skionline.plsprzęt wiadomości wyślij link znajomemu wydrukuj dodaj komentarz

Quest 14 - nowe buty Salomona

2011.12.05
Buty Salomon Quest 14
Kliknij, aby powiększyć.
Buty Salomon Quest 14
Firma Salomon, światowy lider w produkcji najwyższej jakości butów narciarskich, przedstawia Quest 14, nowy model z innowacyjnej serii Quest. Połączenie technologii Backbone z materiałami typowymi dla butów Salomon race, umożliwi narciarzom zarówno komfortową jazdę jak i precyzyjny przekaz sił oraz wygodne chodzenie.
W konstrukcji Quest 14 Salomon wykorzystuje opatentowaną technologię Ride and Hike, na którą składa się kilka oryginalnych rozwiązań. Dolna część mankietu buta wyprofilowana jest na kształt litery V, dzięki czemu - w trakcie chodzenia - jego górna część odchyla się szerzej. But zapinany jest za pomocą sprytnego patentu - Magnesium Backbone, który za pomocą jednego kliknięcia zapina się blokując mankiet. W efekcie powstały buty o wyważonym flexie gwarantujące niezwykle precyzyjną jazdę.

Zobacz kolekcję butów Quest 11/12

- Analizując trendy w branży sportowej i biorąc pod uwagę oczekiwania narciarzy, uzmysłowiliśmy sobie, że czasem - by znaleźć nowe rozwiązania - wystarczy kilka kroków - tłumaczy Jerome Minet odpowiedzialny za rozwój nowych kolekcji butów w firmie Salomon. Rozwiązania stosowane w butach z serii Quest doskonale się sprawdziły, dlatego, z myślą o narciarzach prezentujących najwyższy poziom umiejętności stworzyliśmy nowe modele. Buty wykonane są ze stosowanego również modelach z serii World Cup poliuretanu i mają wkładkę My Customfit Race. Tym sposobem, w ręce, a raczej na stopy najlepszych narciarzy trafiają doskonałej jakości buty - wygodne, lecz gwarantujące najwyższy poziom jazdy.Model Quest 14 w porównaniu z poprzednim modelem z serii, czyli Quest 12, posiada kilka dodatkowych udogodnień:
- rozbudowany system Backbone poprawiający precyzję jazdy;
- większą powierzchnię nacisku w przedniej części mankietu;
- izolowaną, grubszą wkładkę, która usztywnia podeszwę i umożliwia jej idealne dopasowanie do stopy.

Więcej na stronie salomon.com

am / skionline.pl

Buty Salomon Quest 14
Kliknij, aby powiększyć.
Buty Salomon Quest 14
Buty Salomon Quest 14
Kliknij, aby powiększyć.
Buty Salomon Quest 14
Buty Salomon Quest 14
Kliknij, aby powiększyć.
Buty Salomon Quest 14

Tagi: #buty narciarskie #salomon #quest

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


sprzęt narciarski 20/21
Porady
WorldSkitest 19/20
partnerzy ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN
www.trentino.plskionline.tv
YouTube | Facebook | Instagram | newsletter | mobile | RSS | reklama | kontakt | polityka prywatności | polityka cookies
Copyright © 1997-2021