Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czarny Groń koło Andrychowa


SKIer

Rekomendowane odpowiedzi

Też tam będę dzisiaj:)

apropo jazdy to nie jest to takie proste dopóki gość jechał pługiem to było fajnie ale jak chciał przejść na krawędź to mu nartę zawantowało i gleba powypinał się wszytko jak by bomba wybuchła hehe

Ale spoko na górze jest czujnik jak tam dojedziesz to automatycznie wyłącza się taśma i niema się co bać jest to miękkie wiec niema tragedii ale zawsze można o rurkę przyłożyć więc kask jak najbardziej wskazany a w wypożyczalni ich nie widziałem jak narazie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisz wrażenia

Byłem jeździłem :)

A wiec do rzeczy. Do prawdziwego narciarstwa to nie ma porównania.

Jak dla mnie to takie bujanie lewo prawo. Taśma jest nawilżana tak że jedzie się fajnie choć wymaga to wprawy. Ja jeździłem kilka minut (kolana po paru upadkach dały mi znać). Przy barierce próbowałem na równoległych nartach u góry jeździłem pługiem. Kilka razy chwyciło mi krawędź i błyskawicznie znalazłem się na górze :). Jedyne co mnie denerwowało to taśma która idzie do góry jeśli na nią patrzyłem to błędnik szalał. Takie dziwne uczucie.

Ogólnie warto spróbować.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka

aktualna cena to 15 zł za 10 min - co jest moim zdaniem ok.

licząc koszty napędu i obsługi oraz uwzględniając małą przepustowość to wychodzi na to że to po kosztach leci.

ale jazda fajna :)

Witam, jeszcze wczoraj było 30zł za 10 min a drugie 10min gratis, więc i tak trzeba 30zł wydać, ale jak dla mnie każdy powinien tego spróbować całkiem inne doznania, niż na prawdziwym stoku

Pozdrawiam

Edytowane przez nurek1974
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj same fatalne wiadomości... Najpierw się dowiedziałem że cały stok na Żarze będzie otwarty za tydzień, a po telefonie do Rzyk usłyszałem, że w tym sezonie NIE będzie działało krzesełko. :mad:

Ale jest lepsza strona, w sobote otwierają stok (jeszcze to nie pewne, bo usłyszałem "najprawdopodobniej w sobotę").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile warunki atmosferyczne będą zadowalające - a wszystko na to wskazuje! - 4 Grudnia - (sobota) planujemy otwarcie dolnego stoku wyciągu narciarskiego.

Dobrze, że dla mnie sezon zaczyna się dopiero za tydzień, bo ogólnie czarno widzę, wszystkie te przyspieszone otwierania stoków bez podkładu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnujcie się przy wjeżdżaniu na bramki! Przy bramkach są metalowe szyny między które mamy się zmieścić z nartami. Ich brzegi wyglądają na zaokrąglone. Jednak ja wjechałem przez przypadek raz na takie cuś na dolnej stacji (spieszyło mi się bo pusto było :D) i teraz mam piękną, szeroką rysę idealnie w poprzek narty.... :mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Pracica ma szlaban na naśnieżanie, podziękować zielonym :mad:

Przyznam że gdy zobaczyłem że napisałeś coś w temacie to zanim otwarłem wątek łudziłem się że może jakaś informacja w sprawie krzesła że może coś drgnęło, a tu taka informacja:mad:, ale żeby tak skur....ny dawały do wiwatu:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że gdy zobaczyłem że napisałeś coś w temacie to zanim otwarłem wątek łudziłem się że może jakaś informacja w sprawie krzesła że może coś drgnęło, a tu taka informacja:mad:, ale żeby tak skur....ny dawały do wiwatu:mad:

Na razie zieloni nie odpuszczają ale wiem też że urząd miasta zaczyna się włączać w pomoc dla tej stacji bo to przechodzi ludzkie pojęcie co oni tam wyprawiają

Jak jeździłem w niedziele rano tam to się zastanawiałem dlaczego armaty nie chodzą bo stok był usiany po roztopach minerałami a dzisiaj dotarła taka wiadomość do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...