Narty - skionline.pl
Jump to content
arnoldd

Austria nowy sezon

Recommended Posts

W nowym sezonie można zdobyć zniżki na Gopassie. Zdjęcia co prawda sprzed lat, ale nie zdezaktualizowały się specjalnie (mało zmian):

środa, 23 stycznia 2019

Rem. narciarskie (10- ost.). Narty naprawdę wysokie. Perła w Koronie. Ankogel i Mölltal

I na koniec perła - lodowiec Mölltal (3200 mnpm) i prawie lodowiec - Ankogel(2600 mnpm). Oraz liźnięcie innych ośrodków w pięknej Karyntii: Naßfeld (zaledwie ... 2000 mnpm) oraz Heiligenblut (2600 mnpm).

Zdjęcia są sprzed lat (ok. 15), ale okazje cenowe są ... dzisiejsze (patrz Gopass TMR-u!).

Oto Mölltaler Gletscher:
17.12.2004-Moelltaler%2B006.jpg

17.12.2004-Moelltaler%2B011.jpg

17.12.2004-Moelltaler%2B014.jpg

17.12.2004-Moelltaler%2B021.jpg

Więcej zdjęć tutaj: http://ekonomiaplussport.blogspot.com/2019/01/rem-narciarskie-10-ost-narty-naprawde.html

11 godzin temu, Narciarz ze Śląska napisał:

W nowym sezonie można zdobyć zniżki na Gopassie.......

Jakoś związek z tematem ?

Nie wybieram się.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Arek1982
      Czy ktoś korzystał z ww. karnetu ? Na nim rodzice  mogą jeździć na zmianę.  

W jaki sposób można kupić taki karnet ? Cała rodzina ( tata , mama, dziecko) musi być obecna przy okienku,  podczas zakupu ? 

• By MajkiMDWW
      Witam przymierzamy się z żona do naszego pierwszego wyjazdy w szeroko pojęte Alpy:-) Termin który nas interesuje to od 20 stycznia do końca lutego . Przyznam szczerze ze nie mam pojęcia gdzie , co i jak . Dojazd własny odpada najlepiej samolot ewentualnie autokar . Nie mamy jeszcze określonego konkretnie kierunku i tu liczymy na waszą pomoc . Oboje jeździmy raczej spokojnie wystarczają nam niebieski trasy aby były długie . Fajnie by było gdyby docelowe  miejsce było ładnie położone . Co byście mogli polecić na pierwszy taki wyjazd ? Kraj / miasto / ośrodek ? . Co do pogody to wiadomo nigdy nie ma nic pewnego ale wolimy raczej zmarznąć niż grzać się w słońcu na stoku . Ostatnia kwestia to wyjazd najlepiej jakby był organizowany przez jakieś biuro podróży itp . Za wszelkie odpowiedzi , pomoc z góry dziękujemy .
    • By rabios
      Zostały 2 wolne miejsca w busie na wyjazd, na Pitztal i Hintertux!!!
      Wyjeżdżamy po południu 8 listopada , ze Straszyna koło Gdańska. 
      4 dni na nartach lub snowboardzie. Zależy kto co lubi  
      Powrót 12 listopada po nartach. 13 listopada jesteśmy nad ranem w Trójmieście.
      Jedziemy 9 osobowym busem, więc jest wesoło:D 
      Trasa Trójmiasto -> dalej do ustalenia!!!
      Dla szybszego kontaktu 604 791 524
    • By Argon
      Witam wszystkich.
      Dostałem dzisiaj ciekawą ofertę na wyjazd w lutym do Włoch do ośrodka Montecampione. Sprawdziłem sobie w necie ośrodek, szału nie ma (30 km tras). Ale chciałbym poznać opinie użytkowników forum. Te które znalazłem mają już kilka lat. Opinie z Googla nie są dla mnie miarodajne 😃. Wiem że na pewno ktoś z Was tam nie dawno szusował. Interesuję mnie najbardziej stopień przygotowania tras i warunki śniegowe. Po za tym czy można z tam coś robić po nartach, bo wygląda to na wiochę zabitą dechami w górach.
      Dzięki za odzew. 🥽
    • By Ocelotic
      Witam. Chciałbym zdobyć szczyt Parseierspitze (3036 m n.p.m.) w pobliżu miasteczka Grins, w Tyrolu, a nigdy w Austrii nie byłem. W ogóle chciałbym tam spędzić co najmniej tydzień czasu (możliwe warianty maj-wrzesień) i z jak najmniejszym kosztem, bo jak wiadomo Austria tania nie jest. Co mnie martwi to duży koszt noclegów, który sprawdziłem na Booking.com a wynosi za tydzień pobytu co najmniej US$400.
      Drugi problem stanowi brak znajomości języka. Czy jest szansa na załatwienie na miejscu noclegu u osoby prywatnej? Jeśli tak w jakiej cenie można się spodziewać? Czy w tym okresie, może się okazać, że będzie wszystko przepełnione i nie znajdę miejsca na nocleg? Druga sprawa w pobliżu szczytu jest schronisko Augsburger Hutte, czy ostatecznie z rezerwacją można by tam przenocować przez tydzień? Z góry dziękuję za pomoc. 
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...