Narty - skionline.pl
Jump to content

Recommended Posts

Cześć wszystkim ! Chciałbym was zaprosić do uzupełnienia ankiety na temat urazowości w narciarstwie. Nie powinna ona zająć dłużej niż 10 minut, tak więc jeśli tylko masz chwilę i chęć odpowiedzenia na pytania to bardzo mi pomożesz. Ankieta jest anonimowa i potrzebuje jej do napisania pracy magisterskiej. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi :)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd830Mo8eOF9ajGKVHYkAkO-ZmNkDvI-ceu6ugDyPqmRpmDDw/viewform?usp=sf_link

Nie widzę odpowiedzi która by pasowała do mojej kontuzji - zerwanie więzadła (bocznego w kolanie), zaznaczyłam naciągnięcie. Skutek zmęczenia, ale raczej dekoncentracji - dosłownie ostatni zjazd dnia, na szczęście pod koniec sezonu.

3 minuty temu, kotek napisał:

Prawdziwa ankieta powinna być na stoku i rozmowa z narciarzami a nie lenistwo.

Nie znoszę magistrów leni.

Czy nie woli Pan na spokojnie odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie w domowym zaciszu, a na stoku wykorzystać czas na jazdę ? Taka forma przeprowadzenia ankiety nie wynika z mojego lenistwa tylko z chęci dotarcia do jak największej liczby osób w jak najkrótszym czasie, jak to mówią pracuj mądrze a nie ciężko :) pozdrawiam

• Like 1
16 minut temu, kotek napisał:

Prawdziwa ankieta powinna być na stoku i rozmowa z narciarzami a nie lenistwo.

Nie znoszę magistrów leni.

i już widzę kolejkę chętnych do wypełniania na stoku :), tutaj najwięcej prawdziwych narciarzy więc???

• Like 2
22 minuty temu, fredu96 napisał:

Czy nie woli Pan na spokojnie odpowiedzieć na pytania zawarte w ankiecie w domowym zaciszu, a na stoku wykorzystać czas na jazdę ? Taka forma przeprowadzenia ankiety nie wynika z mojego lenistwa tylko z chęci dotarcia do jak największej liczby osób w jak najkrótszym czasie, jak to mówią pracuj mądrze a nie ciężko :) pozdrawiam

Widzę, że magistrant jest tu obecny. wkleję (z lekką korektą) więc to co napisałem na SF tak aby uwagi trafiły do zainteresowanego

"Wszystkie agencje badawcze korzystają już z różnych metod pozwalających uzyskać szybciej i taniej wyniki. Nie ma sensu łazić z kartką papieru. Ale...

Ale do ciężkiej ch...y konstruując narzędzie badawcze warto jest przez chwilę pomyśleć! A tutaj przyszły magister nie zauważył, że oprócz urazów kończyn, głowy i kręgosłupa można mieć na przykład uraz klatki piersiowej albo brzucha. I nie do obrony jest cel tego przeoczenia. Urazu barku i obojczyka przy kończynie górnej też nie zaznaczysz - takie egzotyczne to przypadki. Ale w nodze biodro już można zaznaczyć. O co tu chodzi? Poza tym takie niechlujstwo (duże i małe litery), źle użyta liczba mnoga (czy znacie kogoś kto przed każdym zjazdem robi rozgrzewkę???). Jak się to widzi to... sami sobie dopiszcie.

Ale ktoś to konsultuje - pewnie Pan dr albo prof.

:D"

Pozdro

Wiesiek

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Maksio3001
      Siemanko, którą kurtkę byście polecali wybrać?
      https://4f.com.pl/ku...kums01-30s.html
      Czy
      https://www.skiwebsh...ary-aa10cmp047a
      Którą waszym zdaniem jest bardziej warta uwagi?
      Pozdrawiam  
    • By zuru96
      Witam was serdecznie  
      Jestem aktualnie studentem 5 roku na kierunki fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 
      Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w Polskim Związku Narciarskim. jeżeli lubisz jeździć na nartach i może doznałeś kontuzji bądź urazu uprawiając ten sport proszę, poświęć mi 5 minut i wypełnij moją ankietę potrzebną do pracy magisterskiej. 
      https://forms.gle/9kyA4eJ6oGyMFfdr8

Z góry dziękuję  

• By zuru96
      Witam was serdecznie  
      Jestem aktualnie studentem 5 roku na kierunki fizjoterapia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. 
      Na co dzień pracuje jako fizjoterapeuta w Polskim Związku Narciarskim. jeżeli lubisz jeździć na nartach i może doznałeś kontuzji bądź urazu uprawiając ten sport proszę, poświęć mi 5 minut i wypełnij moją ankietę potrzebną do pracy magisterskiej. 
      https://forms.gle/9kyA4eJ6oGyMFfdr8

Z góry dziękuję  

• By JC
      Hej Wszystkim.
      Nagromadziło mi się sporo filmów z różnych ośrodków, dodatkowo wygląda, iż trochę więcej czasu będę miał niż zwykle  (powinien być uśmiech bo kto nie lubi mieć czasu wolnego no ale sami wiecie). Stanąłem przed mały dylematem, od którego ośrodka zacząć. Pomyślałem, żeby zrobić mały quiz, ala głosowanie i sprawdzić jakie są Wasze preferencje.
      Sportego360
    • By Ziemowit
      Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej niż z wielu artykułów dostępnych w necie piszących głównie o rozsądku i ostrożności. Mianowicie jakie są sposoby na zminimalizowanie ryzyka poważnych, bolesnych i wymagających długiego leczenia urazów kolan. Oczywiście pomóc może ustawienie odpowiedniego i niezbyt dużego DIN na maszynie zrywającej tak aby narty łatwiej się wypinały. Pomóc mogą regularne ćwiczenia na długo przed nartowaniem, rozgrzewka na stoku czy odpuszczane "ostatniego zjazdu", jednak co jeszcze mogłoby pomóc, w internecie jest wiele narciarskich usztywniaczy, stabilizatorów i ortez kolanowych, czy one dają jakąś ochronę?

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...