Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchaj, każdy ma prawo do swojej opinii. Jeśli nie podobało mi się na niecałej połowie Schladming uznałem że dalej też nie będze mi się podobac zwłaszcza że największym problemmem nie były trasy a ich stan, oraz ilośc ludzi. Tak jak trafnie napisał Turysta69 - inaczej ludzie rozkładali się we Flachau a inaczej w Schladming. Odnośnie Hochkonig - nie mogliśmy jechać dalej bo żona nie dałaby rady - testowo pojechałem dalej czerwonymi i nie zaryzykowałbym puszczenia jej tam z jej umiejętnościami - jasne zjechałaby tylko po co ? Żeby zaliczyć sztukę ? Lepiej relaksować sie i odpoczywać tam gdzie jej pasowało. Zwiedziłeś samemu te ośrodki ja także - każdy z nas ma swoją opinię i na tym poprzestanę.

Niekwestionowanymi liderem tego regiony jest dla mnie Flachau/Alpendorf i gdybym tam miał wrócić to na pewno do tego ośrodka i to na więcej niż 1 dzień.

Nie mniej bardziej wolę otwarte tereny, duże ekspozycje dlatego w następnym sezonie wracam w rejony Tyrolu zwłaszcza że do odkrycia pozostało mi naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, paypal napisał:

Uwaga na winietę czeską - na stacji gdzie zawsze kupowałem zaraz za granicą po raz kolejny cisną kity że nie maja 7 dniowej - trzeba brać miesięczną. Moja sugestia - do Ostravy i tak jest bezpłatnie a potem po 7-8km jest ogromna stacja Benzin - tam zawsze wszystko jest dostepne.

Raczej nie kłamali. Takiej winiety nie ma, jest co najwyżej 10-dniowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Widze że zwiedziłeś tę część której ja nie ogarnąłem w tym roku, byłem od połowy stycznia przez tydzien w Dolinie Gastein, podobnie jak w zeszłym roku i najeździłem sie na maksa. W ośrodkach pusto, śniegu nawaliło tyle że aż za dużo było, jeździliśmy we wszystkich ośrodkach doliny plus Flachau-Wagrain-Alpendorf (tam jak zwykle wiecej ludzi niz w dolinie ale taki urok tego ośrodka), planowalismy Hochkonig ale warunki nie pozwoliły. Wszystkie ośrodki dobre dla rodzin z dziećmi, no może z wyjątkiem Sportgastein, tam 90% tras to czerwone do jazdy bardziej sportowej niz rekreacyjnej, natomiast w pozostałych ośrodkach przekrojówka, od bardzo łatwych niebieskich do bardziej wymagających czerwono-czarnych badz czarnych. Polecam sprawdzić jak tej części Ski Amade jeszcze nie zwiedziłes.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...