Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jacek94

Użytkownik forum
 • Zawartość

  35
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Days Won

  1

Jacek94 last won the day on 19 Grudzień 2012

Jacek94 had the most liked content!

Reputacja

115 Excellent

O Jacek94

 • Ranga
  Początkujący
 • Urodziny 04.01.1959

Informacje osobiste

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Karkonosze

Sprzęt narciarski

 • Narty marka
  Atomic Race
 • Buty marka
  Lange
 • Gogle
  Uwex

Umiejętności

 • Styl jazdy
  w każdych warunkach
 • Poziom umiejętności
  9
 • Dni na nartach
  0
 1. Jacek94

  Szrenica prawdziwie zapomniana na forum

  Zdjęcie z przed dwóch tygodni zaraz po otwarciu z Fisu. Po wczorajszych opadach jest 50cm śniegu więcej
 2. Jacek94

  Prognoza pogody na sezon 18/19

  Wczorajsza mapa pokrywy śnieżnej w Sudetach Zachodnich dzisiaj to będzie jeszcze więcej.
 3. Jacek94

  Szrenica prawdziwie zapomniana na forum

  Z tego co mówili, że po uruchomieniu Świątecznego Kamienia i Hali ruszają na Fis.
 4. Jacek94

  Szrenica prawdziwie zapomniana na forum

  Ja byłem w niedziele na górze było już ponad metr śniegu, a po obecnych opadach na pewno pokrywa sięga półtora metra. Rozmawiałem z obsługą, fis ratraki ubijają już od grudnia na górnej części podobno jest super brakowało trochę śniegu na dole. Świąteczny kamień i Hala rusza w tym tygodniu muszą odbić zalodzone podpory i rolki.Fotki z zeszłego roku Lola i Hala.
 5. Jacek94

  Polska - warunki narciarskie 17/18

  W Jakuszycach częściej ta prognoza się sprawdza https://www.yr.no/sted/Polen/Nedre_Schlesia/Jakuszyce/langtidsvarsel.html niż wetteronline i niema dobrych perspektyw to jest Jakucia i specyficzny klimat były lata, że pod koniec maj jeszcze się przejeżdżało po łatach śniegu. A tradycją Bieg Piastów jest organizacja majówki na nartach. W tym roku po 8 kwietnia rusza przebudowa polany Jakuszyckiej raczej imprezy nie będzie.
 6. Jacek94

  Polska - warunki narciarskie 17/18

  Dzisiaj po śniadaniu i obiedzie Wielkanocnym popołudniu dla odmiany i celem spalenia tego co się zjadło wybraliśmy się do Jakuszyc (Jakuci). Warunki jakie tam panowały przypominały bardziej styczeń, luty niż 1 kwietnia. Na drodze do kopalni leży 50-60 cm ubitego śniegu w lesie też go nie brakuje, na zdjęciach rozdroże pod cichą równią i droga na kopalnię Stanisław. Jak nie będzie większego ocieplenia to do maja nie pojedzie się na kopalnie rowerem.
 7. Jacek94

  Polska - warunki narciarskie 17/18

  Dzisiaj na na Szrenicy chyba najlepsze warunki w tym sezonie a na Hali Szrenickiej to bajka jazda od samej góry do dołu bez problemu ludzi nie wiele rano dużo szkółek. Jutro powtórka p
 8. Jacek94

  Rowerowe eskapady - relacje

  Przeglądając dzisiaj zdjęcia z Bike adventure w Szklarskiej Porębie zauważyłem naszego kolegę z forum podczas finiszu na ostatnim etapie wyścigu (wjeżdżał na metę przed koleżanką mojej żony) coś nie chwalił się swoim osiągnięciem.
 9. Na pierwszym zdjęciu przy blizzardach stoi właśnie p. Woźniak w późniejszy latach był właścicielem wyciągu na Wiciarce niestety już nie żyje. Muszę poszukać w swoim archiwum bo miałem zdjęcia przy ratraku pod ścianą i pod Łabskim Szczytem.
 10. Nie na Szrenicy ratrak już jeździł na początku lat 70 XX wieku jeździł nim Tadeusz Wożniak (ojciec mojej koleżanki) czasami dał nam możliwość wejścia do kabiny. Link do innych zdjęć z tamtych lat http://szklarska_poreba.fotopolska.eu/Szklarska_Poreba/b30403,Wyciag_krzeselkowy_na_Szrenice__Sudety_Lift_sp_z_oo__,24,48.html
 11. Jacek94

  Polska warunki narciarskie 16/17

  Wielkanocne nartowanie rano Szrenica popołudniu Jakuszyce To chyba ostatnie wypad na narty w tym sezonie choć warunki były super na Szrenicy rano twardo na biegówkach już miękko. Pozdrowienia
 12. Jacek94

  Biały Jar tragednia "68

  Kiedyś człowiek był młody i nie myślał o ryzyku, teraz chyba bym tam nie pojechał.
 13. Jacek94

  Biały Jar tragednia "68

  Wyciągu „Winterpol Biały Jar” wziął swoją nazwę od restauracji, hotelu znajdującego się przy rondzie poniżej wyciągu a nie od kotła. Każdy starszy mieszkaniec Karpacza pytany o Biały Jar pierwsze wskazałby to słynne miejsce przy rondzie gdzie znajduje się restauracje a nie kocioł. Ja sam kiedyś wiele razy zima przejeżdżałem na nartach z Kopy na Złotówkę przez Biały Jar.
 14. Jacek94

  Polska warunki narciarskie 16/17

  Lolą nie jechałem ale podobno da się zjechać Hala rusza jutro. Dzisiaj było mało ludzi zero kolejek do wyciągów.
 15. Jacek94

  Polska warunki narciarskie 16/17

  Dzisiejsze nartowanie na Szrenicy Na górze bajka na dole mgła. Warunki najlepsze tej zimy
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2018
×