Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Katastrofa rządowego Tupolewa


SB

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie usłyszałem,że Rząd Brazylii wprowadził trzydniową żałobę narodową.Tak odległy kraj,a nawet tam są poruszeni.Przyjemnie słuchać jak świat potrafi być solidarny.

Denerwuję mnie tyko to,że musi dojść do jakieś wielkiej tragedii,żeby ludzie byli dla siebie bardziej życzliwi i inaczej(z szacunkiem i kulturą) na siebie patrzyli,ze sobą rozmawiali,się traktowali... :mad::(

Teraz usłyszałem,że również Rosja wprowadza żałobę narodową,mam nadzieję,że ta tragedia nas zbliży. :rolleyes:

Edytowane przez johnny_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vince4all

Cała UE 12 kwietnia ma mieć dzień żałoby, to wszystko miłe, ale faktycznie świat dopiero się jednoczy w obliczu tragedii a na co dzień to się zabijają ludzie o pieniądze...

Edytowane przez SB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi strasznie smutno, ponieważ straciliśmy elitę intelektualną, głowę państwa oraz żywe historie... Ale kiedy juz sytuacja się ustabilizuje i wytrzemy łzy powinniśmy na ten temat podyskutować...

anyway,

(*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mi strasznie smutno, ponieważ straciliśmy elitę intelektualną, głowę państwa oraz żywe historie... Ale kiedy juz sytuacja się ustabilizuje i wytrzemy łzy powinniśmy na ten temat podyskutować...

anyway,

(*)

(*)(*)(*)

jeszcze wszystko jest bardzo świeże a już się zaczyna http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,posel_pis_w_naszym_dzienniku_rosja_mataczy,item.html :mad::mad:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(*)(*)(*)

jeszcze wszystko jest bardzo świeże a już się zaczyna http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,posel_pis_w_naszym_dzienniku_rosja_mataczy,item.html :mad::mad:

tak czytałem aż sie wierzyć nie chce, długo nie wytrzymali :( to jest najsmutniejsze , miałem nadzieje że chociaż tydzień powstrzymają się z tego typu "nowinkami" wsyd mi za takich rodaków ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

(*)(*)(*)

jeszcze wszystko jest bardzo świeże a już się zaczyna http://wiadomosci.onet.pl/2153773,11,posel_pis_w_naszym_dzienniku_rosja_mataczy,item.html :mad::mad:[/quote

To brak kultury ze strony dziennikarzy ...

Dziennikarz po prostu przekazuje informacje. Nie moze ich blokować - choc w takim wypadku...

Cóz zawsze będę kosmici na świecie.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nie dziwi charakter tej wypowiedzi. Nie chcę wrzucać wszystkich polityków PIS-u do jednego worka, ale często co poniektórzy po prostu w takim stylu się wypowiadają na codzień. Tak jak i Wy, miałam jednak maleńką nadzieję, że sobie podarują takie sensacje.

Żur zaczyna się gotować…:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...