Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Luknski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , potrzebuje pomocy w doborze nart, jeżdżę od 4 sezonów średnio 8 dni w sezonie , jeździłem na nartach z wypożyczalni jak również na salomonach x drive 75 tyle że trochę krótkie 149cm( jazda była ok krótkimi skrętami jednak przy większych prędkościach było czuć niestabilność ) jazda w większości krótkimi skrętami moje dane 176 wzrostu , waga 90, buty posiadam swoje nordica 80.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Luknski napisał:

Witam serdecznie , potrzebuje pomocy w doborze nart, jeżdżę od 4 sezonów średnio 8 dni w sezonie , jeździłem na nartach z wyporzyczalni jak również na salomonach x drive 75 tyle że trochę krótkie 149cm( jazda była ok ktrotkimi skrętami jednak przy większych prędkościach było czuć niestabilność ) jazda w większości krótkimi skrętami moje dane 176 wzrostu , waga 90, buty posiadam swoje nordica 80.

 

Ile masz lat i kasy do stracenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Luknski napisał:

Witam serdecznie , potrzebuje pomocy w doborze nart, jeżdżę od 4 sezonów średnio 8 dni w sezonie , jeździłem na nartach z wyporzyczalni jak również na salomonach x drive 75 tyle że trochę krótkie 149cm( jazda była ok ktrotkimi skrętami jednak przy większych prędkościach było czuć niestabilność ) jazda w większości krótkimi skrętami moje dane 176 wzrostu , waga 90, buty posiadam swoje nordica 80. 

 

Zmień buty na  twardsze 110~120 i twardsze - 80 przy wadze 90kg to kapcie. Jeśli Slalomki to minimum 160cm i dłuższe - nie wszystkie beda jednakowo stabilne ale im dłuższe tym stabilniejsze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Luknski napisał:

Wiek 30, kasa zależy co by to było , patrzę też na używane od prywatnej osoby nie z wypożyczalni .

Nartę dobieraj do wagi, niekoniecznie do wzrostu. Ona nie wie, jak jesteś wysoki ale czuje ile ważysz 😉

4 sezony po 8 dni to 32 dni na nartach - trochę mało, jeszcze nie wiesz czego szukasz. 

Szukałbym jakiejś AM w długości około 170 cm. Może być używana.

To początek drogi, masz jeszcze trochę czasu na naukę. Poszukaj dobrego, sprawdzonego instruktora. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, moruniek napisał:

Nartę dobieraj do wagi, niekoniecznie do wzrostu. Ona nie wie, jak jesteś wysoki ale czuje ile ważysz 😉

4 sezony po 8 dni to 32 dni na nartach - trochę mało, jeszcze nie wiesz czego szukasz. 

Szukałbym jakiejś AM w długości około 170 cm. Może być używana.

To początek drogi, masz jeszcze trochę czasu na naukę. Poszukaj dobrego, sprawdzonego instruktora. 

No właśnie - dobry instruktor. Czy może ktoś polecić jakiegoś dobrego instruktora dla dorosłej osoby który pracuje na stoku Master Ski w Tyliczu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...