Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raputacja


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro taki ma być to niech będzie, mnie się osobiście nie podoba i nie chodzi o Panią na nartach tylko o ogolny wygląd (proporcje,litery,kolory i takie bzdety). Do tego przesłanie wynikajace z obrazka też nieco dziwne bo z narciarstwem się kojarzy dopiero w 3 pochodnej i nie chciałbym aby żadna z kobiet ze mną związanych miała cokolwiek wspólnego z akcja o takiej formie przekazu i komunikacji. Coż, czepiam się albo zbytni zgred ze mnie i nie czuję klymatów:D a co to za styl ten vintage bo nie kleję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podoba:)

------------------------------------------------------------------------------

A w ogóle to jak to Robert??

Byłeś ostatnio w Bielsku i miałeś śmietankę najpiękniejszych(z małymi wyjątkami) dziewcząt Polski live, a teraz szukasz dziewczyny Lange w sieci:confused:

Nieśmiały jesteś czy co?:cool:

Tera mnie się nie podoba, ma być duże, dupne... jeszcze większe niż było:rolleyes:

Jakie dziołchy? Byla jedna fajna kelnerka, ale tak to dupa.... Nic mnie nie ruszylo niestety.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa, efekt taki jak w podpisie. Chciałem sobie zrobić licznik odliczający dni, godziny, minuty do nart. Licznik generowałbym jako obrazek u siebie.

pzdr

misal

Podeslij mi na PW link do tej fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym młodego SB z wujkami na narty nie puścił :D

pzdr

misal

Młody jest młody ale szkoły to już ma pozaliczane:

Zatrzymuje się gondola w Wagrain na stacji pośredniej(ja młody i Figo w gondoli) a młody mówi:

:"Wujek połóż tam kija w poprzek żeby się jakie h... nie dosiadły":eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jest młody ale szkoły to już ma pozaliczane:

Zatrzymuje się gondola w Wagrain na stacji pośredniej(ja młody i Figo w gondoli) a młody mówi:

:"Wujek połóż tam kija w poprzek żeby się jakie h... nie dosiadły":eek:

A na peronie stoi Misal, Salwer i pan Henio :eek: :eek: :eek:

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na peronie stoi Misal, Salwer i pan Henio :eek: :eek: :eek:

pzdr

misal

Live is brutal:eek:

Ja w swoim imieniu mogę przeprosić stare wilki:) i poinformować że szlaban na kompa i kolegów trwa już tydzień i potrwa na samego kompa jeszcze tydzień...:cool:, a kolega to nie wiem czy żyje po tym jak tatuś obejrzał płytkę z filmikami którą mu posłałem:D

Ps: kto to jest pan Henio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Henio + Misal = mieszanka wybuchowa :)

2001 rok, Mayrhofen, knajpa Horberg. Wsuwamy luncha, obok siedzi grupa młodzieży (płci różnej) z jakiegoś warszawskiego klubu narciarskiego. Wyrazy na jakie sobie ja i Figo pozwalamy na forum tylko po węgiersku. Zwracam grzecznie uwagę, że z nami są kobiety i dzieci i nie jestesmy przyzwyczajeni do takiego słownictwa. Słyszymy, ja i pan Henio, że jak nam się nie podoba to możemy wyjść.

Zgadnij kto wyszedł z knajpy i w jaki sposób :D :D :D

pzdr

misal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo WKN albo DeSki, nie pamiętam dokładnie. Nie ma to jednak specjalnego znaczenia bo ja nie uogólniam. Wszystko zależy od uczestników którzy akurat pojechali na obóz. Chamstwo spotyka się w różnych nacjach. Do pasji doprowadzają mnie Niemcy którzy lubią nogi w butach kłaść na ławce w gondoli, a na zwróconą uwagę odpowiadają mi "It is not your business"

pzdr

misal

Edytowane przez misalatomic
kosmetyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Misal, a fotki SB, ktore zajmowaly ponad caly ekran?

Tak k woli wyjasnienia.

[usunięte przez Admina]

Tutaj jest biznes, ale jesli JC zarzada bym zmniejszyl podpis lub go wyrzucil.... c'est la vie....

Zreszta info o konkursie bedzie lada moment na pierwszej stronie....

Tutaj akurat w moim podpisie, to nie reklama, tylko konkurs, gdzie do wygrania sa atrakcyjne nagrody....

Zglos zone/kochanke/konkubentke/corke/wnuczke.... moze wygra...

Bobic, myślałem, że tylko mnie to troszkę przeszkadza. Ale niestety rozciągasz swoim podpisem posty ... na lapciaku 15 cali nie czyta się już dobrze forum. Mniej postów na stronę.

[usunięte przez Admina]

Edytowane przez JC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie sa realia.

Zaplac JC za reklama, to chetnie na pewno zrobi Ci rozne rzeczy zwiazane z Twoja reklama.

Nie wiem, wiec w czym rzecz? Zawisc?

Podpis zmniejszylem, dopoki JC nie zwroci uwagi, ze za duzy, nie zmieniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie sa realia.

Zaplac JC za reklama, to chetnie na pewno zrobi Ci rozne rzeczy zwiazane z Twoja reklama.

Nie wiem, wiec w czym rzecz? Zawisc?

Bobic, chyba sobie jaja ze mnie robisz.

Podpis zmniejszylem, dopoki JC nie zwroci uwagi, ze za duzy, nie zmieniam.

Myślałem, że moderator bierze pod uwagę zdanie userów.

Pomyśl, że niektórzy czytają na komórkach z małymi ekranami - ja na starym e65. I każdy taki podpis to troszkę niedogodność.

Na pracowniczym laptopie mam 15 cali - każdy taki podpis to niedogodność.

W domu oglądam skionline na 22 lub 32 cale ale w domu bywam "od święta". Gdybym bywał częściej to bym się nawet nie odezwał. Ale czytając na centralnym, na e65 troszkę się denerwuję.

Żegnam się ze skionline.pl, ponieważ osobiście nie podoba mi się styl zarządzania tym forum.

Pozdrawiam.

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...