Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dlaczego admini tego forum nie wierzą w nie???


Gość scatman_wawa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie jestem zainteresowany , to nie odpowiadam - proste (chyba ,że ktoś lubi statystyki i koniecznie chce dołączyć do "starej gwardii";) ), ale wierz mi ,że jak tylko miałbym mnóstwo wolnego czasu , kupę kasy i jeszcze na dodatek był kawalerem:D to pewnie odpowiadałbym pozytywnie na wiekszość tego typu postów .Niestety jednak niektórzy;) forumowicze (m.in. ja ) żeby mieć na narty muszą trochę popracować:( a i czasem też urlop trzeba wywalczyć:mad: .

Ująłeś to bezbłędnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne forum o nartach i narciarstwie. Właściciel kasuje podpis, bo użytkownik go **** pozwalając sobie na własne zdanie. Nie można wkleić linka z innego forum, ale na innym forum chętnie podrzuca się linki do tej strony. Człowiek piszący o narciarstwie to trol, czy jakoś tak, a jak nazywa się pisarz, którego twórczość zacytuję, nie wybierając, tylko w kolejności. Troszkę z końca:

a co tam hucu z pewnością takie sztormiki jada na śniadanie

w tv wczoraj pokazywali statek który "staje na dziobie w wodzie" amerykańce taki mają i w nim jakas sonda jest i tak badaja dno

--------------------------------------------------------------------------

prawie tak niezawodne jak szwajcarskii zegarek

wydaje mi sie Bończa ze im więcej elektorniki tym wiecej bajzlu tak jak mowisz stara sie nie psuła i no budowe miała maxymalnie prostą

--------------------------------------------------------------------------

januszB jesteś smieszny, i co teraz zrobimy bo widze ze mnie zacytowałeś? a ja sie na to nie zgadzam? i co teraz? i nie masz prawa mnie cytowac bez mojej zgody...to tak na marginesie i janusz skasuj tego posta albo przerób bo nie życze sobie cytowania moich wypowiedzi

a teraz szczera prawda

było nas mało zylismy jak rodzina, i nagle zrobił sie wysiew świerzaków niczym na siłowni przed sezonem letnim, pienicie sie panowie stawiacie fikacie podskakujecie i to wy jesteście tymi trollami niektorzy z was jak scat piszą na temat i ciekawie- czaasem ich ponosi ale takie swierzaki jak większosc nowo rejestrowanych zgrywa kozaków robiąc wielki B u R D e L na tym forum, wiec albo przyjmiecie reguły ludzi którzy tu są od 97 roku i tworzą tą spolecznośc i co za tym idzie wstąpicie do niej albo dalej będzie taki bajzel jak jest teraz

--------------------------------------------------------------------------

bo to jest tak ze mam duzo postów to mogę dawać tym co mają mniej a tym co więcej nie za często czy jak to jest? a znowu Ci co mają mało nie moga dawac tym co mają więcej więc tworzy sie błędne koło ja moge kartkę zieloną dostać od 3 osob a oni? SB tylko od Bobica?? zawiłe to jak ..........

--------------------------------------------------------------------------

może kolega JACK Nas oświeci bo ostatnio bryluje na salonach.............. albo przedpokojach o tak lepiej

--------------------------------------------------------------------------

kurde cos musimy usprawnić ta reputacje bo nei da sie dawać karteczek zielonych bo You must spread some Reputation around before giving it to XyZ again. Jacku nie da sie tego zniwelować ?? i żeby każdy mogł każdemu dawać? tzn ine tak ze 10 pod rząd ale jakos tak ze jak będe chcial podziękowac to zebym mógł dać??

--------------------------------------------------------------------------

Troszkę z początku:

widzisz marcin wychodzi z ciebie prawdziwa wieś no ale ja juz mam to serdecznie w dupie będzie co ma byc :-)

--------------------------------------------------------------------------

akurat nie rodziców poza tą srebrną Polówką mamy

a tego duzego srebrnego juz nie ma

--------------------------------------------------------------------------

hehe w tym roku jeszcze 60 kucy ale zawieszenie tez tak twarde

--------------------------------------------------------------------------

dobra nie kozacz jak bys nie wiem kim byl macie cos ostro nasrane z tym dogadywaniem kazdy kazdeemu nie doczytalem i tyle, stalo Ci sie cos??

sory zapomnialem ze ty jestes nieomylny i wogole sokole oko ,

--------------------------------------------------------------------------

nie fandzol synek , mniej sie udzielam bo mam trochu pracy w garażu przed VW mania w sierpniu:P

czytam was czytam:P spoko oko,

--------------------------------------------------------------------------

to widocznie skier poszlo Ci na oczy cos- piłes?? zapytał sie o linki to mu dałem chyba ze wg ciebie to link nie jest to masz fajnie:d

--------------------------------------------------------------------------

Ostatni:

do czego ??

sam sie wymień, mozg se wymień bo piszesz gupio piłeś cos czy takie wrodzone to masz ?? i nie prowokuj mnie bo juz mam nerwy na ciebie napięte, kim ty myślisz ze jestes? panem Bogiem?? ja bym Ci powiedział kim ty dla mnie jesteś,ale troche kultury mi jeszcze zostało

tutaj popieram Cie Homar w pełni

i chyba tak jak figo na czas ewolucji jełopów zabieram stąd zabawki, nie będe sie z nowymi szumowinami zadawał swój honor mam i jakimś ..... nie dam sie obrażać ani prowokować

--------------------------------------------------------------------------

I tak 1609 razy.

Co ciekawe, nie udało mi się znaleźć, jakiś szczególnych słów potępienia dla autora tych wszystkich narciarskich mądrości przez cenzorów (ostatnio zwanych moderatorami), nie mówiąc już o jego usunięciu z forum, narciarskim zwanego. Jako, że nie śledzę, nie wiem czy jeszcze stosuje się bardzo popularnego kiedyś posta pt. „nie nabijaj postów”, cokolwiek by to nie znaczyło.

Pod wszystkimi tysiącsześćsetdziewięcioma wpisami prośba:

jak pomogłem to kliknij na wagę pod nickiem

Chyba kliknę, bo pomogłeś. Pomogłeś [urząd kontroli widowisk i publikacji] piżamę i kaftan bezpieczeństwa i [urząd kontroli widowisk i publikacji].

W związku z tym żądam od właściciela strony [urząd kontroli widowisk i publikacji]

Niestety nie pozdrawiam, no może z wyjątkiem kilku ziomów.

Jeszcze raz przypominam: [urzad kontroli widowisk i publikacji]

Edytowane przez JC
Naruszenie zasad forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bobic

CENZURA!!!!!!!!!!!!!!

Trochę dziwne, a może symptomatyczne jest milczenie Jacka w tej sprawie.

Po raz trzeci już wyrażę moje zdziwienie wycinaniem pewnych portali np. onet.

Czyżby administratorzy uważali, że nikt z nas nie ma o nim zielonego pojęcia?!

Dlaczego gdy ktoś z nas chce wskazać na coś wartościowego na tym portalu to jest to blokowane?!

Dlaczego, gdy moderator coś na nim znajdzie to nie jest to zbrodnią?!

Naturalnie w/w portal jest tylko wybranym przykładem, a dotyczy to jeszcze paru innych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze wiecej uzyskasz, piszac bezposrednio maila do Admina.

A ja nie rozumiem Bobic dlaczego wiecej w ten sposob ?

Admin sie bedzie czul bardziej "podlechtany" ?? :confused:

Kolega chcial publicznie - czyli na forum na ktorym piszemy (jeszcze co poniektorzy) powiedziec co go boli, w tym jezeli chodzi o nadzor nad piszacymi i po raz kolejny bzdurna "cenzura". I to zrobil.

Ja akurat w ten sposob (piszac bezposrednio) zwrocilem sie kiedys z zapytaniem, jak obstawisz czy dostalem jakakolwiek odpowiedz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Nie za bardzo kumam post Caracas, ale może dlatego że kumają żaby :(. Mogła byś zgłębić myśl swoją, bo chyba wielu nie zrozumiało.

A wracając do topiku, to uwazam że post "To ja" jest jak najbardziej na miejscu, może jedynie prośba o usunięcie zdjęć mogła by iść oprócz ogólnego na Priv. A swoją droga żal, że ludzi piszący w stylu "To ja" odchodzą.

Czy na pewno trzymanie cenzury (i nie mówuię że należy tu zrobić wolną amerykankę) jest warte odejścia tylu wartościowych forumowiczów? Czy forum nie "powinno bronić sie samo, a nie przy pomocy cenzury"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę z początku:

widzisz marcin wychodzi z ciebie prawdziwa wieś no ale ja juz mam to serdecznie w dupie będzie co ma byc :-)

--------------------------------------------------------------------------

akurat nie rodziców poza tą srebrną Polówką mamy

a tego duzego srebrnego juz nie ma

--------------------------------------------------------------------------

hehe w tym roku jeszcze 60 kucy ale zawieszenie tez tak twarde

--------------------------------------------------------------------------

dobra nie kozacz jak bys nie wiem kim byl macie cos ostro nasrane z tym dogadywaniem kazdy kazdeemu nie doczytalem i tyle, stalo Ci sie cos??

sory zapomnialem ze ty jestes nieomylny i wogole sokole oko ,

--------------------------------------------------------------------------

nie fandzol synek , mniej sie udzielam bo mam trochu pracy w garażu przed VW mania w sierpniu:P

czytam was czytam:P spoko oko,

--------------------------------------------------------------------------

to widocznie skier poszlo Ci na oczy cos- piłes?? zapytał sie o linki to mu dałem chyba ze wg ciebie to link nie jest to masz fajnie:d

--------------------------------------------------------------------------

I tak 1609 razy.

Co ciekawe, nie udało mi się znaleźć, jakiś szczególnych słów potępienia dla autora tych wszystkich narciarskich mądrości przez cenzorów (ostatnio zwanych moderatorami), nie mówiąc już o jego usunięciu z forum, narciarskim zwanego. Jako, że nie śledzę, nie wiem czy jeszcze stosuje się bardzo popularnego kiedyś posta pt. „nie nabijaj postów”, cokolwiek by to nie znaczyło.

"To ja" ja nic nie zdziałałem ;( ty też wydaje mi sie że nic nie zdziałasz, olej to, nie zabieraj sie z tad ... pokaż tym najlepszym że nie mogą tak o sobie tu robić bałaganu

Edytowane przez Homar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem Bobic dlaczego wiecej w ten sposob ?

Admin sie bedzie czul bardziej "podlechtany" ?? :confused:

Kolega chcial publicznie - czyli na forum na ktorym piszemy (jeszcze co poniektorzy) powiedziec co go boli, w tym jezeli chodzi o nadzor nad piszacymi i po raz kolejny bzdurna "cenzura". I to zrobil.

Odpowiem Ci w ten sposób - moze pisac na forum, lecz nie licz, ze Admin czyta wszystkie Wasze posty, wiec moze mu umknac informacja z prosba/zadaniem skasowania zdjec.

Dlatego wiec poradzilem, by napisal do JC na PW - wtedy bedzie mial pewnosc, ze doszlo i ze JC odczyta.

Rozumiesz juz o co mi chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENZURA!!!!!!!!!!!!!!

Trochę dziwne, a może symptomatyczne jest milczenie Jacka w tej sprawie.

Po raz trzeci już wyrażę moje zdziwienie wycinaniem pewnych portali np. onet.

Czyżby administratorzy uważali, że nikt z nas nie ma o nim zielonego pojęcia?!

Dlaczego gdy ktoś z nas chce wskazać na coś wartościowego na tym portalu to jest to blokowane?!

Dlaczego, gdy moderator coś na nim znajdzie to nie jest to zbrodnią?!

Naturalnie w/w portal jest tylko wybranym przykładem, a dotyczy to jeszcze paru innych.

Moze chodzi o to, ze wiadomosci mozesz wrzucac, bo sa to newsy, lecz nie mozesz dawac linkow do konkurencyjnych kamer, ktore sa na tamtej stronie.

Wiedz jedno - nie ja o tym decyduje.

Mimo tego, ze jestem moderatorem, nie mam wielu mozliosci.

Moge wyciac spam, wprowadzc cenzure :D I to tyle.

Cheteni bym ten temat caly wurzucil, bo uwazam go za bezsensowny (tzn. potoczyl sie w bezsensowna strone).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo kumam post Caracas, ale może dlatego że kumają żaby :(. Mogła byś zgłębić myśl swoją, bo chyba wielu nie zrozumiało.

A wracając do topiku, to uwazam że post "To ja" jest jak najbardziej na miejscu, może jedynie prośba o usunięcie zdjęć mogła by iść oprócz ogólnego na Priv. A swoją droga żal, że ludzi piszący w stylu "To ja" odchodzą.

Czy na pewno trzymanie cenzury (i nie mówuię że należy tu zrobić wolną amerykankę) jest warte odejścia tylu wartościowych forumowiczów? Czy forum nie "powinno bronić sie samo, a nie przy pomocy cenzury"?

No to napisze prosto z mostu.

Może ma komunistyczną traumę? A może tak lubi?

Ja mam traumę ale nie lubię.(cenzury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ToJa

Do ToJa ... Przeczytalem zamieszczony przez Ciebie post przed Twoja modyfikacja.

Sorki że się wtrącę ale we wpisie Szanownego "To JA" nie ma wzmianki pod postem by to On właśnie go edytował a nie Ty, jest za to Twój wpis "naruszenie zasad forum".

No sorry ale to jakoś głupio brzmi:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem zamieszczony przez Ciebie post przed Twoja modyfikacja.

I bardzo dobrze. Akurat miałem napisać kilka słów wyjaśnienia, dlaczego zmieniłem coś wcześniej napłodzonego, choć raczej takich akrobacji nie czynię. Tekst zmieniłem po rozmowach z forumowymi kolegami, którzy podali mi w formie ustnej i pisemnej kilka miłych pigułek uspokajających. Gdyby nie one niczego bym nie ruszał. Dlaczego dostałem piany na gębie? Dlatego, bo bacznie obserwując forum spostrzegłem, że przestało ono być forum narciarskim, a stało się w dużej części forum rodzinno-fiszerowo-szowinistycznym, gdzie normą stały się połajanki wszystkiego i wszystkich, którzy nie szli za małpim pędem jedynie słusznych własnych (uczestników) przemyśleń. Do pewnego momentu było to kontrolowane, ale chyba tylko do pewnego momentu.

Aktywni forumowicze zaczęli kisić się we własnym sosie, pół bidy jeśli byli to dorośli ludzie, bo oni z takim kiszeniem dadzą sobie radę. Problem był z dziećmi. One się nie kisiły, one nabierały pewności siebie, że nikt im nie fiknie, że rodzina ich obroni przed jełopami i szumowinami, które śmiały zalogować się i jeszcze coś napisać na "Naszym Forum". Nie, nie na naszym, ale na forum prywatnej osoby, która stworzyła stronę i udostępnia kawałek serwera.

W zasadzie to początek tego co miałem napisać, ale po co zawracać głowę w piątkowy wieczór. Kończę i wycofuję żądania, które były tylko protestem przeciw palikotyzacji i niesiołowizacji forum narciarskiego. Miłego łikendu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się gubię. Piszę, klikam zatwierdź tekst, wchodzę na forum, a tam Robalek pisze coś, czego nie kumam. Cofam się o jedną stronę wstecz i widzę "naruszenie zasad forum". Przecież w powodzie edycji napisałem powód zmiany. To samo napisałem w drugim zdaniu poprzedniego posta. Oznacza to, że post pod textem Robalka jeszcze bardziej narusza zasady forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Mirki tak mają ,albo my z B-B.

Bo ja tez wielu z tych rzeczy co tutaj się dzieją nie kumam,nie trybię,nie rozumiem.

Jak by tego nie nazwać wnerwia mnie to.

Chyba myślami Cię tu To Ja ściągnąłem,bo dawno Cię nie było.

Hehe! Cześć Mirek. Dzięki za zrozumienie, a raczej za solidarne niekumanie. Co prawda po godzinie przemyśleń, czyli jak na moje warunki dość szybko zrozumiałem powód "naruszenia zasad forum". Po prostu użyłem słowa uchodzącego w środowisku narciarskim za niecenzuralne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Mysiauek, dobre z tym snowboardem, choć dla mnie "sztacheciarza", snowboard brzmi słodko, bo kojarzy sie z białymi połaciami stoków górskich. A czy to jedna czy dwie deski, nie ważne, ważne że poparte miłością do śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysiauek, dobre z tym snowboardem, choć dla mnie "sztacheciarza", snowboard brzmi słodko, bo kojarzy sie z białymi połaciami stoków górskich. A czy to jedna czy dwie deski, nie ważne, ważne że poparte miłością do śniegu.

Tak... snowbordziści jednak bardziej kochają śnieg od narciarzy, bo siedzą leżą, klęczą na nim, tarzają się w nim, ect:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość scatman_wawa

Funcarverzy i bodycarverzy również siedza i tarzają sie w śniegu :). Jednak chodziło mi o to że jako narciarz mam naprawdę ogromną ilość tolerancji, a jedyne co mnie jest w stanie zaskakiwać to głupota, nie zależnie czy - narciarza, snowbordzisty czy motorniczego tramwaju :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jednak są pozytywy z naszej pisaniny w tym wątku - wrócił To Ja, Figo się odezwał, no i jeszcze parę ruchów - tak w zasadzie, to już zapomniałem o czym ten wątek jest:).

Piszmy już na jakieś narciarskie tematy - dzisiaj byłem w Dolomitach, tak, tak, ale w Bytomiu:D i już zimę czuć! Igielit się moczy, wypożyczalnia otwarta, tylko ludzie pili wódkę, a nie jeździli na nartach. Ale to jacyś Niemcy byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...