Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Samnaun-Ischgl - opinie


Marek.m77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ischgl

Witam.

Wróciłem 3 dni temu z Ischgl.Polecam każdemu ten ośrodek.Dużo tras,super komunikacja,dobrze przygotowanych, trasy dla każdego łatwe np na Idalp jak i trudne nawet do 70% nachylenia.Nowoczesne wyciągi podgrzewane kanapy.Spokojnie można mieszkać w Kappl jak i w Mathon,dojazd ski busem w max 20min.Miasteczko Ischgl klimatyczne z licznymi knajkami tylko proponuje uważać na ceny w niektórych naprawde drogo ale znajdzie się kilka gdzie można dobrze zjeść za 10-15 euro.W Samnaun dużo sklepów wolnocłowych ale nie zwiedziłem ich bo szkoda mi było czasu-wole jazde na anrtach:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

moze mi ktos polecic jakis przyzwoity cenowo (do 200euro za tydzien) osrodek w Ischgl/Kaapl? Na razie znalazlem jeden taki niestety terminy mi nie pasuja.

Jak cos prosze na priv

Witam!

Miedzy duchem a prawdą, za tą kwotę to nawet skipassu nie kupisz,:( chyba że po sezonie. Ja byłem w Ischgl 5 razy. Trzy razy mieszkałem w samym Ischgl a dwa razy w Galture. Ceny w Ischg są bardzo wysokie i kwotę którą podajesz to mozna zapłacić za jedna noc z wyżywieniem hp w hotelu 4*. Taniej znajdzesz w innych miejscowościach doliny i to się wiąże z dojazdem samochodem lub skibusem. Ceny wtedy to ok 100-130 euro za noc z hp. Możesz znaleść mieszkanie a wtedy wychodzi niżej. Ale na cuda nie licz. To topowy ośrodek narciarski, porównywany z Lech, Zuers itp. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Ischgl w połowie grudnia na 6 dni. Noclegi w klimatycznym 4 * pensjonacie SPA ze śniadaniami / sauny gratis/ + 5 dniowy skipas kosztowały coś ok. 400 EUR. W sezonie ceny wzrastaja kilkukrotnie. O infrastrukturze narciarskiej koledzy pisali - 5 z +. Samo Ischgl wbrew pozorom to mała wioska/miasteczko. Wszędzie dojdziesz na piechote w 5 min. Przed sezonem polecam ludzi było duzo ale zadnych problemow z kolejkami. W sezonie moze byc porazka.

Pozdr

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Byłem w Ischgl w połowie grudnia na 6 dni. Noclegi w klimatycznym 4 * pensjonacie SPA ze śniadaniami / sauny gratis/ + 5 dniowy skipas kosztowały coś ok. 400 EUR. W sezonie ceny wzrastaja kilkukrotnie. O infrastrukturze narciarskiej koledzy pisali - 5 z +. Samo Ischgl wbrew pozorom to mała wioska/miasteczko. Wszędzie dojdziesz na piechote w 5 min. Przed sezonem polecam ludzi było duzo ale zadnych problemow z kolejkami. W sezonie moze byc porazka.

Pozdr

Wojtek

A ja chetnie podpytam o pogode w tym terminie jaka była bo sama w tym roku w grudniu sie wybieram. W miare słonecznie???

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...