Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Pierwsze Freestylówki (Używane)


Razley23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Poszukuję pomocy w doborze freestylówek, to moje pierwsze freestylówki, i zdecydowałem się nie zobowiązywać na nowe szyny na początek.

Trochę o mnie:

  1. Mężczyzna
  2. wiek 23
  3. waga 55
  4. Wzrost 175
  5. Na nartach śmigam od 15 lat (z przerwą ok 3 sezonów na deskę) na freestylówkach mam staż ok 4 godziny.
  6. umiejętności to ciężko powiedzieć ... narty to dla mnie już trochę jak zwykły spacer z psem (tylko trochę kulawym bo technika ma czasem niedociągnięcia) xd
  7. Brak butów, będą raczej wypożyczane jeszcze
  8. To mój pierwszy zakup nart na własność, tak to tylko deskę posiadam.
  9. Preferencja stylu 60% Snow Park 40% Stok i poza nim (na tripy ze znajomymi)
  10. Upatrzone Narty :

Które będą najodpowiedniejsze pod specyfikacje podane powyżej ? Jestem w stanie jutro dokonać zakupu tylko dylemat mam które wybrać (głównie o długość chodzi).

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie!

 

Edytowane przez Razley23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku nie określiłeś co w tym parku chcesz głównie robić :) Tu też nie, a może być to pomocne dla chcących Ci doradzić.

Chcesz dużo i wysoko skakać, czy bardziej ślizgać się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu wszystkich propozycji głosuję za https://www.olx.pl/oferta/narty-freestyle-volkl-ledge-169-cm-160-170-CID767-IDyglUZ.html#e41eb08dad

Dlaczego? z dwóch powodów:

- deski są nowe, a używane w freestyle (nie freeride) zazwyczaj dostają po d... bardziej niż w powiedzmy to innych dyscyplinach - widać to po prawie każdej zalinkowanej przez Ciebie.

- są droższe (nowe) i nie maja wiązań - to jeszcze bardziej zwiększa koszt - ale pamiętaj o jednym, jak już wybierzesz buty, to zamontujesz sobie wiązania dokładnie do swojej skorupy. Nie będziesz miał niespodzianki że Ci cokolwiek nie spasuje. Jeśli ma to być zakup na dłużej to chyba warto pójść w kierunku nowego zestawu.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym zakupem na dłużej to ani trochę nie jest mój cel. Chciałem kupić coś na próbę, na ten i przyszły sezon w sumie, żeby sprawdzić czy zajawka zostanie ze mną na dłużej. A jak będzie siedziało, to chciałem zakupić cały osprzęt na pełnej profesce nowiutki, co by mieć na własność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odpowiedź jest jeszcze prostsza. Kup te narty, które możesz sprawdzić osobiście. Czy wepniesz buta, czy nie są zajechane. Na tym bym się skupił - nie na parametrach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem swoją piwniczkę i mam takie narty do oddania: Volkl Gotama FS

długość 176cm, pod butem 105mm, camber, FS

piękny czerwony ślizg 🙂

z problemów uszkodzone jedno wiązanie przód: jedna ze śrub zgubiła gwint, myślę że serwis sobie poradzi z naprawą

mogę oddać za darmo dla usera tego forum 🙂

 

coś w tym stylu:

 USED-176-Volkl-Gotama-Skis-06-07-Marker-

@Razley23 jak będziesz zainteresowany to mogę zrobić jutro real foto

 

Edytowane przez MarioJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://twotip.com/p/narty-15/dynastar-222/dynastar-6-th-sense-superpipe-1213-165-19146?page=3#.XGZiS6TTnDs

nowa narta za 400, do tego nowe wiazania za 250 i za 650 masz kompletnie nowy zestaw, ktory po sezonie (jesli stwierdzisz ze to nie to)sprzedasz za 500 bez problemu(o ile go w trakcie sezonu nie skatujesz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...