Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mój wypadek na stoku.


andy-w

Rekomendowane odpowiedzi

Zapadł własnie 3 wyrok "skazujący" pracownika, tym razem warunkowe umorzenie na okres próby 1 roku.

Wyrok nie jest prawomocny i została wniesiona 3 raz apelacja do sądu okręgowego.

Tym razem uzasadnienie wyroku jest wg mnie mądre i przekonujące, przesłuchano już wszystkich możliwych świadków więc być może sąd okręgowy uprawomocni wydany wyrok.

Gdyby tak się stało to mam jak się wydaje otwartą drogę do uzyskania odszkodowania z OC właściciela wyciągu.

Na razie z tytułu ubezpieczeń nie dostałem ani grosza.

Moje ubezpieczenia z tamtego okresu były tak kiepskie, że musiałbym zginąć w wypadku lub stracić kończynę, aby dostać cokolwiek.

Zostaje mi tylko cierpliwość.

Edytowane przez andy-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie niezle sprawa sie ciagnie.Oby w koncu pomyslnie sie zakonczyla - swoja droga-tak jak pisaliscie-wszystko poszlo na pracownika:/

No ale na kogo miało iść? Jeśli tak stwierdził sąd?

Stawy skokowe trochę sztywne mimo rehabilitacji, więc pod piętę kapcia w bucie podkładam gąbkę z karimaty i tym samym uzyskuję w miarę dobre pochylenie do przodu.

W moich butach -LOWA- mam dwie wkładki pod piętę, każda innej wysokości. Może do Twoich też jest coś takiego?

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy-w - jeżeli będziesz sie ubiegał o odszkodowanie z OC sprawcy to bierz dobrego adwokata który działa w tych tematach. Wystrzegaj się firm posredniczacych. Umów się z nim na rozsądny procent od zasądzonej kwoty. Będzie mu zależało na jak najwyzszej kwocie co działa na Twoją korzyść. Mam doswiadczenia w zwiazku z wypadkiem rowerowym syna. Śledząc ten wątek oceniam, że odszkodowanie powinno być co najmiej pieciocyfrowe z conajmniej piatką z przodu. Chociaż w jakiś sposób zrekompensuje to bół i cierpienie.

Pozdr

Wojtek

P.S.

Ja miałem artroskopie dwóch kolan. Najważniejsza jest szybka i solidna rehabilitacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Prawomocny wyrok

Dzisiaj po ponad 5 latach od wypadku w sądzie apelacyjnym ogłoszono (po 3 apelacjach) prawomocny wyrok uznający winę pracownika ośrodka, że wywiózł (nie sam) na stok i nie zabezpieczył prawidłowo armatki śnieżnej. Wyrok jest symboliczny w postaci warunkowego umorzenia, jednakże otwiera mi on drogę do uzyskania odszkodowania z OC firmy zarządzającej stokiem.

Sąd zwrócił uwagę, że może być więcej winnych (szefostwo ośrodka), ale sprawa toczyła się przeciwko pracownikowi wytypowanemu przez prokuraturę i dołączyć do oskarżenia innych osób nie można.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
jak tylko ruszy stok w MC doszło tam do tragicznego wypadku (z 8 lat temu ?)- na oczach dzieci wypadek miała matka i nie odzyskawszy przytomności zmarła w szpitalu - brrrr

Chyba mam za mało RAM w moim mózgowiu.:sad:

Kompletnie nie kumam o co kaman.:rolleyes::

mysiauek - gdzie masz ten złoty szpadelek?:angel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...