Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

Panie (Pani) JC, Ja nie obraziłem nikogo, a Pan (Pani) niestety porównując mnie do tego pustaka, Rutowicz niestety już mnie obraził(a). Ja nie porównuję tu ludzi i ich nie obrażam, a Pan (Pani) pomimo że powinien pilnować żeby takich zachowań na forum nie było (obrażania ludzi), daje przykład że można to robić, wszak ryba psuje siuę od głowy. A jeśli kogoś obraziłem moim postem to w którym miejscu?? A nie pokazałem że mam wszystkich głęboko, tylko że mam pkt reputacji głęboko. Na ogół ktoś kto wstawia pkt ujemne nie ma odwagi się podpisać pod nimi, a to daje do myślenia. Więc powtarzam jeszcze raz że wali mnie reputacja ludzi którzy nie mają odwagi sie podpisać pod swoimi opiniami.

Edytowane przez scatman_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie będę miał okazję pogadać z Szaranowiczem i na pewno zapytam, o ten program, bo wiedziałem, że wychodził z siebie!

No cóż, pewnie za bardzo nie ma wyjścia bo jest pracownikiem TVP i go oddelegowali do tego programu, w poprzedniej edycji Dodzia go za krawat ciągnęła:eek:.

Pozdrów go od nas, przekaż wyrazy współczucia i powiedz że jesteśmy z nim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie JC, Ja nie obraziłem nikogo, a pan niestety porównując mnie do tego pustaka, Rutowicz niestety już mnie obraził. Ja nie porównuję tu ludzi i ich nie obrażam, a pan pomimo że powinien pilnować żeby takich zachowań na forum nie było (obrażania ludzi), daje przykład że można to robić, wszak ryba psuje siuę od głow. A jeśli kogoś obraziłem moim postem to w którym miejscu??

Że zacytuję - A mnie wali tak naprawdę ta cała reputacja.

Rozumiem, że masz głęboko w poważaniu to, co inni o Tobie myślą i dlaczego.

I to jest Twój problem, tak samo jak podpis pod Twoimi wypowiedziami.

Prosiłem, żebyś go usunął.

Chyba, że czujesz się z czymś takim lepiej? Tylko, że to ani śmieszne, ani odkrywcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Podpis mój zmienia sie co jakiś czas, ale nie dlatego że ktoś sobie tego życzy czy każe, ale dlatego że mój nastrój i moje podejście do życia się również zmienia. nie widzę niec w tym podpisie niestosownego. A argumentowanie że tu wchodzą dzieci, wybacz to wchodzą dzieci którym się znudzi oglądanie "włatcuf móch", a tam naprawdę teksty są niebo ostrzejsze niż w moich podpisach.

Edytowane przez scatman_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Cóż jak widać władca tego forum usunął podpis z mojego profilu. Świadczy to o cenzurze, a cenzura to niestety wróg wszelkiej wolnej i światłej myśli. Przyszło tu za mną parę osób z innych miejsc w sieci, ale jak widać tu jest miejsce dla drobnej garstki znajomych admina. A na marginesie, skoro admin ma wgląd w ustawienia podpisu, to ma też wgląd w prywatną korespondencję, a to już niestety zakrawa na przestępstwo. Coć ingerencja w mój podpis też jest przestępstwem, a nawet fałszerstwem, bo nie ja sie podpisałem pod moimi postami a admin, a to naprawdę jest fałszowanie mojego podpisu. Podpis (sygnatura) może być dokonywana tylko przez piszącego (autora). Vide KPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze tym razem od pana Incognito

poprostu ktoś mnie bardzo lubi i teraz już za każdego posta niezależnie od tego co napiszę. Cytuję najnowszy przykład: "To masz kolejnego za zasmiecanie forum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oczekiwanie na zimę powoduje takie napięcia.:eek:

Miejmy nadzieję,że z pierwszym śniegiem temperatura na forum też ostygnie.

Trochę nie rozumiem wynurzeń prawnych scatmana.Przecież po to jest admin żeby forum funkcjonowało zgodnie z zasadami.

Ma też dostęp do wielu danych,nie tylko do podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa
Trochę nie rozumiem wynurzeń prawnych scatmana.Przecież po to jest admin żeby forum funkcjonowało zgodnie z zasadami.

Ma też dostęp do wielu danych,nie tylko do podpisu.

Podpis jest rzeczą nietykalną tak samo jak korespondencja. Mógł mnie zbanować na forum skoro uznał że podpis jest niezgodny z netykietą forum, ale od podpisu niestety powinien się trzymać z daleka. Taki podpis jaki miałem tutaj mam na wszystkich forach na których istnieję i tylko tutaj komuś on przeszkadza, co dla mnie jest conajmniej dziwne. Dziękuję też wszystkim którzy mnie poparli w korespondencji prywatnej :)

Pozdrowienia.

Fredo wiesz że mnie dwa razy powtarzać i namawiać nie trzeba:). Mówisz i już jade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scatman,

Z regulaminu przy rejestrowaniu:

"Administratorzy i moderatorzy serwisu skionline.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny. "

Klinales ze przeczytales i zgodziles sie na te warunki, wiec o co sie teraz czepiasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie innych problemow zeby sie klocic Panowie?

Moze by tak udac sie do bankomatow, zobaczyc, czy jeszcze kase wyplacaja ?

A co do Waszej dyskusji, to nie bede sie wtracal, aczkolwiek mam swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scatman,

Z regulaminu przy rejestrowaniu:

"Administratorzy i moderatorzy serwisu skionline.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny. "

Klinales ze przeczytales i zgodziles sie na te warunki, wiec o co sie teraz czepiasz?

Taki oblatany jesteś, i rodzynek chyba co czyta regulaminy, bo pewnie się tu 2 osoba nie znajdzie co przeczytała regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki oblatany jesteś, i rodzynek chyba co czyta regulaminy, bo pewnie się tu 2 osoba nie znajdzie co przeczytała regulamin.

Widze ze nie dosc ze z pisaniem masz problemy to jeszcze i z czytaniem.

Jesli lojalnosc forumowa wg ciebie swiadczy o tym ze nie nalezy przestrzegac regulaminu, ktory sie akceptuje dobrowolnie to masz dziwne pojecie lojalnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scatman,

Z regulaminu przy rejestrowaniu:

"Administratorzy i moderatorzy serwisu skionline.pl zastrzegają sobie prawo do usuwania, zmiany, przenoszenia lub zamykania dowolnej wiadomości lub wątku bez podania przyczyny. "

Trza by jeszcze określić czy podpis należy do treści wiadomości lub wątku.

Bugi do roboty:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nie dosc ze z pisaniem masz problemy to jeszcze i z czytaniem.

Jesli lojalnosc forumowa wg ciebie swiadczy o tym ze nie nalezy przestrzegac regulaminu, ktory sie akceptuje dobrowolnie to masz dziwne pojecie lojalnosci.

Skończ już chłopie z tą farsą, bo trzeba być skończonym idiotą żeby się nie domyślić kim jesteś.

Ja nie mam problemu z przestrzeganiem regulaminu pomimo to że go nie czytałem(nikt nie czytał oprócz Ciebie).

Do Skatmena nie "pałam uczuciem" i nie pochwalam podpisu który miał, również się mi nie podobał, administrator postanowił go usunąć i ja nie wnikam czy miał prawo czy nie, tylko nie podoba się mi że Ty się wtrącasz do tego, a wtrącasz się dlatego właśnie bo brak Ci tej lojalności forumowj, i jeśli jest inaczej i się mylę i nie mam racji, to na pewno znajdzie się cała masa ludzi którzy staną murem za Tobą, a mnie objadą i uhonorują czerwieńcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słuchaj, to nie koncert życzeń....

A ja patrzę i obserwuję jak Cię lubią i popierają forumowicze.....

I na tym kończę polemikę z Tobą!!

Moze jakbys sie troche wysili i skonczyl ze swoimi aluzjami i intrygami na tym forum to tez by Cie zaczeli lubic.

Miej odwage i skoncz co zaczales.

Podziel sie z reszta Forumowiczow swoimi bezpodstawnymi podejrzeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem sie nie wtrącać ale to zrobie.......

Świerzaki na forum dajcie sobie na wstrzymanie, jezus maria, fajnie sie zaczeło Figo miał na węgierski opis przelożyc(pewno teraz to robi ;p) a wy tu jedziecie sobie każdy na każdego:), kazdy z nas sie tu "buntował" ( ja tez :P) ale no dajcie sobie na to durne wstrzymanie i nie chce wymieniac kto co i jak ale szacunek do siebie i będzie ok, piszecie po 19 postow a macie wrażenie ze jesteście tutaj Bogami...... wiec od razu mowie nie jesteście:)

i wydaje mi sie ze to co będzie nie w temacie powinno być juz dalej usuwane, bo nie wnosi nic do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakbys sie troche wysili i skonczyl ze swoimi aluzjami i intrygami na tym forum to tez by Cie zaczeli lubic.

Miej odwage i skoncz co zaczales.

Podziel sie z reszta Forumowiczow swoimi bezpodstawnymi podejrzeniami.

Możemy zrobić głosowanie kto lubi SB ale wystarczy porównać ile każdy z Was ma zielońców i wszystko będzie jasne.

Dajcie spokój z tym tematem już.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...