Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

grimson

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    3 270
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    64

Zawartość dodana przez grimson

  1. Niefajny pomysł żeby na SL cisnąć na krechę. Ja na moich starych, prawie SL, tez ciągnąłem na krechę na pustej czarnej trasie z pomiarem prędkości na GPS, dobrnąłem do 84 km/ godz i więcej już nie dało rady. Bo narty mocno myszkują i zwyczajnie robi się niefajnie od prędkości 70km/ godz. Zamien narty na inne, z grupy race jak już będziesz się czuł pewniej na stoku. Wrazenia z ich stabilności vs SL są naprawdę mocne.
  2. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Wygrzebałem foty z 10-12.03.2006, a wiec z samego początku działalności ośrodka. kilka przykładowych jak niżej. Widoczne: - widok na górna cześć B Fis - „ tyle śniegu na&€alo”, a wiec śniegu jest prawie pod znak drogowy - widok na dolny odcinek B Fis ze stara Babcia w tle
  3. Żeby dostać bana, musi zareagować admin. Takiego dluuugo nie było na skiforum.
  4. Szybki rzut okiem na kamerkę w Szklarskiej a tu....duch w narodzie nie upada. Puchatkiem zjeżdżał narciarz z mocna czołówka LED, z daleka świecił jak dobry skuter śnieżny. Mozna oddawać się pasji o 23.20? Można 🙂
  5. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Fotka z B FiS z CG z 20.01.2010. Na drugim planie widoczny wspaniały drewniany płotek, oddzielający stok od lasu. Mam gdzieś jeszcze zbunkrowane fotki z CG z 2007r, ciekawie to wtedy wyglądało.
  6. Wspominkowo: Puchatek w Szklarskiej i ja 26.02.2011; dobre 10 lat temu.
  7. Paaaaanie, te narty na fotce to wyglądają zupełnie jak obecne DH 216cm długości.
  8. Dla rozluźnienia napiętej atmosfery wrzucam zdjęcie właśnie wyjętego z piekarnika chleba na zakwasie. Sam piekłem.
  9. Z wczorajszego FB "Dzisiaj ostatni dzień szusowania przed przerwą do 09.04". Więc kto wie? Utrzymanie w gotowości: wystarczy że odpalą ratraki 09.04 w sytuacji, kiedy lejce zostaną poluzowane od 10.04.
  10. Rozkminiam tego Sports Trackera. wybieram rodzaj aktywności Narciarstwo Alpejskie, i tam jest tylko dystans w totalu (wjazd i zjazd). Jakby trafić w Szrenicy na dobry warun i brak kolejek do Karkonosza, to pewnie można by zjechać z dobre 60km w 8 godz.
  11. Ja pokazuję total 🙂 wjazd i zjazd. Sports Tracker, przynajmniej w mojej wersji, nie pokazuje tylko zjazdów. Te muszę manualnie przeliczyć, wychodzi około 14km. Samych zjazdów było na CG w czasie 1 godz 48min było 8 na A oraz B, oraz jeden przejazd z Pola Narciarskiego pod Luxtorpedę.
  12. Pewnie starszy wajchowy w rozdzielni dostał odpowiedni rozkaz
  13. Skitury ruszyły w Szklarskiej, na kamerce na gorze Karkonosza smignelo 5 zapaleńców. Przez noc znowu mocno dosypało białego.
  14. FB CG nie podaje wprost, ze kończą sezon. Rozumiem, ze czekają do 09.04.2021, jak będzie warun i poluzowanie kagańca to maja chęć ponownie się otworzyć. Póki co puścili ratraki na trasę na narty biegowe Czarna Gora- schronisko pod Snieznikiem. Oraz odpalaja Luxtorpede od dzisiaj dla ruchu turystycznego.
  15. Wczoraj po 1 godz 48 min mój Tracker pokazał trochę więcej kilometrów na CG, z tym ze miałem więcej zjazdów (krótsze trasy) no i szło na okrągło.
  16. Kruca bomba, jest już po 23, a na CG dalej cisną na nartach. Frekwencja na Luxtorpedzie jak na taka godzinę calkiem całkiem (kamerka).
  17. To warun śniegowy identyczny, jak byłem na Loli w pierwszy weekend po otwarciu w połowie lutego. Tez sporadycznie wychodziło zielone, lecz nie przeszkadzało to w jeździe. Tylko wtedy warun na stronie był dostateczny, a dziś dobry 🙂
  18. Dobrze w takim razie zrobiłem, ze wczoraj skatowalem czworoglowe na CG.
  19. Jak dzisiaj ostatki w Szklarskiej? Kamerki pokazują, ze frekwencja całkiem całkiem.
  20. Duch w narodzie nie upada. Wczoraj jak pakowałem się na parkingu na CG o godz 22- właśnie przyjechało auto z Wawy, tata i córka. Tata narzekał, ze droga ze stolicy do Wrocka była Ok, natomiast z Wrocka na CG to już katastrofa. Jadac z koleji DK8 w kierunku na Wrocek po nartowaniu, minąłem kilka aut z boxami na dachach, rejestracje poznańskie i warszawskie. Mozna? Można. p.s. Luxtorpeda już któryś tydzień z rzędu z kagańcem, wczoraj tylko 12 km/ godz.
  21. Jak będzie na okrągło od 8.30 do 16 Karkonoszem, to pęknie 60 dych w dol. Oby tylko czworoglowe wytrzymały. Ja swoje już teraz czuje po katowaniu na CG. Na razie mam dość, ale jutro człowiek rano wstanie i zatęskni za białym szaleństwem.
  22. Leci track ze Sports Tracker. Jutro będzie rano ból w giczalach
  23. Dzisiaj dobre combo. Pobudka 5 rano, potem bieganie. Następnie praca, po robocie 170km autem na CG. Mija 3 godz na CG, na nogach GS i już zaczynaja puszczać nogi. Warun fantastyczny, kolejki na bieżąco do wyciągów. B już lekko rozjeżdżona od tej stromizny w połowie do samego końca. Najzacniej trzyma się A, równo i twardo do prawie samego końca.GPS pokaże zaraz 50km w totalu i trzeba będzie się zbierać do domu- 170 km do przejechania. Jutro do pracy na 8 rano 🙂 wrzucam sweet fotę nart i widok na początek A.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...