Z tego co wyczytałem w sieci, że jest to oczywiste i ten typ narty wymaga od narciarza dużo energii i powoduje szybkie zużycie siłowe na takim stoku.
      Jestem ciekawy Waszych spostrzeżeń? 
      No i sedno sprawy jakie narty dokupić sobie do zestawu wyprawowego?
      Z góry wielkie dzięki za życzliwe informacje.

• By paulinka
      Szanowni, 

proszę o poradę co do zakupu slalomki. Kobieta, 174 cm wzrostu, waga słuszna 75kg, mam siłę do jazdy  W slalomce najbardziej odpowiada mi "kick", kop tej narty, wiem że kosztem np. stabilności. To ma być jedyna narta i nie do zawodów, więc odrobina uniwersalności byłaby wskazana. 
      Testowałam niedawno Rossignol Hero Elite ST Ti w długości 162, przypadły do gustu. W testach bardzo dobrze wypadają Redster S9, podobno lepiej mają się trzymać w dłuższych łukach, kuszą piękne Rebels, które raczej nie są testowane, podobno najtwardsze. Prosiłabym o poradę. 

Jaką długość brać? Redster ma 159 lub 165, która lepsza? Head 160 lub 165. 

Pozdrawiam,
      Paulina
    • By pawelb91
      Kumpel ma na sprzedaż narty:

Cześć,
      na sprzedaż oferuje komórki Atomic, ze starym "cywilnym" promieniem. Wiązania Race 10-18. Stan określam na BDB- dobrze oddaje energię, niewyklepana. Super narta na pusty stok, coś w stylu obecnych "masters GS", ale IMHO lepsze.
      Sprzedaję z bólem serca, ale od 3 lat jeżdżę tylko poza trasami i deski się marnują u mnie w pokoju.

Do obejrzenia w Nowym Sączu w weekendy.

Cena: 300zł  + koszty wysyłki.

Kontakt do sprzedającego: matefic@gmail.com

• By pawelb91
      Kumpel ma na sprzedaż narty:

Cześć,
      na sprzedaż oferuje komórki Atomic, promień >27m. Wiązania Race 10-18. Stan określam na BDB+. Najbardziej stabilne deski na których jeździłem. Sprowadzane z Francji, bardzo solidny camber (po lewej na pierwszym zdjęciu). Niewyklepane, użyte dosłownie kilka razy w marcu na trasie FIS w Szczawnicy. Sprzedaję z bólem serca, ale od 3 lat jeżdżę tylko poza trasami i deski się marnują u mnie w pokoju. Jak ktoś chce poszaleć to bardzo polecam.

Do obejrzenia w Nowym Sączu w weekendy.

Cena: 350zł  + koszty wysyłki.

Kontakt do sprzedającego: matefic@gmail.com

• By lski@interia.pl
      Damskie komórki 155 cm-3 szt.Używane 2 szt.-stan bardzo dobry,gruba krawędź,z wiązaniami,nowe bez wiązań.
      Cena za używane.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...