Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Gość scatman_wawa

CZy ilość postów świadczy o sensowności piszącego?? Widziałem kilku piszących tutaj, co mają sporo postów, ale jak je poczytałem to z merytoryką tego forum te posty mają mało wspólnego. Może nie na ilość a a jakość powinno się to brac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ilość postów świadczy o sensowności piszącego?? Widziałem kilku piszących tutaj, co mają sporo postów, ale jak je poczytałem to z merytoryką tego forum te posty mają mało wspólnego. Może nie na ilość a a jakość powinno się to brac :)

Jak się jeden z drugim w pyskówki bawią no nabijają sobie post za postem dlatego wiele postów jest mało merytorycznych.

Tylko kto by miał tą jakość oceniać:confused:

I znowu brniemy po szyję w cóś tam. Czas zakończyć wątek.

Edytowane przez lokiec3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić głosowanie kto lubi SB ale wystarczy porównać ile każdy z Was ma zielońców i wszystko będzie jasne.

Dajcie spokój z tym tematem już.

Glosuje nastepujaco:

od kilku chwil lubie SB te zmiane spowodowalo to zdjecie w jego galerii

http://www.skionline.pl/forum/gallery/showimage.php?i=143&c=5

przedewszystkim ta "nozka na nozce"

co do zielencow to za te tysiace postow i watkow powinien miec ich wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze co mysle, tym bardziej, ze jako moderator mam prawo wyrazic swoje zdanie - jakbym mogl, bo bym juz dawno zamknal ten temat, ale nie mam takiej opcji - JC mi nie wlaczyl.

To tyle k woli wyjasnienia.

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Teraz może powrót do wątku :)

W moich pkt reputacji zauwazyłem dziwną prawidłowość. Wielu z szanownych urzytkowników tego forum przy wystawianiu reputacji podpisuje się. Na ogół podpisują sie CI co wystawiają pozytywy, ale nie tylko. Jednak większość tych co wystawiają negatywy, usilnie skrywa swoją tożsamość. Świadczy to o ich skrajnym tchórzostwie i braku honoru, bo jeśli ktoś pisze do mnie per gówniarzu (mam 43 lata) to chciałbym wiedzieć cóż za dziadek to pisze. Szanuję bardzo SB, bo szczerze napisał że mnie nie lubi i nie ukrywał tego, ale miał jaja powiedzieć to wprost a nie skrywać się anonimowo za przyciskiem ujemnej reputacji.

Pozdrwiam zatem tych co mnie lubią i nie lubią i w związku z tym postem nowyt podpis, może ten wielce szanownemu adminowi nie będzie przeszkadzał :D:);):rolleyes:

Edytowane przez scatman_wawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że czerwone się nie podpisują to jest normalne nie tylko na forum, ale i w całym społeczeństwie. Widziałeś kiedyś donos do urzędu skarbowego, który był podpisany? (a wiem co mówię bo znam bardzo dobrze pracownika UKS).

tu się z Tobą nie zgodzę:P...donos musi nosic znamiona wierzytelności i przy donosie dane osobowe tego donoszącego są tzw tajemnica US...ale często jakos dziwnym zbiegiem okoliczności osoba kontrolowana dowiaduje się kto na nia "napluł"...mam w rodzince kuzynke która pracuje w US w dziale kontroli firm w terenie....bardzo czesto ostatnio anonimowe donosy nie są rozpatrywane,bo musieliby 24h na dobe jeżdzić i kontrolować...takie mamy społeczeństwo:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde cos musimy usprawnić ta reputacje bo nei da sie dawać karteczek zielonych bo You must spread some Reputation around before giving it to XyZ again. Jacku nie da sie tego zniwelować ?? i żeby każdy mogł każdemu dawać? tzn ine tak ze 10 pod rząd ale jakos tak ze jak będe chcial podziękowac to zebym mógł dać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde cos musimy usprawnić ta reputacje bo nei da sie dawać karteczek zielonych bo You must spread some Reputation around before giving it to XyZ again. Jacku nie da sie tego zniwelować ?? i żeby każdy mogł każdemu dawać? tzn ine tak ze 10 pod rząd ale jakos tak ze jak będe chcial podziękowac to zebym mógł dać??

Jestem za!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak ze mam duzo postów to mogę dawać tym co mają mniej a tym co więcej nie za często czy jak to jest? a znowu Ci co mają mało nie moga dawac tym co mają więcej więc tworzy sie błędne koło:) ja moge kartkę zieloną dostać od 3 osob:) a oni? SB tylko od Bobica??:) zawiłe to jak .......... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest tak ze mam duzo postów to mogę dawać tym co mają mniej a tym co więcej nie za często czy jak to jest? a znowu Ci co mają mało nie moga dawac tym co mają więcej więc tworzy sie błędne koło:) ja moge kartkę zieloną dostać od 3 osob:) a oni? SB tylko od Bobica??:) zawiłe to jak .......... :D

Ja w ogole nie mam pojecia jak to działa:confused: Tobie nie moge dac, ale lokciowi ktory ma dwa razy wiecej postow odemnie moge dac, SB nie moge dac, Kasce tez nie, ale Bobicowi juz moge:confused: chyba ze to nie zalezy od ilosci postow? juz sam nie wiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogole nie mam pojecia jak to działa:confused: Tobie nie moge dac, ale lokciowi ktory ma dwa razy wiecej postow odemnie moge dac, SB nie moge dac, Kasce tez nie, ale Bobicowi juz moge:confused: chyba ze to nie zalezy od ilosci postow? juz sam nie wiem:)

Dołączam się do prośby o jasne wytłumaczenie o ale so chodziiii:D bo tez mnie to wkurza, i nie chodzi o zielone bo w ogóle jak klikniesz na wagę to przed pojawieniem sie okienka z wyborem już wyskakuje ten komunikat. "Trza sie było angliskiego uczyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...