Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Najdziwniejsze, najtrudniejsze, najgorsze.


Homar

Rekomendowane odpowiedzi

2.to zalezy w jakiej kategorii - moze zjazd po ciemku o 1ej w nocy z gubałówki w stanie niekoniecznie własciwym :D

hahahaha Chciałbym to zobaczyć :D raz po ciemku musiałem isc pod góre na krompachach bo słowaki powiedziały że nie włączą już krzesła a domki były na szczycie :D wtedy mi do smiechu nie było ale w 1h dalismy rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobałoby mi się wyjście w Sylwestra na jakąś dużą górę. W plecaku szampan i kieliszki(ważne!). Po toascie zjazd off z pochodniami(lepsze od czołówek, no i romatyka). Zrobiliśmy raz coś takiego z żoną i synem w Koninkach na Tobołów. Niestety góra nie była duża i stok był ubity. A i tak było świetnie.

Wszystkiego najlepszego z Nowym Rokiem dla tych, co w nartach widzą nie tylko sprzęt i szpan, ale coś wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. 1. Patrzę sobie na kamerki na stokach i dla mnie najdziwniejsze jest to, że ludziom chce się stać w takich kolejkach jak za komuny po kawę. Narciarze to naprawdę pogięty naród wiem cóś o tym bo sam mam na tym punkcie hopla.

Ad. 2. Lód na FIS 11 na Chopoku na 3 ściance, ale wtedy miałem jeszcze cinkie narty i na pewno umiejętności nie takie jak dziś.

Ad. 3. Najgorszy stok trudno mi powiedzieć. U nas koło Iławy taki rolnik ma górę (w sumie całkiem niezła) i wyciąg typu Groń czy jakoś tak to zwał czyli lina + listewka z wcięciem i szarpie za łapkę. Co sprytniejsi to sobie te listewkę do paska przyczepiają. Ratrak to dwóch piwożłopów z łopatami co zagarniają przetarcia a coby ich szef nie widział jak się opie....ją to chowają się za drzewkami. Raz bym zaliczył zderzenie z takim ratrakiem.

Szkoda, że z tym śniegiem na północy cinko bo z tej górki można by zrobić całkiem całkiem stację. Możliwości są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. płatności tylko gotówką w Kuźnicach i na Kasprowym ( może się to teraz zmieniło ? )

2. Paradiso ( zjazd z lodowca na Tonale ) - trasa była zamknięta, nieratrakowana, miejscami z kamieniami. Po za mną 2 wariatów. Reszta normalnych podróżowała gondolką. No dole już na wypłaszczeniu wjechałem w kałużę wody wyprodukowaną przez armatkę, dzioby poszły na dno, ja do przodu. Na szczęście ładnie się wyskoczyłem z wiązań i z połamanymi okularami dowlokłem się do dolnej stacji.

3. niewykorzystanie ogromnego potencjału Pilska i Szczyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

1.Chyba ta "przeprawa" przez tzw.Płaj na Pilsku,oraz ta alternatywna zielona trasa obok,którą się nie pojedzie,chyba że krokiem łyżwowym. :P

2.Chyba ta czarna,nigdy nie przygotowana trasa na Pilsku.Choć mógłbym jeszcze dodać czarną FIS na Skrzycznem,którą zaliczyłem w 3 tygodnie od pierwszego szusu na nartach w życiu.:eek:Do tego była totalna szklanka!Najpierw chciałem udusić przyjaciela,który mnie tam zabrał,później się wycofać,aż ostatecznie stylem bezstylowym zjechałem... :eek:

3.Tu jest konkurencja :D ,ale chyba najbardziej utkwił mi ostatnio Stożek z tymi "dobrymi" warunkami. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki tej nietypowej sondy,proponuję wysłać wszystkim wymienionym gestorom i poprosić o odniesienie się do jej wyników... :D Ciekaw jestem,czy przyniosłoby to jakiś efekt i dało do myślenia?Mamy ferie,ale jak na razie np.trasy w Szczyrku są puste. :P

Wpisujcie jak najwięcej swoich typów,może któryś z wymienionych gestorów zajrzy tu choć przypadkiem,zawsze jest szansa! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Talerzyk Płaj na Pilsku :D

No to ja mam trase obok talerzyka Płaja:D Trasa pasuje do wszystkich kategorii!:) Przypominam ze na tej trasie panują warunki dostateczne!!!!:mad:

attachment.php?attachmentid=345&d=1232744012

Najdziwniejsza: no dziwnie po takim czyms jezdzic

Najtrudniesza: jak juz nie jest dziwnie, to napewno trudno i ciezko sie jezdzi po kamieniach

Najgorsza: nie trzeba chyba duzo mówic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee to i tak gitens warunki :D, bo chociaż głazy takie nie wystają bo juz ludzie to odgarneli przez miesiące jazdy nartami:D ja jak po tym jechałem to moja kobieta do mnie podjeżdza i mi mowi ze narty mi sie palą:D (było na oko jakies 3,4mm sniegu wiecej:P )a okazało sie ze tak kamienie dawały po nartach ze iskry szły :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. płatności tylko gotówką w Kuźnicach i na Kasprowym ( może się to teraz zmieniło ? )

2. Paradiso ( zjazd z lodowca na Tonale ) - trasa była zamknięta, nieratrakowana, miejscami z kamieniami. Po za mną 2 wariatów. Reszta normalnych podróżowała gondolką. No dole już na wypłaszczeniu wjechałem w kałużę wody wyprodukowaną przez armatkę, dzioby poszły na dno, ja do przodu. Na szczęście ładnie się wyskoczyłem z wiązań i z połamanymi okularami dowlokłem się do dolnej stacji.

3. niewykorzystanie ogromnego potencjału Pilska i Szczyrku.

Paradiso jest zawsze nie ratrakowana bo w tym miejscu jest zbyt stromo aby mogl podejsc ratrak. Przyznaje, ze trasa robi wrazenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...