Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczęśliwice Varsovia Glacier


leitner

Rekomendowane odpowiedzi

Świąteczny czas powinno się nieco urozmaicić. Nigdy nie pojechałem w góry na święta i zapewne to się nie zmieni, więc chciałem chociaż pojeździć trochę tu gdzie się da. Na lodowcu szczęśliwickim zostało jeszcze trochę śniegu - tak przynajmniej pokazywała kamerka. Tydzień wcześniej udało mi się namówić tatę na wielkanocne narty, więc nie pozostało nic innego jak wstać rano i pojechać :)

 

Pobudka o 8:30, śniadanko pseudowielkanocne, pakowanie i ciśniemy na Górkę Szczęśliwicką. Na miejscu byliśmy nieco po 10:00. Przywitali nas ratownicy słowami "Wracacie nam wiarę w ludzi. Będziemy mieli kogo ratować". Po krótkim zastanowieniu się kupujemy dwa karnety 2-godzinne. Kiedy zapinaliśmy buty, podszedł jakiś pan do kasjerki i powiedział, żeby mówiła wszystkim o trudnych warunkach na stoku. Po wyjściu z budynku przywitali nas panowie z obsługi mówiąc "Współczujemy wam". Po takiej zachęcie nie zacząłem się zastanawiać czy nie lepiej było wziąć karnetu na godzinę. Całe szczęście nie było tak źle. W końcu stok mamy prywatny :)

 

Przez 45 minut jeździliśmy samemu. Kiedy wysiadaliśmy z wyciągu,  pan go wyłączał.

Sam stok... chyba nigdy po czymś takim nie jeździłem. Skorupa z twardego śniegu, do tego bardzo nierówno - od wielu dni ratrak tu nie zawitał.

Przed 11. przyjechały dwie osoby a przed 12. jeździło już 10 osób. Doszło też do małego wypadku - pewien chłopak na górze chciał puścić talerzyk a został mu w ręku ;) Korzystając z okazji tata zrobił mi kilka fotek z Warszawą.

Ogólnie bardzo udany poranek - śniegu w kilku miejscach jest metr. Od jutra rusza przebudowa - wymiana maty zjazdowej i modernizacja budynku. A teraz jadę na obiad świąteczny.

Wesołych Świąt!

522500428b4c55a0bafaec2284413557.jpga74f424f60849a0fcbbc3fd3165c3f0c.jpgc558560f60b553ad70af99282fa19073.jpg1eb7a0eb9b7c6c6fa4dbf504c87960ec.jpg281a4da23a07575d8a963fb929a726e0.jpg0e7635aa7c8cf3a954bf7ebffaebd55b.jpg5ed2a51f5e835daf656047877b204828.jpg562c5f024b7ecbc8603a1de4df8caca7.jpg48db8cdf0846276ba8d5c3fdf3e7f117.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 7
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła desperacja;-) Mój dzieciak ma tam treningi, jeździłem dwa czy trzy razy w tym sezonie ale jak dla mnie to zbyt dużo tam dzieci żeby bezpiecznie pojeździć, więc ostatnio odpuszczałem. No chyba że są takie pustki jak miałeś dzisiaj;-)

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, leitner napisał:

 

Świąteczny czas powinno się nieco urozmaicić. Nigdy nie pojechałem w góry na święta i zapewne to się nie zmieni, więc chciałem chociaż pojeździć trochę tu gdzie się da. Na lodowcu szczęśliwickim zostało jeszcze trochę śniegu - tak przynajmniej pokazywała kamerka. Tydzień wcześniej udało mi się namówić tatę na wielkanocne narty, więc nie pozostało nic innego jak wstać rano i pojechać

 

Fajna relacja :) Aż nabrałem ochoty tam zawitać kiedyś :)

Tak trzymaj, młodzieńcze. Pamiętaj: "wiosna", to tylko słowo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MichalR napisał:

Niezła desperacja;-) 

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :) 

3 godziny temu, rung napisał:

Fajna relacja :) Aż nabrałem ochoty tam zawitać kiedyś :)

Tak trzymaj, młodzieńcze. Pamiętaj: "wiosna", to tylko słowo :)

Dzięki. Zachęcam do odwiedzenia chociaż na godzinkę - dla niektórych dwie to może być za dużo - co poniektórzy nie potrafią czerpać radości z samej jazdy na nartach na tym forum. Od jutra rusza przebudowa, ale na lato powinno być gotowe, chociaż lepiej jeździ się po śniegu ;) 

Niestety to był najprawdopodobniej mój przedostatni dzień na nartach w sezonie - planuję jeszcze jeden na majówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...