Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

• Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Przyjemnie dzisiaj było na Chopoku. Mimo dość zapełnionych górnych parkingów, narciarzy na stokach mało, na niektórych trasach wcale. Rano dolne trasy miękkie, a od połowy do szczytu zmrożone. Później

Pozdrówka z Chopka

Wczoraj twardo...   Dzisiaj miękko...    

Posted Images

18 minut temu, pasazer85 napisał:

Masz na oku jakiś termin ? Chętnie bym się wybrał na weekend ale dopiero po 8 marca.

Jeśli chodzi o weekend w marcu to jedynie 23. Wolę bardziej jeździć w tygodniu ale można pomyśleć o tym terminie. Przypomnij się tak tydzień wcześniej jeśli pasuje ci ten termin.

14 minut temu, Robur82 napisał:

Na razie śniegu u nas dużo trzeba pośmiać chyba Szklarską Karpacz  Pilsko Jaworzyna Ustroń Ewentualnie Jańskie Łaźnie, a Chopok jak ochłoną w II połowie marca 

Juz oschoneli, marzec po q19,00 euro 

3 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

Niby ok, tylko z góry trzeba decydować o terminie przyjazdu, a to loteria... Jak tak będzie naparzać żabami? :o

Co ciekawe, sprzedają karnety do... 15 maja! :o

Wcale nie , znasz już pogodę na jutro , kupujesz karnet i jedziesz. Mam karnet na cały sezon i zawsze czekam na ostatnią chwilę z wyjazdem. Nawet jak jadę na 3 dni to do ostatniej chwili czekam z rezerwacją noclegu.

12 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Niby ok, tylko z góry trzeba decydować o terminie przyjazdu, a to loteria... Jak tak będzie naparzać żabami? :o

Co ciekawe, sprzedają karnety do... 15 maja! :o

Przyklad dala pewna linia lotnicza, ktora po raz kolejny zostala uznana za najgorsza linię lotnicza, nie zebym coś sugerował :)

4 minuty temu, johnny_narciarz napisał:

O ile będzie można je jeszcze kupić na dzień przed wyjazdem... Coś mi się wydaje, że chcą sprzedać ich jak najwięcej teraz, a później... rzucą przedpłatę na sezonówkę. xD

Oby, bo mam zaplanowany wyjazd od 12 do 19 kwietnia i właśnie czekam na te przedpłaty na sezonówki. Jak będzie słabo z nartami to można będzie poświęcić się innym rodzajom aktywności. Jeżeli macie sezonówki na Szczyrk, sprawdźcie na Gopass.pl rabaty na Słowacji, sporo nowych ofert, karnet 1dniowy na Chopk za 299 punktów, na baseny za 129 punktów, karnety po 10 E + 160 punktów, i karnety po 20E za dzień oczywiście.  

• Like 1
  • Thanks 1
4 minuty temu, moruniek napisał:

Oby, bo mam zaplanowany wyjazd od 12 do 19 kwietnia i właśnie czekam na te przedpłaty na sezonówki. Jak będzie słabo z nartami to można będzie poświęcić się innym rodzajom aktywności. Jeżeli macie sezonówki na Szczyrk, sprawdźcie na Gopass.pl rabaty na Słowacji, sporo nowych ofert, karnet 1dniowy na Chopk za 299 punktów, na baseny za 129 punktów, karnety po 10 E + 160 punktów, i karnety po 20E za dzień oczywiście.  

Na chopoku do 25 kwietnia pojeździsz w bdb warunkach. Później zależy od zimy. 

Przedpłaty będą na pewno.

22 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

Jestem chętny. Właśnie siedzę tutaj czwarty dzień. Warun mega, mimo złej pogody pojeździliśmy zacnie.

Wtorek lampa więc odbilbym sobie te chmury:)

Może ktoś jeszcze Johnny?

Paweł pisz na PW.

Będę w weekend, tylko nie wiem czy sie dopcham na wyciag ;)

19 minut temu, johnny_narciarz napisał:

Dzięki, ale niestety ja jutro ostatni poranny szus i dłuższa przerwa. :( 

Miłej jazdy i słoneczka Wam życzę.

W czasie rehabilitacji pisz nawet o nordic walking :) życzę szybkiego powrotu do aktywności.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Delo
      Wyciąg jest wystawiony na sprzedaż.  Może ktoś będzie zainteresowany, bo czarno to widzę z obecnym właścicielem. 

https://www.otodom.pl/oferta/stok-narciarski-lubinka-ID46Vuk.html

ps/ jeżeli to jest oferta w myśl regulaminu, to proszę skasujcie to. 

• By JC
      Nowy Ótztal Super Skipass, na sezon zimowy 2020/2021, wprowadza kolejną wielką innowacją. Dzięki inteligentnemu systemowi kalkulacji cen, miłośnicy sportów zimowych mogą skorzystać z atrakcyjnych cen poprzez wczesną rezerwację online w okresie od 19.11.2020 do 25.04.2021. Możesz zaoszczędzić do 20% na karnecie narciarskim obejmującym całą dolinę,  zawierającą najlepsze tereny narciarskie w Sölden i Gurgl. Karnety narciarskie na 6 lub więcej dni, zawierają również dwie specjalne atrakcje: wstęp na 007 ELEMENTS i Muzeum Motocykli Top Mountain. Ótztal Super Skipass obejmuje również stoki narciarskie w Hochoetz, Vent, Gries i Niederthai.
      Więcej informacji
    • By pasazer85
      Cześć
      Sprzedam nową, nigdy nie używaną kurtkę narciarską Colmar Whistler, widoczną na zdjęciach. Kurteczka okazała się nie trafionym prezentem. Rozmiar 52 (pasuję na wzrost 180-185cm).
      Tutaj link PODGLĄDOWY do takiej samej kurtki : https://archiwum.allegro.pl/oferta/kurtka-narciarska-colmar-whistler-1354-xxl-20-i7511560524.html
      Kurtka na gwarancji do marca 2022.Cena 1000zł plus koszt wysyłki. 

• By JC
      Cześć,
      Chciałbym Was prosić o wzięcie udziału w ciekawej i bardzo ważnej dla branży narciarskiej ankiecie. Badanie ma odpowiedzieć na pytanie: Jaki będzie sezon narciarski 20/21? Portal skionline.pl, jako jedyny z Polski, dołączył do grona partnerów badania "Snow Study 2020/21", które będzie przeprowadzane w Polsce, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Czechach, Belgii, Niderlandach i Włoszech.
      W ramach podziękowania za udział w ankiecie, wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane 2 noclegi dla 2 osób z dwudniowym karnetem w Zugspitz Resort Ehrwald, 1 karta Tirol Snowcard na sezon 2020/2021 (ważna od 1.10.2020 do 15.5.2021), 3 x 3-dniowe karnety Dolomiti Superski i 10 x 1-dniowych karnetów obowiązujących w wybranych regionach narciarskich w Austrii, Niemczech lub Południowym Tyrolu (Włochy).

Link do ankiety: https://de.research.net/r/SP20_L8
    • By krsOne
      Cześć! 
      Sezon jeszcze się nie zaczął, zatem to dobry czas na zakupy! Kupiłem internetowo nowe narty Blizzard Brahma (z sezonu 2017/2018). To moje pierwsze nowe narty (zawsze brałem używki) i mam zagwozdkę - mam nadzieję że ktoś pomoże i wyjaśni: 
      1. niestety przy dostarczeniu (firma GLS - nie polecam) paczki była ona lekko uszkodzona tak jak to widać na zdjęciach (poza tym że mniej więcej do połowy tej największej dziury była oryginalna dziura - po zobaczeniu stanu paczki jak najszybciej chcialem zajrzeć do środka, żeby sprawdzić stan nart i rozdarłem całkowicie). Efektem może być mały odprysk ze ściany nart tak jak na zdjęciach. Akurat ten element znajduje się na wysokości tej dziury okrągłęj powyżej, więc przypuszczam że to przez to, a nie przez wadę fabryczna. Podejrzewam, że to nie ma żadnego wpływu na jazdę, czy też na dalszą degradację nart, a ja jestem po prostu przewrażliwiony, bo to mój pierwszy zakup nowych nart i wydanie ciężko zarobionych pieniędzy. Czy jest się czym przejmować?
      Myślę, chociaż o skardze na kuriera. Jeszcze zostawił mi te narty przy windzie w bloku, bo "się spieszył i winda mu uciekała", tak że nie mogłem nic przy nim sprawdzić, albo zgłosić uszkodzenia paczki.
      2. Po przyjrzeniu się ślizgowi nart, na górze są lekkie, minimalne ryski. Pewnie jescze raz to moje przewrażliwienie, ale czy to normalne, że takie ryski się zdarzają przy nowych, firmowych nartach?
      Pozdrawiam

Booking.com

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...