Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pogoda Dolomity 17/18


ewangelizator

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ewangelizator napisał:

Tak wczoraj była 6 na górze. Ale na dole cisza.

Dzisiaj zapowiada się lepiej. Na razie nie ma chmur. Wiatr tez ma się uspokoić.

 

Obserwuje przez okno przygotowania do PŚ. Wioska juz stoi. Trasa tez gotowa.

Wczoraj miałem okazję zobaczyc zawodniczki podczas treningu. Z godzinę zajęła im rozgrzewka. Jak ruszyły na tyczki od razu widać było z kim ma się do czynienia.

 

Tak jest dzisiaj.

1516265673215-1495050667.thumb.jpg.931deeee7bdd7edbba9cf715e531784d.jpg

od jutra Panie mają konkurencje szybkosciowe w Cortinie :) chętnie bym zobaczyła na zywo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okres ładnej pogody się kończy i koniec tygodnia zapowiada się bardziej chmurzyście, ale Ci co byli w tym tygodniu w Dolomitach na pewno nie narzekają

cały but włoski nasłoneczniony,

dzisiaj zajrzymy do Val di Fieme, osrodka popularnego wsród naszych rodaków, a nawet naszych polityków, 

image.png.1f7879b7d0982868ad5cd16bf8bcccc1.png

oraz prognoza dla doliny Płomieni:

image.png.9f42935933cad16ac6f8d570c668141a.png

następny tydzień zapowiada się bardziej mroźno,  w drugiej czesci tygodnia będzie tez wiecej chmur, ale dolomickie słońce nie zapomni o narciarzach

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rafalc napisał:

Tydzień temu jeszcze się tam śmigało.... ;-)

 

a ja się zastanawiam co byłoby fajniejsze, śmigać tam tydzień temu w słoneczku czy dzisiaj w świeżym puchu

w sumie ten tydzień był optymalny, 4 dni słońca, dwa dni śnieżenia, dla mnie lepiej niz lampa non stop

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to bergfex tez już pogorszył swoja prognozę, oni sa zawsze optymistyczni

najbliższe dni w Dolomitach z gorszą pogodą, oby był kontrast, to najważniejsze

tu prognoza dla Civetty, zimno sie robi

image.png.72bb9ce97ab4cd1f24182287b2ffd1d7.png

 

spojrzałem w prognozy dla całej Europy i najbliższe dwa tygodnie wydaje sie ze zima tez bedzie w Polsce, ale takie plus, minus na nizinach, bez większych mrozów zimniej w górach, po 20 jakaś tam szansa na Iwana ze wschodu sie pojawia

Edytowane przez ewangelizator
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko sie cieszyc, gorzej jak ktos wieszczy dobra pogode i sie nie sprawdza, 

wiecej chmur jest na poludniu Dolomitow, sytuacja nie jest do konca pewna, wloskie serwisy ciagle prognozuja snieg

tu prognoza dla Andalo

 

image.thumb.png.667bc9547921f579fe77459cf5a8f912.png

 

w ogole jest ciekawa sytuacja bo do Europy wchodzi Iwan, ta prognoza mi sie sprawdzila :D

Wlosi panikuja obawiajac sie Buriana ktory przynosil juz fale chlodu do Europy 

image.thumb.png.75e16635fe3186851e2d968b2d23f290.png

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...