Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lewy zawiesza aktywność


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce tworzyć nowego wątku:pa nic ciekawszego nie znalazłem .

W dniu dzisiejszym po zapoznaniu się z pewnymi faktami,które do tej pory nie były mi znane oraz wymianą zdań pomiędzy zainteresowanymi stronami,podjąłem trudną decyzję ,ale w obecnej zaistniałej sytuacji konieczną:mad:Zostałem potraktowany jak wiele innych Userów,jako potencjalne bydło i chamstwo,które poprzez procedurę nielegalnej prowokacji zostanie ujawnione na Forum:mad:W związku z brakiem przedstawienia moich postów do Użytkownika Misal,zachowaną dokumentację PM przesłałem Moderatorowi SB w zachowanej orginalnej formie,którego upoważniłem do prezentacji w przypadku dalszych pomówień mojej osoby przez Pana Misala.

Niestety Koleżanki i Koledzy w moim przypadku sprawy zaszły o wiele za daleko, przyznaje się,że w obecnej sytuacji moja wspólpraca i dalsza chęć bycia aktywnym pod egidą takich osób jak Pan Moderator Misal byłaby tylko kwestią czasu do wybuchu kolejnego konfliktu, dla dobra i spokoju Forum zdecydowałem się o zaniechaniu/zawieszeniu/swojej aktywności w życiu Forum,aż do czasu odwołania.Wszystkim Dziękuję za wspaniałą zabawę,dzielenie się wiedzą narciarską i nie tylko,za spotkania z niektórymi Forumowiczami.Przepraszam Wszystkich za swoje marudzenie,niepotrzebne uwagi,za "lodówkę" ,za nieumiejętność edytowania postów i ich rozmiar .Przepraszam również za zaistniałą sytuację,choć nie ja chcialem wprowadzać jakieś dziwne reguły gry,ale być może obraziłem Osoby swoimi lekkimi wpisami i będąc aktywnym w tematyce "Przestroga".Życzę Wszystkim dalszych sukcesów w zdobywaniu doświadczeń narciarskch,poznawania kolejnych nieprzetartych szlaków,i "narciarskiego"połamania nart:pA w życiu osobistym samych sukcesów,przezwyciężenia trudów kryzysu i zawirowań,a na Forum-zabawy,zrozumienia i wyrozumiałych Moderatorów.Jeszcze raz Wszystkim Dziękuje za tak długi pobyt w Waszym Towarzystwie,zdobytą wiedzę ,oraz zdobyte doświadczenie:rolleyes:Pamiętajcie ,że jestem z Wami-a cytat z Psów;)-"jeszcze tu k.... wrócimy z Olem"-;):DTrzymajcie się i nie dajcie się ogłupiać;)

Z poważaniem i szacunkiem:rolleyes:Lewy.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tworzyć nowego wątku:pa nic ciekawszego nie znalazłem .

W dniu dzisiejszym po zapoznaniu się z pewnymi faktami,które do tej pory nie były mi znane oraz wymianą zdań pomiędzy zainteresowanymi stronami,podjąłem trudną decyzję ,ale w obecnej zaistniałej sytuacji konieczną Zostałem potraktowany jak wiele innych Userów,jako potencjalne bydło i chamstwo,które poprzez procedurę nielegalnej prowokacji zostanie ujawnione na Forum W związku z brakiem przedstawienia moich postów do Użytkownika Misal,zachowaną dokumentację PM przesłałem Moderatorowi SB w zachowanej orginalnej formie,którego upoważniłem do prezentacji w przypadku dalszych pomówień mojej osoby przez Pana Misala.

Niestety Koleżanki i Koledzy w moim przypadku sprawy zaszły o wiele za daleko, przyznaje się,że w obecnej sytuacji moja wspólpraca i dalsza chęć bycia aktywnym pod egidą takich osób jak Pan Moderator Misal byłaby tylko kwestią czasu do wybuchu kolejnego konfliktu, dla dobra i spokoju Forum zdecydowałem się o zaniechaniu/zawieszeniu/swojej aktywności w życiu Forum,aż do czasu odwołania.Wszystkim Dziękuję za wspaniałą zabawę,dzielenie się wiedzą narciarską i nie tylko,za spotkania z niektórymi Forumowiczami.Przepraszam Wszystkich za swoje marudzenie,niepotrzebne uwagi,za "lodówkę" ,za nieumiejętność edytowania postów i ich rozmiar .Przepraszam również za zaistniałą sytuację,choć nie ja chcialem wprowadzać jakieś dziwne reguły gry,ale być może obraziłem Osoby swoimi lekkimi wpisami i będąc aktywnym w tematyce "Przestroga".Życzę Wszystkim dalszych sukcesów w zdobywaniu doświadczeń narciarskch,poznawania kolejnych nieprzetartych szlaków,i "narciarskiego"połamania nart:pA w życiu osobistym samych sukcesów,przezwyciężenia trudów kryzysu i zawirowań,a na Forum-zabawy,zrozumienia i wyrozumiałych Moderatorów.Jeszcze raz Wszystkim Dziękuje za tak długi pobyt w Waszym Towarzystwie,zdobytą wiedzę ,oraz zdobyte doświadczenie:rolleyes:Pamiętajcie ,że jestem z Wami-a cytat z Psów-"jeszcze tu k.... wrócimy z Olem"-Trzymajcie się i nie dajcie się ogłupiać

Z poważaniem i szacunkiem:rolleyes:Lewy.

Swego czasu też myślałem się wycofać z tego forum i przez jakiś czas byłem nawet nie aktywny.Może taka przerwa się przydaje,ale nie zniknij Nam całkiem! :o Myślę,że już wszyscy powiedzieli co chcieli i obecnie się "wypompowali". ;) Teraz pewnie każdy będzie miał jakieś przemyślenia,czy tam zrobi rachunek sumienia i wszystko powoli wróci do normy.Może należałoby powrócić do pomysłu Bończy i spotkać się na majówce na Kasprowym?Minie miesiąc,kurz opadnie,będzie można na spokojnie pośmigać i pogadać. :rolleyes: Namówimy jeszcze Mysiałka i jego Żonkę,niestety grilla tam nie zabierzemy :D ,ale będzie fajnie. ;)

Może jestem nadmiernym optymistą,ale wiara czyni cuda. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek daj spokój!!!

To że misal ma do ciebie problem to jego sprawa, my Cię lubimy i szanujemy więc prosze przemyśl to jeszcze raz bo po ilości postów wnosze że skionline trochę życia Ci zjadło:D

Co do moderatora misala jeżeli "rząd" ma problem lub obawia się konsekwencji decyzji powinien dać głos narodowi by mógł powiedzieć w referendum czy chce aby rządził dalej moderator misal...

PS W końcu z Darkiem dobierałem moje nowe narty(m.in.):)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te tematy to sobie myślę, że ktoś się z kimś tu umówił i robi hapening albo ustawkę:eek:, tak by było wesoło na forum, by coś się działo itd itp:mad:. Normalnie to wszystko jest totalnie żałosne i pachnie dziecinadą. Nie bardzo rozumiem jak ludzie traktują tu swoją obecność, jakie mają postrzeganie własnej osoby i własnej roli. Mi to sie w głowie nie mieści, nawet ten temat ciązowy co to był po części sprawą konfliktową mnie szczerze wali pomimo tego, że mogłem to potraktować bardzo osobiście, obrazić się, wypisywać tu epitety i walić czerwieńce, demonstracyjnie obracać się i wychodzić. Tylko po co? Jak mi się znudzi czy to środowisko nie będzie mi odpowiadac czy mnie zniechęci to po prostu przestane otwierac tą stronę - tyle. Myślę w tej chwili, że wszystkie strony tego konfliktu prowadzą tu swego rodzaju grę, niezrozumiałą dla mnie rozgrywkę, ja tu nie zamierzam być ani arbitrem wirtualnym, ani widzem.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muchomor z nikim się nie umawiałem , sam od siebie wpisałem swoje tematy ( GS i Spotkanie w górach ).

Uważałem za dobre otwarcie nowych dyskusji by nie czytać kłótni na forum i zająć forumowiczów czym innym. Na Litość Boską nie dolewaj oliwy do ognia nie widzisz jak wszyscy są nerwowi??? :mad:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się nie wypowiadać, ale się nie da.

Uważam, że Mihumor trafił w sedno (jak zawsze z resztą). Ludzie przychodzą i odchodzą na forum i w życiu codziennym. I wcale nie potrzeba robić z tego demonstracji. Jak mi się nie podoba to biorę zabawki i idę do domu i nie trzeba o tym trąbić na cały świat jak dziecko w piaskownicy. Sam miałem taki okres, że tu nie pisałem bo mi się nie podobało zachowanie niektórych forumowiczów. A Darek i tak tu będzie pisał......jak większość tych co głośno się obrażali i dalej będzie dobrze go czytać.

Pozdrawiam - zwłaszcza Darka.

PS Na co dzień mamy o wiele poważniejsze problemy niż jakieś pyskówki na forum - wiecie to wszyscy bardzo dobrze.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muchomor z nikim się nie umawiałem , sam od siebie wpisałem swoje tematy ( GS i Spotkanie w górach ).

Uważałem za dobre otwarcie nowych dyskusji by nie czytać kłótni na forum i zająć forumowiczów czym innym. Na Litość Boską nie dolewaj oliwy do ognia nie widzisz jak wszyscy są nerwowi??? :mad:

I to jest właściwa droga:) - nic w temacie o GSach nie napiszę niestety bo mam mikre doświadczenia z takimi nartami ale przeglądam go z dużym zainteresowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z brakiem przedstawienia moich postów do Użytkownika Misal,zachowaną dokumentację PM przesłałem Moderatorowi SB w zachowanej orginalnej formie,...

... cytat z Psów;)-"jeszcze tu k.... wrócimy z Olem"-;)

Proszę bardzo:

http://194.181.61.130/~misal/kasprowy/skionline/dl/

Edytowane przez Misal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk:eek: Mam na myśli wszystko co sie tu wydarzyło.Chociaz nie wiem co to było i nawet nie mam zamiaru sie dowiadywać ani czytać tej całej żółci po by mnie chyba zebrało na wymioty. A tak będe udawal,że wszystko jest jak dawniej.Jakie to szczęście móc czasami odpłynąć:D bez możliwości zajrzenia tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cyrk:eek: Mam na myśli wszystko co sie tu wydarzyło.Chociaz nie wiem co to było i nawet nie mam zamiaru sie dowiadywać ani czytać tej całej żółci po by mnie chyba zebrało na wymioty. A tak będe udawal,że wszystko jest jak dawniej

Mam podobnie , nie zaglądałem jakiś czas , wpadam , a tu mexyk jak jasna zaraza.

Postąpie jak Ty , nie będe wnikał.

Insza inszość to to , że na forum praktycznie jestem nikim , i moje potencjalne pyskówki i tak koło .........by latały

Pzd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj do Darka, ale on pracuje, mówił że karetką jeździ(ściemniacz! - przecież miał być lekarzem, a tu kierowca:D), prosił aby was pozdrowić i obiecał że dzisiaj zaglądnie na forum i zajrzy do skrzynki z PMami:eek::D

Żadna praca nie hańbi:rolleyes:,daleki jestem od wywyższania:rolleyes:Kwestia halasu była powodem przerwania rozmowy z Moderatorem SB.Widzę,że Pan Misal jest obecnie zwykłym Userem,dlatego mam sznsę skrobnąć kilka słów.Dziękuję Wszystkim za uwagę i opinię,oczywiście w dalszym ciągu jest mi bardzo Przykro ,że byliście świadkami takiej "boruty".Rozumię posty Mihumora,który traktuje to jako ustawkę,ale ja wczeniej pisalem,że to Forum zaczyna przypominać ustawkę!!!.Coraz bardziej trudniej ocenić,co było ustawką a co rzeczywistością,.Nie piszę tego posta,aby w dalszym ciągu ekscylować awanturę,ale wyjaśnić innym Użytkowikom Forum moje postępowanie.Nie potępiam Osoby Misala,ale wylącznie jego czynny,a głównie sposób moderowania.Nie wiem czym się kierował,jeśli nawet szczytnym celem,to środki,których użył podlegają totalnej krytyce.Odbieram telefony od zaprzyjaźnionych Userów z prośbą o powrót,ale ja nie powiedziałem ostatniego zdania.Pisalem tego ostatniego posta emocjonalnie,ale pamiętając "dobro"Forum,ktoś musiał polec,jeśli Moderator Misal uznał,że wszystko jest Ok i jego sposób moderownia służy temu Forum,wybrałem opcję ,że będę to ja.Oczywiście jest mi wstyd,że wdałem się w te utarczki,ale ktoś musiał oficjalnie wydać opinię sposobu moderowania.Nie wiem co przedstawił w korespondencji Pan Misal.nie mam możliwości otworzenia tego,ale już wiem,że nie ma tam mojej korespondencj,która dotyczyła bezpośredniej tematyki-czyli jak podaje sam zaintersesowany 14.02.Jestem pewien,że korespondencja ta nie byla wulgarna i odnosiła się zawsze z rozumieniem jego Osoby.Wiadomo mi,że przetoczone są tutaj jakieś rozmowy pomiędzy innymi osobami,o których wcześniej nie byłem informowany.Michał/Mihumor/-wątek ten nie założyłem po to,aby uzyskać poklask,ale zwrócić uwagę na zagrożenia i swoją pogardę na sposób moderowania przez niektóre Osoby.Nie zanczy to,że nie lubię Usera Misala.nie toleruję jego sposobu moderowania.Jestem tylko zwykłym Userem,ale nie można uciekać zamykająć tylko stronę.Z doświadczenia wiem,że nie ma konfliktów,które nie mozna rozwiązać,ale muszą być chęci z każdej strony,a nie twierdzenie,że tak ma być i sięganie po organa władzy.Nie wiem jaki cel przyświęcał Koledze Misalowi,ale sposób do jego dojścia -jak dla mnie jest żałosny.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek,nie mam zwyczaju zaglądania do czyiś prywatnych wiadomości,ale skoro Misal już to puścił,to zajrzałem.Jak dal mnie to normalna kulturalna rozmowa i nic więcej.Wulgaryzmów nawet przez lupę nie dojrzałem! ;) Z resztą o czym tu jeszcze mówić?Poznałem Cię osobiście,spędziliśmy cały dzień nartując i dyskutując,po prostu wiedziałem,co tam zobaczę! :cool:

Sam nie skreślam Misala,ale jako moderatora go już nie widzę...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało ostatnio tu zagladam,ale zajrzałem i co ujrzałem-LEWY ZAWIESZA AKTYWNOSĆ-mowie - ŁOTA FAKA i z lekka zaglebilem sie w temat,naprawde powierzchownie i nie bede tu nikogo bronic,ale Lewy wracaj do Nas-jestes wporzo Kolega i mimo ze tu nie zagladam zawsze do mnie priva napiszesz-dzisiaj luknalem ze zyczenia na wielkanoc.

Uwazam ze cała ta sytuacja nie powinna ujzec swiatla dziennego a Wy powinniscie to wyjasnic sobie jak faceci-tzn nie ze macie dac sobie w PAPĘ ale wyjasnic w kulturalny sposob co wam lezy na sercu i do widzenia-widzialem ze maila Misal ujawnił-nie potrzebne-to Wasza sprawa i juz...

Skanduje Lewy zebys Ruszył Srakę i tu wrócił,bo jak nie to wparuje do Ciebie i ja Ci dam w Papę,oczywiscie Misalowi tez sie dostanie:D

:DLewy Come back

ps.no chyba ze robisz sobie odwyk:D:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skanduje Lewy zebys Ruszył Srakę i tu wrócił,bo jak nie to wparuje do Ciebie i ja Ci dam w Papę,oczywiscie Misalowi tez sie dostanie:D

Buaahahahaha dobre hasło. No Lewy, ja czekam czy "Ruszysz Srake" :D

Uwazam ze cała ta sytuacja nie powinna ujzec swiatla dziennego a Wy powinniscie to wyjasnic sobie jak faceci

Kto okaże się facetem ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...