Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

grimson

Użytkownik forum
  • Liczba zawartości

    3 270
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    64

Zawartość dodana przez grimson

  1. No już dobrze, to nie skiforum. Składam publiczną samokrytykę.
  2. Nie tyle głupie i tchórzliwe, ile w tym przypadku media rożnej narodowości w Polsze zgodnie trąbią o covidzie wg jednego schematu. Jak nie można wzniecić wojny (czytaj dorobić się), to sie szuka innych metod.
  3. Ja czekam z utęsknieniem na polska mutacje corony. Są już wersje z Azji, EU oraz Afryka. Czas na biało-czerwonych! 🙂
  4. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Jak sstar zaraportuje w ten piątek znośny warun na CG, to nosi mnie, żeby podejść z buta i zjechać w kolejnym tyg z A lub B.
  5. Czym to panowie zasłużyli sobie na bana?
  6. Ile to człowiek może mieć czasu, żeby obskoczyć cztery fora narciarskie. Dwa jak wymieniłeś, obecne i pamięci świętej skiforum.
  7. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Wiec zjazd na A oraz B na własne ryzyko 🙂 edit: karczma Czarna Gora ma działać podczas pracy Luxtorpedy. Wiec będzie gdzie wszamac paszownik
  8. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Mysle ze pojeździsz na CG lepiej niż w Szklarskiej ostatnio. Gdyby nie mój wyjazd na majówkę do Wawy, to pewnie bym się pojawił z rodzina na CG na 1 dzień. Na stronie podają, ze na Luxtorpede będą wpuszczać tylko pieszych oraz narciarzy biegowych, z racji braku utrzymania przez ratraki tras A oraz B. Skoro trasy nie przygotowane, to nie chcą brać odpowiedzialności za potencjalne kraksy narciarzy.
  9. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Jasnawo za oknem jest już o 5 rano, od 6 już można cisnąć na nartach. Szkoda ze nie masz nartowania 01.05, wtedy był zaliczył 7 miesięczny sezon w PL (startowałeś na skiturach w CG z końcówka listopada).
  10. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Luxtorpeda działa w dniach 30.04-03.05. Niby tylko dla pieszych oraz narciarzy biegowych- takie jest info na stronie.
  11. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Wybierasz się na Czarna? Śniegu maja na stokach wg ich strony „po pas”, białe powinno wytrzymać.
  12. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Piękne rodzinne zdjęcie👍Gratki za podium. Zawody były na trasie C czy D? No i można było korzystać ze Zmiji nie będąc zawodnikiem?
  13. Dziś w nocy śniło mi się, że z daleka patrzyłem na czarny FIS w Szklarskiej, z widocznymi już prześwitami. Czas na odstawienie proszków p.t. zima i narty.
  14. Tak sobie analizuje w aplikacji Sports Tracker trasy, które inni użytkownicy tej aplikacji popełnili w tym roku. Jak dałem rzut wszystkich tras w tym roku w Europie dla narciarstwa zjazdowego oraz druga mapka dla skiturow, Sports Tracker wypluwa takie ciekawe grafiki. Skiturow jakby więcej od narciarstwa zjazdowego hehe.
  15. Ja mam Nasza Klasę. Jestem trend setterem 😬
  16. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Na B-FIS dalej biało, nagranie z 21.04.2021: Ski Bum | Facebook
  17. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Widocznie brakuje wapniaków do SG, stąd oferta skierowana do dzieci i młodzieży. Ja też nie pamiętam, żeby CG miała cokolwiek otwartego w II połowie Kwietnia. Żona wspominała, że kiedyś była na wodnych nartach w Zieleńcu na majówce - wszystko płynęło po stoku, ale warun narciarski dalej jakiś tam był. Z kamer na CG wynika, że dalej jest zacnie na polu narciarskim, fragmenty C-Fis, oraz B-Fis też wyglądają dobrze.Ech, pomarzyć odpalenie ratraków na CG i uruchomienie wyciągów na majówkę, na pożegnanie sezonu...
  18. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    Ja się załamałem, bo już wg klasyfikacji wiekowej jest masterem. Już mam bliżej jak dalej, czas szykować trumienkę.
  19. grimson

    Znajdź narciarza

    To pewnie jeden z tych goryli, co cisną na krechę.
  20. grimson

    Czarna Góra - czy warto?

    CG w końcu się odezwała. Ośrodek już zakończył sezon, natomiast...na C lub D będzie się działo takie coś już w najbliższą sobotę: http://czarnagora.pl/aktualnosci/otwarte-mistrzostwa-dolnego-slaska/ Okolice miejsca gdzie odbędą się zawody wyglądają na już ogarnięte przez ratrak: https://czarnagora-8.webcamera.pl/
  21. Patrząc na ilość śniegu w górach: żeby nie skończyło się jak w poniższej piosence z 1997r:
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2026
×
×
  • Dodaj nową pozycję...