skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Fischer On Tour 2020 - zapraszamy na testy

2019.12.02
Fischer On Tour 2020 - zapraszamy na testy
Kliknij, aby powiększyć.
Fischer On Tour 2020 - zapraszamy na testy
Wybór nart nie jest łatwym zadaniem. Z roku na rok producenci prześcigają się w innowacjach, więc czasem trudno jest za tym nadążyć. W tym sezonie marka Fischer stworzyła zupełnie nową linię nart - RC ONE. Z tej okazji postanowiła też umożliwić polskim narciarzom sprawdzenie, dlaczego te - oraz pozostałe - deski Fischer są tak wyjątkowe.
Jeśli planujecie pojawić się w polskich górach w czasie ferii zimowych, zapraszamy do sprawdzenia najnowszych modeli nart Fischer z bieżącej kolekcji. W wybrane soboty stycznia i lutego będziemy na Was czekać w naszych rodzimych ośrodkach narciarskich, żeby zapewnić Wam możliwość "objeżdżenia" najnowszych nart Fischer. I to zupełnie bezpłatnie.


Przede wszystkim będzie to możliwość przejechania się na wyjątkowych deskach RC ONE, które zastąpiły linię Fischer Progressor. Stabilne, zwinne, lekkie i wydajne nie zawiodą wielbicieli poprzedniego modelu. Z pewnością zyskają też rzesze nowych fanów, którzy oczekują od nart niezawodności i niepowtarzalnych doznań na stoku.

Ale Fischer On Tour to nie tylko testy nart. Podczas wydarzenia będzie można sprawdzić na własne oczy, jak działają gogle Smith. Szkła z wyjątkową technologią ChromaPop™ warto przetestować w różnych warunkach pogodowych (przeczytaj artykuł o testowaniu gogli).

Podczas każdego z wydarzeń planowane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a w wybranych lokalizacjach odbędą się spotkania z olimpijką, Karoliną Chrapek. Na pewno nie zabraknie dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy!


Terminarz Fischer On Tour 2020


4 stycznia 2020 - Szczyrk
Centrum Testowe SkiRajbit
11 stycznia 2020 - Wisła
Stacja Narciarska Cieńków
18 stycznia 2020 - Szklarska Poręba
Ski Arena Szrenica
1 lutego 2020 - Białka Tatrzańska
Kotelnica Białczańska

Sprzęt testujemy w godz. 8.00 - 15.00

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na Facebooku @fischerskipolska i @smithopticspl oraz Instagramie @fischerski_pl.

#zimazfischerem

skionline.pl
Tagi: #sprzęt narciarski #narty #fischer #rc one #testy #szczyrk #zimazfischerem #smith

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 23/24
Porady
WorldSkitest 23/24
  • Test nart 22/23
  • Snowstyle 22/23
  • WorldSkitest: