-
Liczba zawartości
3 270 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
64
Zawartość dodana przez grimson
-
Pozdrowienia z CG. ludzi niewiele, twardo pod narta i jeszcze w miarę jasno. Relacja później.
- 1 882 odpowiedzi
-
- 2
-
-
-
Zazdraszczam bo warun w Szklarskiej jest gruby. Napisz jutro ile km zostało w nogach 🙂 Ja dziś kończę sezon w CG na nocnych.
- 1 225 odpowiedzi
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To się jutro możemy zobaczyć na CG, jadę na nocne jazdy po pracy 🙂
- 1 225 odpowiedzi
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jutro będę na Czarnej Gorze na nocnych jazdach. Szykuje się na A i B Fis 🙂
- 1 882 odpowiedzi
-
Albo tez warun się utrzyma i ponownie otworzą po lockdown w kwietniu
-
W nowych Head Vector nie mam tego problemu zamarzania, co w starych Head Vector 🙂 nowsze maja system ułatwiający włożenie stopy do buta. W starych poranilem palce do krwi przy mrozie -10 st C na CG, przy próbie zapięcia butów; poluzowałem na mrozie, bo mnie wtedy jeszcze mocno uwierały.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W dolnośląskim jest szansa na szkolenia w Zielencu.
-
Zawsze można podejść z buta. na CG podchodziłem z buta w końcówce grudnia, jak Luxtorpeda stanęła tytułem zbyt silnego wiatru, i na Polu Narciarskim zrobiły się dzikie tłumy w kolejce do Efki. wiązania poluzowane, narty i kijki na barki i looooogien panie! Dla zdrowotności propozycja bardzo korzystna.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kibel. Lockdown od soboty.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zadzwoniłem właśnie do Ski Areny. Otwierają Lole od soboty z samego rana. Obecnie trasa jest już przejezdna, ratraki pracują. Do tego cały czas świeża dostawa białego. O ile nie zamkną całej PL od soboty, to może być fantastycznie.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 2
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Grubo, robisz dobra robotę sstar. Będzie fantastyczny warun na skitury, być może i do połowy kwietnia, jak nie dłużej. No i będzie dalej pusto na stoku, bo zapowiada się lockdown w PL juz od soboty/poniedziałku.
- 59 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Prośba o wskazówki... film początkującego - "śmig"
grimson odpowiedział krzysiek_ → na temat → Poczatkujący na nartach
Na bolące uda, jeśli ból występuje już przy pierwszym/drugim zjedzie, maja wpływ dwa czynniki: technika oraz brak przygotowania kondycyjnego. Pisze to z autopsji. To pierwsze zamierzam mocno poprawić, bo moja jazda nie nadaje się jeszcze do upublicznienia 🙂 Nad tym drugim czynnikiem pracuje równo rok, biegam regularnie z samego rana, codziennie lub co dwa-trzy dni.- 152 odpowiedzi
-
- nauka
- początkujący
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Godzinowo w tym sezonie pojeździlem najwiecej w ciągu ostatnich 6 lat, od kiedy używam Sports Tracker do jazdy na nartach. Tylko ze im się więcej jeździ, tym większy mam głód smigania. Coś jak nie dopicie na imprezie, czasami trzeba wyskoczyć o 2 w nocy na stacje benzynowa po flaszkę Plus odkrycia z tego sezonu, tzn manualne serwisowanie nart oraz pierwsze próby z GS na nogach. Co do korony i lockdownu wole się nie wypowiadać.
-
Natury nie oszukasz
- 59 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Brawo. Zamykaja akurat w momencie, kiedy warunki narciarskie są najlepsze na przestrzeni ostatnich kilku lat.
-
O tej porze roku. W grudniu/czerwcu wyglada to zupełnie inaczej.
- 59 odpowiedzi
-
Już o 6 rano jest jasno za oknem 🙂
- 59 odpowiedzi
-
To musiała być pobudka o porannym udoju, żeby wejść na FIS potrzeba przynajmniej godzinę.
- 59 odpowiedzi
-
- 1
-
-
Daj potem relację jaki warun na Ski Arenie 🙂
- 59 odpowiedzi
-
Rano RMF podawał, ze szykuje się zamknięcie 4 kolejnych województw, w tym południowych z górami. Licze, ze jak pojawi się ban, to od poniedziałku.
-
Ze strony zniknęła informacja o miejscowych oblodzeniach i ubytkach śniegu 🙂 Poczekajmy, czy będzie info o rezurekcji Loli.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Aktualizacja będzie tez na stronie Ski Areny, w miarę porządnie ja prowadzą 🙂
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Oj to grubo. Jeszcze otwarcie FISa z racji miodnych opadów śniegu i będzie zarąbiaszczo na koniec sezonu.
- 1 225 odpowiedzi
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ja miałem niecny plan na nartowanie jeszcze w kwietniu, po Wielkanocy.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
RMF podało z rana, ze rząd bierze pod uwagę zamknięcie kolejnych czterech województw, w tym zlokalizowane na południu, M.in. Dolnośląskie. Decyzja w ten czwartek. Może to oznaczać w negatywnym przypadku, ze nartowanie w dolnośląskim skończy się najprawdopodobniej w te niedziele.
- 1 225 odpowiedzi
-
- 1
-
-
- szrenica
- szklarska poręba
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:







