Narty - skionline.pl
Jump to content

Nalepki skionline.pl

Recommended Posts

• Replies 540
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobiłem "trochę" nalepek skionline.pl:smile:i to jest dobra wiadomość!:smile: (będzie jeszcze zła, ale potem)Nalepki są wypukłe 3D na wysokiej jakości foli samoprzylepnej, drukowanie- plotowanie- za

Naklejki gotowe 😎 Jutro jadę odebrać 😁 Postaram się przekazać znaczną ich większość @JC. Mam nadzieję że zajmie się dystrybucją  Jak ktoś jest chętny to w weekendy rano jestem w Szczyrku, w tygodniu c

Było by i może sprytne:rolleyes:: gdyby SB w tym nie partycypował, a jak to SB... nie lubi jak się mu cokolwiek z pod kontroli wymyka:tongue:, tak więc co by chaosu nie było nalepki będą wysyłane tylk

Posted Images

4 minutes ago, marboru said:

Myślałem, że nic na forum nie jest w stanie mnie zaskoczyć, a jednak 😱

Pewnie nie wszyscy są tacy otwarci.

Zasada jest jedna - organizatorzy jakichkolwiek inicjatyw zawsze spotykają się z reakcjami, które są mało wytłumaczalne dla większości.

Ale chyba nie ma co zaczynać tego tematu, bo za chwile z małej kulki zrobi się znów wielka lawina dyskusyjna.

@pasazer85Fajna inicjatywa i jest cel by jechać do Bielska :)

• Like 1
21 minut temu, lu5asz napisał:

Czego też ludzie się nie czepią 😱

Dla rozluźnienia tematu podajcie najlepsze miejsce na kasku do umiejscowienia naklejki 😃

Z tylu na dole,na górze,z boku...???😂

Nad goglami 🤩
Dziękuję 

Hej, a czy mógłbym prosić o pliczek wektorowy oczywiście za zgodą admina, bo ja bym se wydrukował i tak lekko przyciął po obrysie coby takie prostokątne nie były. Gdzieś ja jakimś zdjęciu widziałem takie naklejki. W razie co, oczywiście mogę udostępnić gotowy wyrób za free (free nie dotyczy kosztów przesyłki 😀)

Pozdrawiam 

WB

W dniu 8.12.2020 o 09:38, JC napisał:

Nad goglami 🤩

na goglach - zdecydowanie lepiej widoczne 😄

jest jeszcze opcja do wyboru folia perforowana taka jak na witrynie sklepu, wtedy cała powierzchnia gogli będzie do wykorzystania 😂

Jeszcze raz prośba do amina (jeżeli jest zainteresowany) o plik wektorowy. Możemy ustalić dwa wymiary, naklejka cięta po  obrysie, w komplecie 2 szt. (na prawą i lewą stronę kasku, na przód i tył, lub na przód i gogle 😂). Koszt z mojej strony 0 PLN, jedynie wysyłka. Będę też w Białce i na okolicznych stokach między 25-29.12, więc odbiór może być osobisty. Jedynie przyzwolenie admina jest potrzebne.

Pozdrawiam WB.