Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mosorny Groń - i co dalej?


fikol

Rekomendowane odpowiedzi

Taka informacja jest na stronie ośrodka:

Informujemy, iż Sąd Rejonowy

dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział VIII Gospodarczy

dla spraw upadłościowych i naprawczych

ogłosił upadłość Ośrodka Turystyczno-Narciarkiego "Mosorny Groń" Sp. z O.o. w Zawoi obejmującą likwidację majątku dłużnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo faktycznie fajna górka. W zeszłym roku zima im nie dopisała i zabawki musieli pozbierać :(. Dwa - trzy lata temu, jak jeszcze dbali i porządnie naśnieżali śmigałem sobie tam wieczorami, była to dobra alternatywa dla Białki i Rabki, gdzie zawsze było sporo osób. Poza tym ok 16-tej godziny mieli zwyczaj przejeżdżać ratrakiem co znacznie poprawiało jakość wieczornej jazdy. Zobaczymy w czyje ręce trafi ten ośrodek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie jakoś łza w oku się nie zakręciła, byłem tam 3 razy... z uporem maniaka dałem im 3 szanse i za każdym razem było do dupy: lud, muldy po pas... zresztą sam fakt przecież jak by było wszystko perfekt to ośrodek by miał "obłożenie" i by funkcjonował, za każdym razem jak tam bywałem byłem świadkiem jak niezadowoleni narciarze dosłownie po jednym zjeździe oznajmiali że nie będą na tej górze jeździć i rezygnowali z dalszej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ośrodek już od początku fukcjonowania jakoś nie miał farta. Pamiętam , że zaraz po otwarciu mieli awarię wyciągu i ludziska kilka godzin dyndali na krzesełkach zanim ich nie pościągali na ziemię.I chyba wtedy to niedobre tam przyszło :eek:;) i musiało się tak skończyć:D

Ale może ktoś kupi ten biznes za rozsadne pieniądze , dokończy karczmę na górze , trochę doinwestuje stację i bedzie znowu dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cieszę się, też robiłam tam wypady w ciągu tygodnia, albo na 1 dzień w weekend. A w dodatku zaletą Zawoi jest to, że można do niej z Krakóffka dojechać omijając całkowicie narąbaną Zakopiankę. Kiedyś, po czterogodzinnym powrocie tąże Ojciec kazał mi (żartem, oczywiście): Napisz 100 razy "Rozumny człowiek nie jeździ w niedzielę po Zakopiance", i powieś sobie nad łóżkiem:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i nawet pojeździłem. Od początku instalacji krzesła w Kasinie byłem na wszystkich 3 otwarciach sezonu. Teraz było najlepiej. Ludzi mało tzn.o 10 rano można było wjechać pod stację PKP i spokojnie zaparkować :) co już jest sukcesem. Stok przygotowywali ponoć od 3 dni i warunki dość dobre. Oczywiście byli goście przy kasach oddający karnety ze słowami: "Tragedia" i przez to kupiłem najpierw 1 przejazd ale okazało się OK. Po pierwszym zjeździe kupiłem dzienny karnet i rozpocząłem sezon.

P.S. Też lubię Kasinę, po tym wyjeździe jeszcze bardziej bo nie było dzikich tłumów na otwarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeżdrzę tylko w tygodniu, nigdy nie ma tłumów a stok bardzo fajny ze względu na długosc i brak płaskich odcinków, do tego szybki dojazd i nie przesadzone ceny. Trzy i cztery zimy temu bywałem tam raz na tydzień i zawsze solidnie pojeździłem, dwi zimy na zad tylko raz i było koszmarnie ze wzgledu na małą ilość śniegu i ciepłotę a w eszłym roku ni razu bo warunki były....... Liczę, że w styczniu się wybiorę kilka razy by się rozjeździć przed Alpami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i nawet pojeździłem. Od początku instalacji krzesła w Kasinie byłem na wszystkich 3 otwarciach sezonu. Teraz było najlepiej. Ludzi mało tzn.o 10 rano można było wjechać pod stację PKP i spokojnie zaparkować :) co już jest sukcesem. Stok przygotowywali ponoć od 3 dni i warunki dość dobre. Oczywiście byli goście przy kasach oddający karnety ze słowami: "Tragedia" i przez to kupiłem najpierw 1 przejazd ale okazało się OK. Po pierwszym zjeździe kupiłem dzienny karnet i rozpocząłem sezon.

P.S. Też lubię Kasinę, po tym wyjeździe jeszcze bardziej bo nie było dzikich tłumów na otwarciu.

Jak widać po przeczytaniu tekstu powyżej:

Co dla jednych jest sufitem :rolleyes:

To dla drugich jest podłogą :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...