Narty - skionline.pl
Jump to content

Chopok - 08.03

moloo
 Share

Recommended Posts

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By bruner79
      Witam, na sprzedaż posiadam nową sportowa hybrydę blizzarda, narta która pojedzie każdym promieniem skrętu. 175cm i promień 15m, szerokość pod butem 70mm. Wiązania marker 14din. O tych nartach pisał min. T. Kurdziel w ntn. Cena jaka mnie interesuje to 1400 pln. 

• By Arek1982
      Czy sezon narciarski 21/22 będzie choć w małym stopniu normalny ?

A może trzeba zadać inne pytanie, czy sezon 21/22 w ogóle będzie?? 
    • By JC
      Przygotowania trwały długo, ale już mogę powiedzieć, że jutro odpalam maszynę i ruszam w jedynym słusznym kierunku 😃⛷

• By brachol
      Witam
      Szukam leginsów/kalesonów pod spodnie zewnętrzne na narty zjazdowe. Generalnie mam spodnie gore-tex i pod nie zakładam bieliznę termiczną. Chciałbym kupić coś ciepłego i solidnego. 
      Znalazłem legginsy firmy Icebreaker 260 tech. Ma ktoś takie gacie? Warto kupić czy lepiej szukać czegoś innego? Tanie nie są dlatego szukam opinii.
      pozdrawiam
    • By apia
      Witam,
      jestem bardzo ciekawa doświadczen osób przekraczających granicę austriacką, lub inną, w kraju w którym wymagane są testy. jak to wygląda  wpraktyce?
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...