-
Liczba zawartości
3 270 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
64
Zawartość dodana przez grimson
-
No już dobrze, to nie skiforum. Składam publiczną samokrytykę.
-
Nie tyle głupie i tchórzliwe, ile w tym przypadku media rożnej narodowości w Polsze zgodnie trąbią o covidzie wg jednego schematu. Jak nie można wzniecić wojny (czytaj dorobić się), to sie szuka innych metod.
-
Ja czekam z utęsknieniem na polska mutacje corony. Są już wersje z Azji, EU oraz Afryka. Czas na biało-czerwonych! 🙂
-
Jak sstar zaraportuje w ten piątek znośny warun na CG, to nosi mnie, żeby podejść z buta i zjechać w kolejnym tyg z A lub B.
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czym to panowie zasłużyli sobie na bana?
-
Ile to człowiek może mieć czasu, żeby obskoczyć cztery fora narciarskie. Dwa jak wymieniłeś, obecne i pamięci świętej skiforum.
-
Wiec zjazd na A oraz B na własne ryzyko 🙂 edit: karczma Czarna Gora ma działać podczas pracy Luxtorpedy. Wiec będzie gdzie wszamac paszownik
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Mysle ze pojeździsz na CG lepiej niż w Szklarskiej ostatnio. Gdyby nie mój wyjazd na majówkę do Wawy, to pewnie bym się pojawił z rodzina na CG na 1 dzień. Na stronie podają, ze na Luxtorpede będą wpuszczać tylko pieszych oraz narciarzy biegowych, z racji braku utrzymania przez ratraki tras A oraz B. Skoro trasy nie przygotowane, to nie chcą brać odpowiedzialności za potencjalne kraksy narciarzy.
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jasnawo za oknem jest już o 5 rano, od 6 już można cisnąć na nartach. Szkoda ze nie masz nartowania 01.05, wtedy był zaliczył 7 miesięczny sezon w PL (startowałeś na skiturach w CG z końcówka listopada).
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Luxtorpeda działa w dniach 30.04-03.05. Niby tylko dla pieszych oraz narciarzy biegowych- takie jest info na stronie.
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Wybierasz się na Czarna? Śniegu maja na stokach wg ich strony „po pas”, białe powinno wytrzymać.
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Znam te mroczne czasy, jestem już mastersem 🙂
- 13 438 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
Piękne rodzinne zdjęcie👍Gratki za podium. Zawody były na trasie C czy D? No i można było korzystać ze Zmiji nie będąc zawodnikiem?
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Pachnie ta długość nartą do DH.
- 13 438 odpowiedzi
-
- szczyrkowski ośrodek narciarski
- szczyrk
- (i 7 więcej)
-
W góry na skitury sezon 2020/21
grimson odpowiedział Gerald → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Dziś w nocy śniło mi się, że z daleka patrzyłem na czarny FIS w Szklarskiej, z widocznymi już prześwitami. Czas na odstawienie proszków p.t. zima i narty. -
Tak sobie analizuje w aplikacji Sports Tracker trasy, które inni użytkownicy tej aplikacji popełnili w tym roku. Jak dałem rzut wszystkich tras w tym roku w Europie dla narciarstwa zjazdowego oraz druga mapka dla skiturow, Sports Tracker wypluwa takie ciekawe grafiki. Skiturow jakby więcej od narciarstwa zjazdowego hehe.
-
W góry na skitury sezon 2020/21
grimson odpowiedział Gerald → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Będzie twardo pod narta. -
Ja mam Nasza Klasę. Jestem trend setterem 😬
-
Na B-FIS dalej biało, nagranie z 21.04.2021: Ski Bum | Facebook
- 1 548 odpowiedzi
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Widocznie brakuje wapniaków do SG, stąd oferta skierowana do dzieci i młodzieży. Ja też nie pamiętam, żeby CG miała cokolwiek otwartego w II połowie Kwietnia. Żona wspominała, że kiedyś była na wodnych nartach w Zieleńcu na majówce - wszystko płynęło po stoku, ale warun narciarski dalej jakiś tam był. Z kamer na CG wynika, że dalej jest zacnie na polu narciarskim, fragmenty C-Fis, oraz B-Fis też wyglądają dobrze.Ech, pomarzyć odpalenie ratraków na CG i uruchomienie wyciągów na majówkę, na pożegnanie sezonu...
- 1 548 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja się załamałem, bo już wg klasyfikacji wiekowej jest masterem. Już mam bliżej jak dalej, czas szykować trumienkę.
- 1 548 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To pewnie jeden z tych goryli, co cisną na krechę.
-
CG w końcu się odezwała. Ośrodek już zakończył sezon, natomiast...na C lub D będzie się działo takie coś już w najbliższą sobotę: http://czarnagora.pl/aktualnosci/otwarte-mistrzostwa-dolnego-slaska/ Okolice miejsca gdzie odbędą się zawody wyglądają na już ogarnięte przez ratrak: https://czarnagora-8.webcamera.pl/
- 1 548 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- sienna
- stronie śląskie
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W góry na skitury sezon 2020/21
grimson odpowiedział Gerald → na temat → Narciarstwo klasyczne, ski touring, ski alpinizm
Jaki warun na trasach, można zjeżdżać po Sniezynce? -
Patrząc na ilość śniegu w górach: żeby nie skończyło się jak w poniższej piosence z 1997r:







