Narty - skionline.pl
Jump to content

Jacek94

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Jacek94 last won the day on December 19 2012

Jacek94 had the most liked content!

Community Reputation

140 Excellent

About Jacek94

 • Rank
  Początkujący
 • Birthday 01/04/1959

Personal Information

 • Imię
  Jacek
 • Miejscowość
  Karkonosze

Ski equipment

 • Narty marka
  Atomic Race
 • Buty marka
  Lange
 • Gogle
  Uwex

Skills

 • Styl jazdy
  w każdych warunkach
 • Poziom umiejętności
  9
 • Dni na nartach
  0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Impreza dla tych, którzy lubią jeździć na rowerze,ale nie koniecznie po asfaltowych równych ścieżkach!
 2. W końcu rusza budowa ośrodka narciarstwa biegowego na Jakuszycach
 3. Po dwóch latach szukania pieniędzy ruszyła budowa singiel traków w Szklarskiej Porębie https://pomba.pl/pociagiem-na-singletracki-w-szklarskiej-porebie/ Przejechałem już fragmentem wybudowanej trasy.
 4. W linku wyniki zawodów o Puchar Samotni http://puchar.szkolagorska.com/wyniki.php ze starszej edycji z lat 60-70 i nowszej 90 -2000 . Startowałem w latach 70 nagrodami oprócz pucharów w poszczególnych grupach wiekowych był sprzęt sportowo-biwakowy np. materace dmuchane, butle gazowe, rakiety do tenisa itp. zdobyłem parę z tych nagród, który był bardzo cennymi w tamtych czasach.
 5. Na stoku pod Łabskim Szczytem w latach 70-80 stał wyciąg linowy (Bartkiewicza) napędzany silnikiem spalinowym z ciągnik działał z reguły do połowy maja po tym terminie w kotle kluby stawiały przenośne linkowe wyciągi ( w tych latach trenowałem tam z klubem). Po powstaniu Sudetylift wymieniono go na wyciąg talerzykowy, który działał na pewno do około 2000 lat (startowałem w memoriale Egona Myśliwca). Z Łabskiego Szczytu można było zjechać nartostradą Bystrą lub drogą w zależności od warunków śniegowych. Filutkiem zjeżdżałem kilka razy zaczynał się w połowie Hali Szrenickiej pamiętam, że jeżeli się dobrze nie rozpędziło to w dwóch miejscach trzeba było podchodzić a końcówka od Kamieńczyka wiodła starym torem bobslejowym, była to bardzo wąska nartostrada nie pamiętam by kiedykolwiek ratrak nią jechał.
 6. Slalom czekoladowy odbywał się pod Łabskim Szczytem w latach 70-80 w ostatni dzień roku szkolnego. Raz podobno odbył się nawet 22 lipca na kilku bramkach w kotle, wcześniej końcem kwietnia odbywały się zawody o Puchar Samotni w żlebie nad samotnią.
 7. Wysp zawodów amatorskich w Szklarskiej Porębie w marcu http://www.szklarskaporeba.pl/
 8. Mam takie od 2 miesięcy, potwierdzam jedna z najbardziej uniwersalnych nart. Trzyma doskonale na twardym i na rozjechanym stoku świetnie idzie a dodatkowo jest bardzo szybka.
 9. Zdjęcie z przed dwóch tygodni zaraz po otwarciu z Fisu. Po wczorajszych opadach jest 50cm śniegu więcej
 10. Wczorajsza mapa pokrywy śnieżnej w Sudetach Zachodnich dzisiaj to będzie jeszcze więcej.
 11. Z tego co mówili, że po uruchomieniu Świątecznego Kamienia i Hali ruszają na Fis.
 12. Ja byłem w niedziele na górze było już ponad metr śniegu, a po obecnych opadach na pewno pokrywa sięga półtora metra. Rozmawiałem z obsługą, fis ratraki ubijają już od grudnia na górnej części podobno jest super brakowało trochę śniegu na dole. Świąteczny kamień i Hala rusza w tym tygodniu muszą odbić zalodzone podpory i rolki.Fotki z zeszłego roku Lola i Hala.
 13. W Jakuszycach częściej ta prognoza się sprawdza https://www.yr.no/sted/Polen/Nedre_Schlesia/Jakuszyce/langtidsvarsel.html niż wetteronline i niema dobrych perspektyw to jest Jakucia i specyficzny klimat były lata, że pod koniec maj jeszcze się przejeżdżało po łatach śniegu. A tradycją Bieg Piastów jest organizacja majówki na nartach. W tym roku po 8 kwietnia rusza przebudowa polany Jakuszyckiej raczej imprezy nie będzie.
 14. Dzisiaj po śniadaniu i obiedzie Wielkanocnym popołudniu dla odmiany i celem spalenia tego co się zjadło wybraliśmy się do Jakuszyc (Jakuci). Warunki jakie tam panowały przypominały bardziej styczeń, luty niż 1 kwietnia. Na drodze do kopalni leży 50-60 cm ubitego śniegu w lesie też go nie brakuje, na zdjęciach rozdroże pod cichą równią i droga na kopalnię Stanisław. Jak nie będzie większego ocieplenia to do maja nie pojedzie się na kopalnie rowerem.
 15. Dzisiaj na na Szrenicy chyba najlepsze warunki w tym sezonie a na Hali Szrenickiej to bajka jazda od samej góry do dołu bez problemu ludzi nie wiele rano dużo szkółek. Jutro powtórka p
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...