Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Warszawa-Beskidy teraz szybciej!


fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu dzisiejszym został otwarty kolejny odcinek dwujezdniowej drogi klasy "S" pomiędzy Grójcem, a Białobrzegami. Tym samym mamy drogę po dwa pasy ruchu w każdą stronę od Warszawy do Radomia. Skróci to w sposób zasadniczy przejazd ze Stolycy w Beskidy np. do Wierchomli, Krynicy, Szczawnicy, Piwnicznej itp. Obecnie 100 km odcinek będzie można pokonać w około godzinę, a przed przebudową trwało to prawie dwie.

Kiedyś było tak:

img_7982.jpg

A teraz tak:

img4817h.jpg

Edytowane przez fanatyk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane 5 jezdni:confused::eek: To chyba nie Polska?

Dwie jezdnie po dwa pasy ruchu w każdą stronę plus jezdnie serwisowe sztuk dwie plus jezdnia rozprowadzająca przed węzłem. Tu więcej fotek na kilka dni przed otwarciem: http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=47343231&postcount=2458

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim zacznę do Zakopca latać przez Kielce a nie katowicką. No ale grunt, że coś się dzieje :)

Bez przesady z tą wodą. Radom-Kielce też częściowo w budowie, przetarg na obwodnicę Radomia tuż tuż. Do Euro 2012 będzie porządna droga od Warszawy do granicy województwa świętokrzyskiego z małopolskim. 2,5 roku zleci moment. Aha do wymienionych przeze mnie miejscowości katowicką już za daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady z tą wodą. Radom-Kielce też częściowo w budowie, przetarg na obwodnicę Radomia tuż tuż. Do Euro 2012 będzie porządna droga od Warszawy do granicy województwa świętokrzyskiego z małopolskim. 2,5 roku zleci moment. Aha do wymienionych przeze mnie miejscowości katowicką już za daleko.

---------------------------------------------

Tu należy dodać, że Odcinek Skarżysko-Kamienna do Kielc za jakiś rok również zostanie oddany do użytkowania. Odcinek Kielce - Kraków jest również w miarę ok...

...największy problem na 7emce to przejazd przez miasto Kraka właśnie.

Edytowane przez marboru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się tylko czy rozbudowa infrastruktury drogowej w jedynie słusznym kierunku:) idzie wespół zespół z rozbudową bazy narciarskiej w naszych kochanych górkach:rolleyes:

Dlatego gdzieś powinno być odbicie po cztery pasy naChyzne i jurgów. A do NT czy Zakopca to mogą nie budować (chyba, że muszą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu należy dodać, że Odcinek Skarżysko-Kamienna do Kielc za jakiś rok również zostanie oddany do użytkowania. Odcinek Kielce - Kraków jest również w miarę ok...

...największy problem na 7emce to przejazd przez miasto Kraka właśnie.

To fakt od Skarżyska idą z robotą żwawo w kierunku Kielc. Do 2011 myśle że wykończą ten odcinek do Łącznej i wówczas Skarżysko-Kielce w mniej jak 15 minut będziemy śmigać :) Cieszy mnie to o tyle że Skarżysko to moje rodzinne miasto i już trafia mnie ostatnimi czasy że na ten odcinek nawet 40 minut może być mało :mad: Parę lat temu za ten czas to już do Jędrzejowa można było dojechać :P

Marboru, a jak masz problemy w Krakowie to daj znać, parę objazdów czy też alternatywnych dróg przelotu przez miasto w kierunku gór mogę Ci podrzucić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek W-wa Radom w godzinę to spokojnie można zrobić tylko pytanie ile zdjęć potem dostanie się pocztą. Jechalem ostatnio z Krakowa do W-wy i uradarowienie tej trasy jest irytujące, to już pewna przesada, w niektórych miejscowościach po 2 pódła a chyba stoją te cholerstwa w każdej. Zreszta to problem szerszy i generalnie przesada połączona z chciwoscią i chamsą zachłannością samorządów terytorialnych. Widzę to po ilości zdjęc przychodzących latem od różnej maści straży miejsko-wiejskich z gmin nadmorskich stawiających fotoradary w krzakach pseudozabudowanych. Jak dla mnie jest to swego rodzaju błędnie pojęty "robinhudyzm".

A co do jazdy Katowicką i wymienioną drogą to biorąc pod uwagę jej dzisiejszy stan to mnie z kolei na Katowicką nikt nie namówi, po prostu do W-wy dojadę tędy szybciej bo to dużo bliżej a droga dużymi odcinkami bardzo dobra. A przejazd przez Kraków? Przecież nie trzeba wcale wjeżdżać do Krakowa, bez problemu szybciutko wypada się na obwodnice nie widząc miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

również w temacie komunikacyjnym - od wczoraj funkcjonuje połączenie autokarowe Warszawa - "Beskidzka 5". Dziennie odbywają się dwa kursy (dzienny i nocny), a cena biletu W-wa - Szczyrk to 54,-zł. Przystanki: Radom, Kielce, Katowice, Bielsko Biała. Autokar dojeżdża do Ustronia, Wisły i Szczyrku. Oczywiście nie ma problemu z zabraniem nart, a w czasie jazdy puszczane są filmy o Beskidzkiej 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marboru, a jak masz problemy w Krakowie to daj znać, parę objazdów czy też alternatywnych dróg przelotu przez miasto w kierunku gór mogę Ci podrzucić.

Cytat SKIer ^^^

------------------------------------------------------

Jak tylko będę się wybierał w rejony Zakopanego, Podhala to z chęcią skorzystam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybka jazda

szybka jazda kończy sie w Buczkowicach na kolanie i trwa az do kolejki na Skrzyczne bo korek tworzy sie poprzez to ze parkingowi kasuja juz na drodze , a mogliby robic to na parkingu. Przejazd kilku kilometrow trwa ponad godzine . Na Szczyrk wiec zawsze pędzę o 8 rano bo o 10 czy 11 to tragedia.czy cos sie polepszy w ilości parkingów na SOLISKU czy dalej bez zmian od 20 lat. W Kluszkowcach parking bezplatny a nasze BESKIDY platny i jeszcze brak miejsca ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...