Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ostrzegam


SB

Rekomendowane odpowiedzi

P.S....SB masz pirackie blachy w tym podpisie....

Blachy są jak najbardziej prawdziwe!!

ja tylko ostrzegam żeby nie było że wiedziałem i nie powiedziałem, dodam tylko enigmatycznie że furmanka jest w kolorach straży pożarnej i że kierowca nie jest człowiekiem:eek:, jest.... jest....

...kobietą jest:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

o...żesz , terminator w spódnicy:o , trza uważać:eek:

Trafiłeś w sedno sprawy, osoba może byś niebezpieczna:eek:, wiem co mówię:o

a tak konkretnie furmanka z jakiej stajni ?

Miał być Generał Motor, ale na szczęście nie jest, z 2 złego jest z VW, nie mniej jednak właścicielowi gratuluję, choć nie omieszkam się pochwalić że to w zzznnnacznej części moja zasługa:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachy są jak najbardziej prawdziwe!!

ja tylko ostrzegam żeby nie było że wiedziałem i nie powiedziałem, dodam tylko enigmatycznie że furmanka jest w kolorach straży pożarnej i że kierowca nie jest człowiekiem:eek:, jest.... jest....

...kobietą jest:)

pirackie w rozumieniu...szalone na drodze:D:D:D...znam kilku gości z takimi blachami zaczynajacymi się na WB:rolleyes:....ale kobiety też śmigają nieżle:p

P.S...nie no nie zajarzyłem,było tak od razu....piekna kobieta za kierownicą łagodzi obyczaje na drodze....gratuluję autka Kasiu:)

Edytowane przez pax53
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki:)

Chciałam tak cichutko kilku osobom się pochwalić, które kibicowały mi podczas zdawania egzaminu na prawko a potem molestowały o jak najszybsze kupno samochodu ale temat został upubliczniony:o

No więc faktycznie, od poniedziałku stałam się szczęśliwą posiadaczką czerwonego pierdzipęda:)

Postaram się jezdzić ostrożnie i nie z głową w chmurach tylko na karku:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo merytorycznie w poszczególnych tematach to jesteśmy do niczego ;):D.

Coś w tym jest:D Przeglądałam ostatnio swoje posty w różnych wątkach i wychodzi na to, że udzielam się bardziej towarzysko niz merytorycznie:D To przygnębiające że nie mam nic konstruktywnego do powiedzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz coś konkretniejszego: jaki silniczek i wyposażenie? :)

Bo merytorycznie w poszczególnych tematach to jesteśmy do niczego ;):D.

No i co ja mam Ci powiedzieć, może tak: poza wstawawaniem rano to lubię tą ekipę ;)

Ale cóż, nie każdy ma zdrowy sen jak ja ;)

Edytowane przez mysiauek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabia hatchback

Rok produkcji: 2008

Data rejestracji: 01/2009

przebieg: 1 680 km

Skrzynia biegów: manualna

Moc: 51 kW (69 KM)

Pojemność skokowa: 1198 cm3

benzyna

Liczba drzwi: 4/5

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, radio/CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, ESP, czujnik parkowania, elektroniczny wtrysk, halogeny, immobilizer, poduszki powietrzne x 4, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów.

Jest jeszcze na gwarancji.

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabia hatchback

Rok produkcji: 2008

Data rejestracji: 01/2009

przebieg: 1 680 km

Skrzynia biegów: manualna

Moc: 51 kW (69 KM)

Pojemność skokowa: 1198 cm3

benzyna

Liczba drzwi: 4/5

ABS, el. szyby, el. lusterka, klimatyzacja, alufelgi, centralny zamek, radio/CD, wspomaganie kierownicy, immobiliser, komputer, ESP, czujnik parkowania, elektroniczny wtrysk, halogeny, immobilizer, poduszki powietrzne x 4, skórzana kierownica i gałka zmiany biegów.

Jest jeszcze na gwarancji.

Cena?
:rolleyes:

33,5

Niby merytorycznie, ale dział giełda to chyba nie tutaj:rolleyes:

Aha, numer rej. w moim podpisie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...