Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Raport narciarski (video) Wisła 26.12.2009


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Żadnych komentarzy :confused:

U MNIE TO NIE IDZIE wiec nie komentuje:(

Wczoraj miałem ten sam problem - niby się ładowało ale nie szło. :confused:

Dziś już wszystko wpożo!

Stożek... :P coś mi to przypomina... :P ,niby to chyba najwyżej położona stacja we Wiśle,a w ogóle sobie nie radzą z tym naśnieżaniem. :confused:

Widać,że Soszów,a zwłaszcza Nowa Osada,zdecydowanie potrafią sobie radzić z trudnymi warunkami.Zresztą z powodu pana w kasie spokrewnionego genetycznie z żółwiem,nie oddałem karnetu na Nową Osadę i... nie żałuję!Na pewno zagoszczę tam jeszcze nie raz!Gdyby nie choroba(oczywiście na urlop musiała się przyszfendać :mad::mad::mad:) ,to już wczoraj i dziś bym szusował. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za uwagi! Są dla mnie bardzo cenne.

Relacji będzie więcej, przynajmniej z rejonu Bielska i mam nadzieję, że ich jakość będzie się poprawiać w miarę jak reporter Dżej Si będzie nabierał wprawy w gadce i kamerowaniu ... :)

Zawsze możesz skorzystać z usług przypadkowo spotkanych ekspertów,profesjonalnych reporterów... ;):D:D:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obal Nieeeeee:eek:

Proszę komentuj :) Plisssss :)

Przecież ja się uczę, więc każda krytyka jest dla mnie ważna!

W takim razie będę troszkę wylewny:)

Wg. mnie, raport wydaje się być dużo lepszy od poprzedniego. Gratulacje;)

-Co do materiału, to jakby można było dołożyć troszkę emocji podczas przekazu informacji, oczywiście nie aż tyle co Mariusz Max Kolanko:D

-Nie wiem jak wyglądają sprawy techniczne, ale dużo lepiej wygląda płynniejsze przejście między scenami, a czasami(np. 1:56, 2:00, 2:18, 2:23, 4:06) zdażają się tak jakby przycięcia następnego kadru, wygląda to jakby zdjęcie a ty nagle ruch.

-Tak jak już wcześniej pisali koledzy, więcej opini narciarzy. Może oni coś zauważyli co umknęło oku reportera (np. ranne kolejki do kasy, muldy).Oczywiście zdaję sobie sprawę, nie każdy chce wystąpić przed kamerą(to może tylko głos podłożyć do materiału, ich, bądź swój cytując narciarzy).

-3:45, skąd taka przerwa? Chwila oddechu?;)

-Takie sytuacje jak z 1:45 i 4 min są super!:) Nadają jakby autentyczności relacji, no i poprzez zaprezentowaną jazdą bądź dźwięki wydawane przez narciarza, możemy wiele dowiedzieć się o warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w poniedziałek w Wiśle. Dzięki temu materiałowi wybrałem Nową Osadę i byłem bardzo zadowolony. Swoją drogą, widziałem tam dwóch gości, którzy robili relacje tv, ale to chyba nikt ze skionline.tv, prawda?

Nie, bo byłem sam! Zawsze mnie można rozpoznac po kurtce z napisem na plecach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kolega widział jakiś reportaż ze Stożka,podobno ktoś tam jeździł! :eek:

Raczej próbował,bo już wysiadając z krzesła "pocałował stożkowe minerały". :eek: Czyżby włodaże byli tak beztroscy? :confused::eek:

jak wczoraj jechałem to na drodze od żor wiszą chyba dwa takie banery stożek a pod spodem że otwarte, mijając wjazd na stożek też pisałoże wyciągi otwarte i kilka samochodów przedemną tam zakręciło :( a ja pod górke do istebnej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...