Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mała prośba do wszystkich :)


Rekomendowane odpowiedzi

241 bo zrobiłem to dwa razy:)

też już mam dwa konta... :D:cool:

Haha :D dzięki chłopaki :D

Ciekawe, czy pamiętasz jakiej muzy słuchałaś podczas robienia zdjęć?

Pamiętam, najnowszej płyty U2 bo na wakacje pojechałam tuż po ich koncercie na Śląskim :)

258 :)

do kiedy trzeba głosować?

głosował będę,do kiedy tam trzeba

ale już nie będę tutaj potwierdzał takiego faktu.

bo to są nic nie wnoszące posty,takie puste kalorie :D

Do 16 marca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wysłałem PM-y do wszystkich od 123 do Bynona :D

Mam nadzieję, że Admin nie da mi bana za rozsyłanie spam-u. Nie robiłem tego żadnym automatem, tylko poklikałem sobie :)

Przepraszam wszystkich, którzy popierają już Ewę a ja i tak im przypomniałem :eek:

Czekam na efekty

pzdr

misal

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos 9 jest 284 na Twojej liście :)

Jutro w nocy wyruszam na narty i niestety prawdopodobnie nie będę przez 4 dni miał dostępu ani do forum ani do netu :(

Ale postaram się coś wymyślić, może się uda - przecież internet jest wszędzie ;) - wtedy ciągłość głosów na Ciebie zachowam.

U2 - kultowa Rockowa kapela :):):)

Koncert w Chorzowie był podobno wspaniały - żałuję, że mnie tam nie było :(

Co do nowej płyty to mam mieszane uczucia...płyty do jakich ja wracam najczęściej to wszystkie te począwszy od Achtung Baby do najstarszej :rolleyes:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail, hasło, numer konta, karty kredytowej, piny itd a jakoś nikt się nie kwapi to zrobienia akcji mailingowej. Ja obskoczyłem wczoraj 3 grupy #,A,B i zajęło mi to godzinkę :)

Ewa, możesz sama wysnuć wnioski kto naprawdę chce Twojego sukcesu :D

Jak dzisiaj się trochę ogarnę z robotą, to jak nikt chętny do pomocy się nie zgłosi, to sam jeszcze poklikam ;)

pzdr

misal

P.S.

(ale chwalić się codziennie oddanym głosem aby thx'a zarobić to wszyscy :P, Ewa może sama sprawdzić kto, kiedy na nią głosował)

Edytowane przez Misal
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail, hasło, numer konta, karty kredytowej, piny itd a jakoś nikt się nie kwapi to zrobienia akcji mailingowej. Ja obskoczyłem wczoraj 3 grupy #,A,B i zajęło mi to godzinkę :)

Ewa, możesz sama wysnuć wnioski kto naprawdę chce Twojego sukcesu :D

Jak dzisiaj się trochę ogarnę z robotą, to jak nikt chętny do pomocy się nie zgłosi, to sam jeszcze poklikam ;)

P.S. (ale chwalić się codziennie oddanym głosem aby thx'a zarobić to wszyscy :P, Ewa może sama sprawdzić kto, kiedy na nią głosował)

Ja to odbieram nieco inaczej:

Piszę w tym wątku i dziekuję że inni piszą żeby codziennie nie zapomnieć o oddaniu głosu, bo jak widzę ten wątek na tapecie nieprzeczytanych tematów codziennie rano to oddaję głos. Jakby wątek zniknął z tapety to na bank bym zapomniała, bo w pracy mam sajgon i dobrze w ogóle, że pamietam o tym żeby oddychać:rolleyes:

Misal, ja niestety nie poświęcę godziny a nawet 30 minut na to żeby wysłać do części użytkowników PMy, bo po prostu najzwyczajniej nie mam na to czasu, ani w pracy ani w nocy jak wracam w domu (przykro mi ale myślę że Ewa wybaczy mi to).

Nie każdy ma takie szczęście, że ma nadmiar wolnego czasu, niektórzy muszą pracować ale skoro Ty masz wolny czas to wyślij proszę PMy za tych co nie mają czasu do kolejnych 200 osób, a nie wypominaj tego publicznie, bo sorry, ale ta uwaga była troszkę nie na miejscu...

PS. Sorry za offtopa ale nie wytrzymałam...

Edytowane przez Dumpling Zębowa Wróżka
  • Like 3
  • Downvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to odbieram nieco inaczej:

Piszę w tym wątku i dziekuję że inni piszą żeby codziennie nie zapomnieć o oddaniu głosu, bo jak widzę ten wątek na tapecie nieprzeczytanych tematów codziennie rano to oddaję głos. Jakby wątek zniknął z tapety to na bank bym zapomniała, bo w pracy mam sajgon i dobrze w ogóle, że pamietam o tym żeby oddychać:rolleyes:

Ja też myślę, że jak temat będzie non-stop odświeżany a nie umrze śmiercią naturalną, to lepiej niż gorzej :D a nuż ktoś nowy jeszcze się zarejestruje i wpisze :) Poza tym nie ma za co Ci być przykro, to ja jestem wdzięczna, że i tak pamiętasz o tym głosowaniu codziennie ^^

A co do rozsyłania PMów, to Misal jestem Ci bardzo bardzo wdzięczna ale naprawdę nie musisz, właściwie to ja sama powinnam to była robić i trochę mi głupio teraz :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

287 :)

Marboru, podaj nam maila i hasło to będziemy za Ciebie głosować:D

Nie ma sprawy :)

Szkoda, że sam na to nie wpadłem :(

Wróżko, Loviisa wysłałem Wam dane mojego logowania na pm.

Jak wrócę z Narcioch to wrócę do samodzielnego klikania :D

Figo numer konta też mogę podać hehehe - ale wtedy wpłaty mile widziane :-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...