Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warunki narciarskie 08/09


lokiec3

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oglądam kolejną prognozę pogody i ... dawno nie było takiej zimy! :D

Na każdym kanale powtarzają: zima wraca, przewidujemy ochłodzenie i opady śniegu oraz mróz ...

Rewelacja!

:D Śledzę tą pogodę od wczoraj i własnym oczom nie wierzę!Czyżby sezon do końca maja? :rolleyes: A może do lipca,jak to było kiedyś? :D

"Laminaty" zapodają:

http://wiadomosci.onet.pl/1934573,11,pogoda_w_polsce_jest_zle_bedzie_gorzej,item.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młodszy to wjeżdżało się na "Grzebień" z jako takprędkością i kto się nia bał ten walił na krechę :) na "Lewy" i tam było ciekawie bo tam zawsze ktoś wypada na plecy po długim locie :)

Kwestia poznania trasy i można ją całą na krechę przejechać... ale to dawne młode doświadczenia ;)

No na krechę,przynajmniej obecnie,raczej by ją nie machnął... :eek::D Chyba ktoś przede mną próbował,bo GOPR miał pełne ręce roboty... :eek: Ale po kilku dniach tam spędzonych,zacząłem myśleć o nartach do giganta... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest Rusuinski ??

Bede kolo Andrychowa.

http://www.skionline.pl/forum/showthread.php?t=8195

Będę spał jak zwykle na Słowacji w bardzo fajnym pensjonaciku:

www.pensionvasko.sk

60pln ze śniadaniem i obiadokolacją dla mnie w całkiem fajnej cenie - PM :)

Dojazd stamtąd na Rusiński :

http://maps.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=Rusin+Ski&daddr=Zdiar+631,+05955+Zdiar,+Slovakia+(Pension+Vasko)&hl=pl&geocode=CRAFaB7ZruOwFWUQ8QIdKZsyASEdCCRqbJt_7w%3BFcTp7wIdiqk0ASHJeuMSaPo8Vg&mra=pe&mrcr=0&rtol=1&sll=49.313709,20.157509&sspn=0.164058,0.30899&ie=UTF8&ll=49.319304,20.160942&spn=0.16404,0.30899&z=12

To 1/2h to chyba jednak ciut przesadzone, odległośc chyba też.

Ale jak będzie dobrra pogoda to widoki przepiękne !! :)

Ja lubię tam dojeżdżać bo żarełko w pensjonaciku 1 klasa, czysto, przyjemnie, nie za drogo jak na standard. W pobliżu:

www.strednica.sk - 300m

www.skibachledova.sk 2km ?

Łomnica też nie za daleko :)

A po polskiej stronie Jurgów, Czarna Góra, Białka no i Rusin!

A ktoś mi kiedyś jeszcze browarka za cenę kasku obiecał ;)

Jakby co - numer masz.

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz jakieś narty do zniszczenia to jak najbardziej miejsce godne polecenia :mad:

Ponieważ tam dawno nie byłem nie czułem się upoważniony do wypisania osobiście, zacytowanych powyżej słów.

A w pełni się z nimi zgadzam.

Bo skoro w pełni zimy ciągle miałem info,że kamienie na trasie.

To cóż dopiero przy tej pogodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przekonam ich do zmiany planów... :eek: Tym bardziej,że tam drożyzna.

Mamy jeden problem,otóż jedna osoba uczy się jeździć na snowboardzie,nie umie jeździć na orczykach,więc tylko krzesło wchodzi w rachubę.Zabrałem go do Szczyrku na Skrzyczne,ale tam dla niego za stromo,a Ondraszek ma zbyt wiele wypłaszczeń i "podchodzeń".Więc może Istebna?Tam dobrze sobie radził.Myślałem jeszcze o Wiśle Soszów,ewentualnie Korbielów BABA,ale tam ta baba z ryjem... :D

Dzięki śliczne! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieleniec

Udało mi się dzisiaj wyjechać do Zieleńca . Śniegu jeszcze z pół metra mały minus , wyciągi działają prawie wszystkie , jazda nocna na Mieszku przy kościółku i na nowej kanapie . Karnet na cały Zieleniec 70 zł ( 22 wyciągi) . Pozdrawiam tych co w domach. Magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ tam dawno nie byłem nie czułem się upoważniony do wypisania osobiście, zacytowanych powyżej słów.

A w pełni się z nimi zgadzam.

Bo skoro w pełni zimy ciągle miałem info,że kamienie na trasie.

To cóż dopiero przy tej pogodzie.

ja tam też jakoś nie mam po drodze tylko bokiem mijam to widzę :D jeśli z drogi widać żółte plamy na stoku to jakoś mnie nie ciągnie żeby się przekonać czy to tylko ktoś nasikał;) czy też to wystaje ziemia i kamienie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak przekonam ich do zmiany planów... :eek: Tym bardziej,że tam drożyzna.

Mamy jeden problem,otóż jedna osoba uczy się jeździć na snowboardzie,nie umie jeździć na orczykach,więc tylko krzesło wchodzi w rachubę.Zabrałem go do Szczyrku na Skrzyczne,ale tam dla niego za stromo,a Ondraszek ma zbyt wiele wypłaszczeń i "podchodzeń".Więc może Istebna?Tam dobrze sobie radził.Myślałem jeszcze o Wiśle Soszów,ewentualnie Korbielów BABA,ale tam ta baba z ryjem... :D

Dzięki śliczne! :)

z fajnych kanapek w okolicy to chyba pozostaje istebna ... no chyba ze macie czas i ochote na wypad do zawoi :)

super swieze wiesci z mosornego mowia ze dosypalo i sniegu tam starczy do weekendu majowego /szczerze na to licze bo doroczny wymarsz na babia w majowy weekend na otwarcie sezonu treckingowego zamierzam poprzedzic zamknieciem sezonu narciarskiego na mosornym :)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam też jakoś nie mam po drodze tylko bokiem mijam to widzę :D jeśli z drogi widać żółte plamy na stoku to jakoś mnie nie ciągnie żeby się przekonać czy to tylko ktoś nasikał;) czy też to wystaje ziemia i kamienie :(

Ja po 3-4 latach przerwy w tym roku odwiedziłem Czantorię i po tym co tam zobaczyłem to pewnie znowu długo tam nie zawitam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...