Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
jahu

Warsztaty rolkowe dla Instruktorów narciarstwa

Recommended Posts

hej,

jak w temacie - planowane są Warsztaty rolkowe dla Instruktorów narciarstwa.

Data - 8 05 2018.

Miejsce - Warszawa - Stadion Narodowy i okolice.

Zaproszeni na warsztaty jedni z lepszych Riderów o różnych specjalizacjach: skoki, slidy, jazda na kubkach itd..

Wszyscy o ogromnym bagażu doświadczeń i umiejętności jazdy freeskatowej. Będzie z kim pogadać, podszkolić swoje umiejętności, skorygować błędy na każdym poziomie umiejętności własnych.

Całość Imprezy za FRIKO.

W planach ma to być cykl zajęć - do wakacji - czyli ok 6-7 spotkań. Co z tego wyjdzie - zobaczymy smile.png .

Jeżeli interesuje Was temat - piszcie do mnie na PW lub fajansa ( https://www.facebook.com/naDechy ) - dorzucę do Wydarzenia (prywatnego).

pozdro

jahu

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By kris63
      28 marzec 2019 wybieram się do Białki Tatrzańskiej mogę zabrać 3 osoby lub ew inne propozycję.Koszty - zrzutka na paliwo ok 50-60zł/os.
      Wyjazd z W-wy ok.4.00 .
      I oczywiście też powrót o 30 marca z Białki do Warszawy wyjazd ok.16.00 koszt jw.
    • By shuger
      Pogodowa klątwa warszawskich ferii trwa...
      Jak sobie radzą 2 największe ośrodki w Polsce dokładnie w środku ferii dla województwa mazowieckiego gdy wieje halny(jak dziś)?
      Sprawdźmy!

Szczyrk:
      Czynne 2 orczyki na górnych polanach do których trzeba pokonać pieszo 1km drogi i 300 metrów przewyższenia.

Białka:
      Czynne 100% wyciągów w ośrodku.

W kategorii "niezawodność" jest ogromna przepaść...
      a szkoda...
      Bo góry to nasze dobro narodowe i jeżeli się tam inwestuje to chciałoby się móc korzystać możliwie bez ograniczeń.
      Zwłaszcza jak ma się do pokonania kilkadziesiąt albo kilkaset kilometrów...
    • By leitner
      Śnieg w Warszawie leży na tyle krótko, że trzeba wykorzystać każdą wolną chwilę. W związku z tym wybrałem się dziś na biegówki. Padło na Las Młociński - nie byłem tutaj chyba 2-3 lata. Trzeba było sobie wszystko przypomnieć  
      Sprzęt zarezerwowałem wczoraj przez Internet - dzięki czemu jak przyszedłem przed 12, to miałem gwarancję, że cały komplet będzie dostępny. Uznałem, że dwie godziny będą wystarczające, bo więcej nie dam rady - w sumie zapłaciłem 40 zł. 
      Śniegu nie spadło zbyt dużo - nawet trochę mniej niż na moim podwórku pod blokiem. No ale lepszych warunków może już nie być. Także nie pozostało nic innego jak zrobić "hop na trasę". 
      Warunki nieco słabe - wystawało trochę patyków a liście to był właściwie główny podkład i składnik śniegu. Szkoda, ale i tak nie żałuję, że się dziś tam wybrałem. W sumie w 1,5 h przebiegłem niecałe 10 km - wydaje się niewiele, ale sporo czasu zajęło mi szukanie dobrej trasy, ponieważ znam tylko kilka dość krótkich ścieżek. 
      Na koniec tej krótkiej relacji dwa słowa o wypożyczalni - oprócz wypożyczania nart organizuje także szkolenia dla początkujących. Na swoim profilu na Facebooku Biegówki na Młocinach wstawiają aktualne warunki narciarski w Lesie Młocińskim
      Tym sposobem przed sesją, którą rozpoczynam jutro, zaliczyłem piękny narciarski weekend  
      Pozdrawiam
      Marcin ~leitner

• By leitner
      Od Snow Expo ciągnie mnie, żeby zacząć w końcu sezon narciarski. Co chwila coś wypadało - a to nauka, a to choroba, a to po prostu brak czasu. Kilka dni temu zorientowałem się, że dawno nie miałem tak późno nierozpoczętego sezonu. Nie pozostało mi nic innego jak ukrócić ten skandaliczny rekord. W tym tygodniu niestety nie widziałem dnia, w którym z czystym sumieniem mógłbym wyskoczyć na narty. Studia mają ten minus, że w okresie zimowym jest najwięcej nauki. Ale czy samą nauką student żyje?
      Robiąc dziś zaległy projekt pomyślałem, że tak dalej nie może być. Co prawda jutro jest jakieś kolokwium, ale powiedzmy sobie szczerze - są rzeczy ważne i ważniejsze. A zresztą jak mam tego nie zdać to i tak nie zdam Pozostało tylko szybko sprawdzić czy na Górce Szczęśliwickiej się nie zmieniły ceny i wylatuję z domu (orientując się, że za 4 min mam autobus) w akcie desperacji. Po chwili zacząłem odrobinę żałować. Dlaczego?
      20181218_200224.mp4 A dlatego, że nie wziąłem ani spodni narciarskich (typowy warszawiak w dżinsach na stoku :P), ani skarpetek narciarskich, ani kasku. Z takimi oto brakami dobiegłem na przystanek.
      Już po 50 minutach znalazłem się pod kasą. Jako, że była 18:40, kupiłem karnet na godzinę za 13 zł. Do tego dochodzi 25 zł za wypożyczenie sprzętu. I tutaj kolejny błąd - wzięłam za duże buty. No ale co się będę przejmować. W końcu tak mnie ciśnie, że dłużej nie wytrzymam.

No to pierwsze w sezonie - hop na stok!
      Jadąc wyciągiem, talerzyk o mało co mnie nie wyrwał z butów. Przez to musiałem csly czas jeździć ostrożnie. Warunki dość dobre - jest trochę igelitu, trochę śniegu i trochę lodu. Mimo tego nie narzekam, bo chwilowo mnie na to nie stać Jeździ się bardzo przyjemnie.
      Dwa słowa o frekwencji - jeździło kilka grup uczących się oraz pojedyncze osoby. Kolejka do talerzyka nie przekraczała 5-8 osób.
      Poćwiczyłem sobie krótki skręt i próbowałem nieco śmigu. Za pierwszym zjazdem trochę za bardzo zakrawędziowałem i znalazłem się na śniegu.
      Bardzo przyjemne rozpoczęcie sezonu. A relację udało mi się napisać czekając na autobus

Ze szczęśliwickim pozdrowieniem
      Marcin ~leitner 20181218_200224.mp4

• By MichalR
      Witajcie,

Kompletuje sprzet dla syna na kolejny sezon, potrzebuje buty w rozmiarze wkladki 22,5 i kask w rozmiarze 48-52 z twardymi nausznikami, najchetniej Warszawa i okolice zebym mogl podjechac przymierzyc. Buty najchetniej flex 70/80.

dzieki i pozdro,
      Michal
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...