Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Ruszyły zapisy na World Winter Master Games 2020,Innsbruck 11-16.01.2020 i Der Weisse Ring,Lech 18-19.01.2020.Obie imprezy ze względu na bliskość czasową można objechać jednym cięgiem,może ktoś,coś?

• Like 3

Godzinę temu, lski@interia.pl napisał:

...kompletuję ekipę...

Chęci są, jednak umiejętności jeszcze nie te w tym sporcie ;) , powodzenia!

• Like 2

4 godziny temu, Sariensis napisał:

Chęci są, jednak umiejętności jeszcze nie te w tym sporcie ;) , powodzenia!

Moje też nie te,i co z tego?Kiedyś się trzeba nauczyć,a gdzie ,jak nie tam?Skorzystaj z okazji do progresu,bo masz okazję...

Edited by lski@interia.pl
  • Like 1

2 godziny temu, lski@interia.pl napisał:

Moje też nie te,i co z tego?Kiedyś się trzeba nauczyć,a gdzie ,jak nie tam?Skorzystaj z okazji do progresu,bo masz okazję...

Master kojarzy mi się jednoznacznie z klasą mistrzowską a to za wysokie progi na moje umiejętności narciarskie.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By SkiAustria
      Z nieukrywaną radością pragniemy poinformować, że po długich staraniach i drodze niejednokrotnie "pod górę" począwszy od nadchodzącego sezonu narciarskiego 2019/20 w rejonie Zell am See - Kaprun, Saalbach funkcjonuje Polska Szkoła Narciarska!
      SKIAUSTRIA.PL to autonomiczna jednostka jednej z najlepszych pod względem poziomu nauczania szkół narciarskich w legendarnym rejonie Kaprun: "BEWEGT, Ski & Snow Camp".
      Nasza działalność koncentrować się będzie na organizacji polskojęzycznych lekcji jazdy na nartach i snowboardzie, oraz organizacji wyjazdów feryjnych. 
      W ofercie znajdują się lekcje indywidualne oraz grupowe jak również przewodnictwo narciarskie.

Zapraszamy to śledzenia naszych profili:
      www.facebook.com/SkiAustriaPL
      www.instagram.com/skiaustria.pl 

oraz strony internetowej:
      www.skiaustria.pl 

Do zobaczenia! 

• By katarzyna
      Witajcie, rodzina 40+z synem 12 lat.
      Planujemy wypad w ferie (11-25.01). Mąż jeździł już w Austrii i Włoszech (Mayrhofen, Livigno), ja jestem początkująca, syn również - polubił w czasie ostatnich ferii snowboard. Nasze dotychczasowe zimowe towarzystwo polubiło na tyle Białkę, że nie chce się ruszać dalej, a nam marzą się europejskie stoki.
      Szukamy pomysłu na fajny wyjazd, chętnie dołączymy do grupy lub innej rodziny, rodzin, na wspólny wyjazd. Co do terminu w trakcie ferii możemy się dostosować. Mamy ze sobą małego pieska, który jeździ z nami, podczas wyjazdu potrzebny nam internet - to tyle, jeśli chodzi i oczekiwania . 
      Mamy zróżnicowane umiejętności, ja mikre, ale z chęcią na rozwój, syn się uczy, mąż śmiga po wszystkich szlakach, ciężko byłoby nam jeździć cały czas razem. Młodemu przydałoby się też towarzystwo w zbliżonym wieku, choć odnajduje się dobrze zarówno z młodszymi dziećmi, jak i starszymi.
      Ktoś chętny?
    • By koziolo
      Jedziemy z Wałbrzych (Wrocław) do Mölltaler 30.10 (w nocy) do 03.11  i 08.11 do 12.11.
      Mam dwa wolne miejsca lub zabierzemy się z kimś w dwójkę. 
    • By JC
      15 września 2019 po dwudniowym pobycie na lodowcu Stubai w Austrii zawitałem do doliny Tux w Tyrolu. Moim celem był, dawno przeze mnie nie odwiedzany, lodowiec Hintertux. We Vlogu informuję o cenach skipassów, warunkach na trasach pod koniec lata oraz ilości chętnych do jazdy. Zobaczycie też, gdzie, co i za ile można zjeść.

• By JC
      Lodowiec Stubai - otwarcie sezonu wrzesień 2019
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...