Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WZF spotkanie skionline.pl 28.02-01.03


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Też spróbuję się zjawić, ale jeśli się uda, to pewnie tylko na moment - trudno mi wyrwać się z Krakowa na tak długo, jak cały dzień. Szpital w domu, i to urazowy - mamę mi potrąciło auto (kierowca niewinny - starsza pani, niezbyt przytomnie chodzi) na szczęście tylko potłukło, ale na razie nie może wstawać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej johny!

Zakopane czyli również Witów są blisko B-B.

Daleko to jest powyżej 1000km :P.

:D To prawda.Wszystko też zależy od warunków na drodze-mogą być max 2 godz.,ale też i np.7... :D

Prawdopodobnie będę miał jeden dzień wolny w tym czasie,o ile wlicza się niedziela w ten termin(nie patrzyłem do kalendarza).Taki kryzys,że zasuwam od rana do wieczora i ciągle ciężko się nam wyrobić. :) Do tego przyjeżdżają przyjaciele z Anglii.Ciężko coś wykombinować,ale nigdy nie mówię "nigdy". :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D To prawda.Wszystko też zależy od warunków na drodze-mogą być max 2 godz.,ale też i np.7... :D

Prawdopodobnie będę miał jeden dzień wolny w tym czasie,o ile wlicza się niedziela w ten termin(nie patrzyłem do kalendarza).Taki kryzys,że zasuwam od rana do wieczora i ciągle ciężko się nam wyrobić. :) Do tego przyjeżdżają przyjaciele z Anglii.Ciężko coś wykombinować,ale nigdy nie mówię "nigdy". :rolleyes:

Tak niedziela to 1.03.

A "five okclocków" zabierz ze sobą niech zobaczą jak się szlachta bawi ;):D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niedziela to 1.03.

A "five okclocków" zabierz ze sobą niech zobaczą jak się szlachta bawi ;):D.

W niektórych przypadkach zaściankowa,ale o tym ćśśśś... :P

Jadąc samochodem zakopianką też sobie krzywdy nie zrobią, bo nie ma takiej opcji żeby wjechać na przeciwległy pas ruchu :D

Polak potrafi,nawet jak z Anglii... :eek::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak zdrowie dopisze to będziemy we dwoje :)

Tylko to zdrowie ...

I tak raczej na jakąś rekreacyjną jazdę. Ale czy my kiedyś jeździliśmy inaczej jak rekreacyjnie? :)

I oczywiście jak uda się zapisać to start w zawodach.

Szkoda, że nie ma "przedzapisów" w necie ...

JC może Ty mógłbyś coś zdziałać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak zdrowie dopisze to będziemy we dwoje :)

Tylko to zdrowie ...

I tak raczej na jakąś rekreacyjną jazdę. Ale czy my kiedyś jeździliśmy inaczej jak rekreacyjnie? :)

I oczywiście jak uda się zapisać to start w zawodach.

Szkoda, że nie ma "przedzapisów" w necie ...

JC może Ty mógłbyś coś zdziałać ? :)

Z tego co przeczytałem,można się zapisać przed samymi zawodami,najwyżej pojedziesz jako 1584 zawodnik... Jak w rynnie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co przeczytałem,można się zapisać przed samymi zawodami,najwyżej pojedziesz jako 1584 zawodnik... Jak w rynnie. ;)
Rzuć okiem na twarz na zdjęciu - 20 minut marznąc czekała na start (a nie było za ciepło:)), ominęła jedną z bramek stosując znaną technikę fun carvingową: pełne leżenie na biodrze :)A tak w ogóle to był jej trzeci albo 4 raz na nart..kach.I pierwszy raz na tak długich !! Czyli 99cm :)Widok tego uśmiechu: BEZCENNE :)Nie ważne który, jak, gdzie, ważna radocha :)Not 4WIN!! JUST 4FUN!! :)

s12.jpg

s12.jpg.c67ba50d532d639cb940c3fcbde23e23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzuć okiem na twarz na zdjęciu - 20 minut marznąc czekała na start (a nie było za ciepło:)), ominęła jedną z bramek stosując znaną technikę fun carvingową: pełne leżenie na biodrze

A tak w ogóle to był jej trzeci albo 4 raz na nart..kach.

I pierwszy raz na tak długich !! Czyli 99cm

Widok tego uśmiechu: BEZCENNE

Nie ważne który, jak, gdzie, ważna radocha

Not 4WIN!! JUST 4FUN!!

No a piruety jakie ja kręciłem na trzeciej czy czwartej bramce.:o

Tylko JC ma to gdzieś na swoich "kliszach" :)

To była radość z ukończenia przejazdu.

Najważniejsza jest zabawa! :) Tylko raz miałem okazję pojeździć na tyczkach(bramkach?).Na pilsku ustawili w zeszłym roku slalom gigant... :D Najpierw nieśmiała próba,a późnij ostra jazda!Po ok. dwudziestu przejazdach nóżki zaczęły odmawiać posłuszeństwa,ale było pięknie!Szkoda,że tylko raz miałem okazję... :rolleyes:

Ale Wam zazdroszczę,, ja nie dam rady przyjechać. nie mam komu dzieci sprzedać:(:D

Teściowa chce Cię zastąpić? :eek: No trochę współpracy mogłaby wykazać w takich okolicznościach... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga!

Kilka informacji o zawodach. trasa jest bardzo łatwa i bardzo krótka!

Czas przejazdu najlepszych to 15 sek.!

Nie ma się wiec, co nastawiać na narty GS, bo będziecie skręcać co drugą bramkę.

Jako, że slalom ustawia Jagna Marczułajtis bramki są typy snowboardowego :D

Zachęcam do zabrania na zawody dzieci, bo trasa łatwa, a zabawa świetna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...