Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

"Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze" - tak więc tłumaczenie nie jest istotne;)

Powinno być "quis penis aquam turbant?" - czyj penis wodę mąci?

No czyj?:)

Boncza wszystko popsules, juz nie mozna sie domyslac.

wersja Figo byla lepsza: "Qis penis aqua turba".

domysl 1. quis - kwiz zagadka - sam penis czy razem z torba do wody dla ostudzenia atmosfery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Ja mam taką nową ideę :)

Czy obok samego znaczka z reputacją i hasła np "misiek is on a distinguished road", nie fajnie byłoby wiedzieć ile ten ktoś ma pozytywow, ile nagatywów i neutrali ? :)

Juz po kliknięciu np na tej zielony kwadracik/kwadraciki mogloby wyskakiwać okienko z taką statystyką. A np podłączenie linków do wiadomości - żeby można się było zapoznać gdzie i jak kto się wypowiadał - to już bosko by było.

Anybody ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hmmm... nie wiem czy też tak macie... ale mnie kurcze reputacja przestaje się podobać, gdy otrzymuję komentarze bez podpisu od kogo i za co. Oprócz Homara, który wprost napisał za co ;)

Dostaję pozytywne, negatywne i "szare kartki" za nie wiadomo co.

JC nie można by coś z tym pomyśleć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaję pozytywne, negatywne i "szare kartki" za nie wiadomo co.

Szare to są od osób które mają mały staż na forum i mogą być albo pozytywne albo negatywne, a jakie to powinno wynikać z załączonego komentarza.

Ja dając reputację podpisuję się i obojętne czy to jest pozytywna czy negatywna zawsze się podpisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiałek,ja parę dni temu dałem Ci pozytywną reputację,dodałem komentarz,wątek chyba się automatycznie pojawia :confused:,a podpis-nie mam pojęcia :confused: Jeśli o czymś zapomniałem,bądź czegoś nie wiem,podpowiedzcie! :)

Może JC powinien gdzieś przykleić w widocznym miejscu instrukcję?Chyba,że już jest,a ja po prostu tego nie znalazłem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nigdy to mnie specjalnie nie grzalo ani nie ziebilo i nadal tak jest.

Ale wlasnie dostalem czerwonca za watek "Pec scianka".

Oczywiscie od Anonima.

Nie mam pojecia komu i dlaczego uwlaczylem (mam nadzieje ze nie Zzocha) ale doznalem takiego szoku pomieszanego ze zdumionym rozbawieniem oraz w ciemno wzruszeniem winnowajcy ze chcialem niniajszym przeprosic.

Anonimie - przepraszam czymkolwiek uwalczylem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze nigdy to mnie specjalnie nie grzalo ani nie ziebilo i nadal tak jest.

Ale wlasnie dostalem czerwonca za watek "Pec scianka".

Oczywiscie od Anonima.

Nie mam pojecia komu i dlaczego uwlaczylem (mam nadzieje ze nie Zzocha) ale doznalem takiego szoku pomieszanego ze zdumionym rozbawieniem oraz w ciemno wzruszeniem winnowajcy ze chcialem niniajszym przeprosic.

Anonimie - przepraszam czymkolwiek uwalczylem :D

To nie ja Ci dałem czerwońca Juice, ale sam też się nie podpisuję pod zielonymi, które rozdałem za bezinteresowną pomoc.

A tak jakoś - przez "wrodzoną" skromność :D

Chociaż pod czerwonym bym się podpisał.

Sam też dostałem zieloną reputację od tajemniczego B :) za co mu serdecznie dziękuję...

Panowie - rzeczywiście - zostawmy ten temat na okres, kiedy z tęsknoty za śniegiem nie będzie już o czym pisać... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam masę szarych (chyba że to o to chodzi) z podziękowaniem za pomoc i pozdrowieniami, możliwe że po prostu nie którzy nowi członkowie nie wiedzą o co chodzi tak do końca i dają w dobrej wierze bo tak to samo by sobie zaprzeczało;)

W takim razie, żeby tego uniknąć zmień podpis na:

Ktoś ci pomógł ... odwzajemnij się zieloną reputacją :D

Nie będzie wątpliwości nawet dla nowych członków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie,ale słabo się orientuję... Z tego co widzę,można dać albo pozytywną,albo negatywną reputację(pewnie odpowiednio zieloną i czerwoną),to skąd te szaraczki? :) Może źle to interpretuje-szraczek negatywna reputka,a czerwona "niewłaściwy post"? :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...