Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie kupić buty narciarskie?


Marek412

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mieszkam obecnie w Berlinie i przymierzam się do kupna butów narciarskich, niestety z tego co widzę w internecie to wybór sklepów jest tu dużo mniejszy niż np. w Warszawie. Czy jesteście w stanie polecić sklepy w Berlinie lub okolicach lub w Polsce w jakiejś rozsądnej odległości, przykładowo w Poznaniu. Zależy mi na poradzie dobrego bootfittera i możliwości dopasowania butów.

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marek412 napisał:

Cześć,

Mieszkam obecnie w Berlinie i przymierzam się do kupna butów narciarskich, niestety z tego co widzę w internecie to wybór sklepów jest tu dużo mniejszy niż np. w Warszawie. Czy jesteście w stanie polecić sklepy w Berlinie lub okolicach lub w Polsce w jakiejś rozsądnej odległości, przykładowo w Poznaniu. Zależy mi na poradzie dobrego bootfittera i możliwości dopasowania butów.

Dzięki za pomoc!

W Poznaniu Ski Team lub Intersporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Marek412 napisał:

Cześć,

Mieszkam obecnie w Berlinie i przymierzam się do kupna butów narciarskich, niestety z tego co widzę w internecie to wybór sklepów jest tu dużo mniejszy niż np. w Warszawie. Czy jesteście w stanie polecić sklepy w Berlinie lub okolicach lub w Polsce w jakiejś rozsądnej odległości, przykładowo w Poznaniu. Zależy mi na poradzie dobrego bootfittera i możliwości dopasowania butów.

Dzięki za pomoc!

No chyba że wiesz czego szukasz... wtedy opłaca sie kupić gdzieś w necie i zawieść do bootfittera - posezonowe obniżki blisko. Ja w ten sposób zaoszczędziłem kilkaset złotych...nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Niestety Ski Team w Poznaniu ma strasznie mały wybór butów, intersport też bez szału. Podobnie sklepy w Berlinie - mają tylko pojedyncze sztuki, a pracownicy średnio zainteresowani jakąkolwiek pomocą. Może jakieś godne polecenia sklepy bliżej Zielonej Góry, albo Legnicy? Ewentualnie, wiecie może jak sprawa wygląda w Austrii? Niedługo jadę do Sölden i może tam byłoby łatwiej coś znaleźć?

 

Edytowane przez Marek412
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Marek412 napisał:

Niestety Ski Team w Poznaniu ma strasznie mały wybór butów, intersport też bez szału. Podobnie sklepy w Berlinie - mają tylko pojedyncze sztuki, a pracownicy średnio zainteresowani jakąkolwiek pomocą. Może jakieś godne polecenia sklepy bliżej Zielonej Góry, albo Legnicy? Ewentualnie, wiecie może jak sprawa wygląda w Austrii? Niedługo jadę do Sölden i może tam byłoby łatwiej coś znaleźć?

 

W Polsce jest już końcówka sezonu jeśli chodzi o sprzęt narciarski oraz odzież na stok, sklepy będą przechodzić na wiosenną kolekcję. Jak dokładnie znasz swój rozmiar buta - jak było napisane wcześniej tutaj - kup buty przez neta. A potem w razie czego bootfitter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tanova napisał:

W Berlinie na Kreuzbergu jest sklep "Der Berg ruft" z dużym wyborem sprzętu i możliwością bootfittingu na miejscu. https://www.bergruft.de/

Brałam pod uwagę wyjazd do nich, gdy sama szukałam butów narciarskich, ale ostatecznie nie dotarłam i kupiłam u siebie, na miejscu w Szczecinie.

Byłem tam i jeszcze w trzech innych miejscach i wszędzie jest bardzo słabo. Zapewne faktycznie jest to kwestia końcówki sezonu. Niestety mam bardzo szeroką stopę i opcja kupna butów przez internet odpada w moim przypadku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma butów na szeroką stopę. 😁

Nie jestem na bieżąco, ale jak kupowałem buty 3 lata temu, to najszersze jakie wg danych producentów to były 103. Przy moich 113..114 stopach hobbita.  Komputer w Windsport w Krakowie ‚wypluł’ że nie ma dla mojej stopy butów 🤪
Kup buty dopasowane na długość, a potem daj to do porządnego serwisu.

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gwyn napisał:

Bo nie ma butów na szeroką stopę. 😁

Nie jestem na bieżąco, ale jak kupowałem buty 3 lata temu, to najszersze jakie wg danych producentów to były 103. Przy moich 113..114 stopach hobbita.  Komputer w Windsport w Krakowie ‚wypluł’ że nie ma dla mojej stopy butów 🤪
Kup buty dopasowane na długość, a potem daj to do porządnego serwisu.

pozdr

 

Podobnie. Mi wychodzi ok. 111 także generalnie albo są za wąskie, albo przy większych robi się za dużo miejsca wokół palców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...