skionline.plsprzęt wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

"Start do nart" - wspólna akcja Rossignol, Radia Zet i DD TVN!

2012.11.27
Start do nart
Kliknij, aby powiększyć.
Start do nart
Sezon narciarski 2012/2013 rozpoczyna się pojedynkiem słuchaczy Radia ZET i widzów Dzień Dobry TVN na stokach austriackiego Ischgl. W ciągu dwóch tygodni do akcji "Start do nart" zgłosiło się blisko dziesięć tysięcy chętnych.

Zobacz także:

To druga odsłona akcji "Start do nart". Jej pierwszą część organizuje wspólnie Radio ZET i telewizja TVN. Akcję rozpocznie otwarcie sezonu narciarskiego w austriackim Ischgl. Rywalizują ze sobą dwie drużyny: Radia ZET z Andrzejem Krzywym z De Mono jako kapitanem oraz - Dzień Dobry TVN z Agnieszką Rylik.

Żeby dołączyć do jednego z zespołów należało wysłać swoje zdjęcie w zimowej scenerii. Autorzy najciekawszych prac zakwalifikowali się do jednej z drużyn. Na konkurs napłynęło blisko 10 tys. zgłoszeń. Dziesięciu słuchaczy Radia ZET i dziesięciu widzów Dzień Dobry TVN wyjechało do ekskluzywnego kurortu Ischgl w austriackich Alpach, by już 27 listopada zmierzyć się w finałowych zawodach narciarskich - Wyścigu Pursuit. Uczestnicy zostali wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt narciarski z kolekcji Pursuit, najnowszej linii marki Rossignol. Od piątku zawodnicy szlifują swoją formę pod czujnym okiem instruktorów. 24 listopada uczestnicy zabawy wzięli udział w wielkim koncercie otwierającym sezon narciarski 2012/2013, którego gwiazdą była Amy McDonald.

Relacje z wyjazdu można usłyszeć w Radiu ZET, a także zobaczyć w programie Dzień Dobry TVN, na stronie www.radiozet.pl oraz profilu "Startu do nart" na Facebook’u.

Kontynuacją "Startu do nart" będzie m.in. cykl wydarzeń organizowanych w polskich kurortach narciarskich. Przez cały czas trwania akcji Radio ZET wspólnie z partnerami będą propagować odpowiedzialność i bezpieczeństwo na stokach. Na stronie www.radiozet.pl pojawiła się specjalna podstrona z profesjonalnym instruktarzem, jak przygotować się do sezonu narciarskiego. Znaleźć tam można m.in. film z ćwiczeniami, który powstał we współpracy z Martyną Rapp, dwukrotną Mistrzynią Polski Fitness.

Tegorocznymi partnerami "Startu do nart" są Ischgl, Rossignol, HP oraz Polopiryna Complex.

skionline.pl
Tagi: #narty #rossignol #austria #ischgl

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Sprzęt narciarski 21/22
Porady
WorldSkitest 19/20