Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Idzie wiosna na forum


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Jak się miesiąc temu kliknęło dzisiejsze posty to na stronie nie mieściły się. Dziś zaledwie kilka postów. Ech znowu pół roku stagnacji na tej fajnej stronie.

Jasny gwint ale bym sobie na narty teraz pojechał.:(

Podpisuję się obydwiema rękami!!! Zwłaszcza pod ostatnim zdaniem! Ale, panowie i panie, to przecież jeszcze nie koniec. Dla uparciuchów jeszcze zostaje Kasprowy, a i Łomnica czeka cierpliwie. W Szczyrbskim Plesie wygląda na to, że warunki całkiem niezłe. Rohacze jeszcze też się trzymają... To do maja powinno wytrzymać spokojnie. Potem dla takich upartych zwierząt (nie wymieniając nazwy) :D jak ja, poleży na pewno trochę śniegu w żlebach, będę oswajać tury, które dotąd zbyt mało wykorzystałam :cool: . No, i lodowce, jak się uda - zależnie od różnych okoliczności lipiec albo wrzesień... A potem już z górki, zaprawa i nowy sezon. Obydwa ostatnie, jakby nie było, do xxxx (ocenzurowano), zaczęły się z początkiem listopada, więc bądźmy dobrej myśli... (Piszę to wszystko, żeby nie było, że wiara się całkiem leni, jeśli o pisanie chodzi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukam książki o bodym Go fast be good have fun ale chyba nikt jej nie spolszczył a po angielsku czytać to nie ogarne bo za dużo kminienia ;)

O, nie wiedziałam, że jest takowa, dzięki za namiar - przy najbliższej okazji kupuję w empiku lub american bookstore i zabieram się do czytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie frekwencja jest ok bo teraz trzeba intensywnie jezdzic poki snieg leży (kasprowy i aply oczywiscie) a nie siedzieć w necie :D

tak to jest w moim przypadku, najwiecej jezdze w marcu i kwietniu (dzien dlugi, łatwiejsze dojazdy w gory). po dłuzszej przerwie tu zajrzałem i mam sporo zaległości do poczytania ....ale to dopeiro w maju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
no kurde i chyba trzeba reaktywować temat łokcia znowu idzie wiosna bo postów jak na lekarstwo i jak to coraz lepiej widać mniej tych narciarskich a więcej tych związanych z tematami sportów "letnich" :-)

... bo polityka wdziera sie wszedzie i odstrasza :eek: jak ja widze ze forum narciarskie kipi od polityki to tez uciekam :D a jak wrzucam cos merytorycznego to dyskusja szybko sie urywa albo po prostu jej nie ma wcale :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna... Tylko rower w perspektywie, albo jakieś, z przeproszeniem, rolki, brr. I jeszcze jakieś zbiorowe szaleństwa zbitych z tropu tłumów w tle. Może tylko sklepy ze sprzętem na pociechę:rolleyes:. Ech, smutek.

Tak..tak... a w sklepie rowery...rolki i pumpane akcesoria co by się nie utopić:D

Zawsze można się udać do biura podróży i wykupić sobie pobyt w jakimś getcie dla ubogich Europejczyków, czyli w tym... no... Egipcie, tylko trzeba pamiętać żaby zabrać ponton z sobą, bo jak by znowu wulkan zapragnął mieć orgazm, to żeby było jak do domu wrócić jeszcze przed zimą:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można się udać do biura podróży i wykupić sobie pobyt w jakimś getcie dla ubogich Europejczyków, czyli w tym... no... Egipcie, tylko trzeba pamiętać żaby zabrać ponton z sobą, bo jak by znowu wulkan zapragnął mieć orgazm, to żeby było jak do domu wrócić jeszcze przed zimą:D
Zawsze możesz wybrać ciekawsze miejsca :)

4SB.jpg

4SB.jpg.423b16b79880cbc80855c8e82c7b4ae5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiosna... Za oknami rano ptaki wyją,

Trzeba sobie łownego kota sprawić i problem ptaszków jest częściowo rozwiązany :D:D

Wiosna... Tylko rower w perspektywie, albo jakieś, z przeproszeniem, rolki, brr.

Co to, to nie, nie zgadzam się!!! Rolki są fajne :), pod namową córki sprawiłem sobie zestawik i tłukę tyłkiem asfalt, aż dudni. :D Ale fajnie jest, a do młodzików nie należę.

Dwa tygodnie temu na Łomnicy były takie sobie warunki, a w ten weekend chyba na Chopok się udam, tyłek na krzesełku do góry wywozić a w dół swym ulubionym stylem pomykać będę. :D

No a w maju, w ramach utrwalania wspomnień o zimie, zapraszam do Bielska na filmy narciarskie. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...